TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:24:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Budućnost dijeta  (Pročitano 22789 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Januar 13, 2008, 12:32:03 posle podne »

šta drugo ljudi da pišu... neće valjda kako je neophodan trud, snaga, volja, strpljenje ili ne daj bože naporan rad da se postigne "željena figura".. ko bi to čitao?
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #16 poslato: Januar 12, 2008, 05:52:11 posle podne »

te dijete iz casopisa su velika glupost
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #15 poslato: Januar 12, 2008, 05:42:38 posle podne »

te dijete iz casopisa su verovatno i teske za izdrzati, glad je verovatno velika
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #14 poslato: Januar 12, 2008, 04:20:25 posle podne »

idem u zavod za patente...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #13 poslato: Januar 12, 2008, 04:13:49 posle podne »

Da malo je to smešno... mislim kakve sve gluposti ljudi nazivaju dijetama..
sto puta mi je došlo da napravim sokić od limuna (diuretik) i sene (propulziv) - i naravno dam mu neko fancy ime i obećam za 7dana 10kg manje .. naravno u pitanju je piškenje i kakenje 20h dnevno i gubitak od 10l vode...
zarada zagarantovana..
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #12 poslato: Januar 11, 2008, 09:13:24 posle podne »

E moj Lokk1, dok je ovaca biće i "stomak-eliminatora", "total saune", "vibrirajući pojas" i ostalih sredstava, što reče Hans, "jedite krofne, gledajte omiljene serije i mršavite uz naše proizvode"! A što se pice tiče, verovatno si pojeo neku lošu... doĂ°i da ti čika Dule spremi picu, ima da se prevrneš!   ;D ;D

Ne znam da li ste čitali "Pravdu" od pre neki dan... Postaviše ljudi na 2 strane 5-6 raznoraznih dijeta! Pročitao malo i shvatih - jednu od tih dijeta možeš slobodno nazvati pravilnom ishranom i nema veze sa dijetom, a ostatak su uglavnom one sa jo-jo efektom! Što je najgore, odreĂ°eni deo gojaznih devojaka će se uhvatiti za onu "dijetu od 1000 kalorija", a ko će biti kriv kada se toj devojci jave ozbiljne poteškoće zbog držanja iste!?  ::)
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #11 poslato: Januar 10, 2008, 10:11:10 posle podne »

Slažem se sa lokk i monikom..
poznavanje svog tela jeste osnova dobre ishrane.. a dobra ishrane ne može dovesti do gojaznosti
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #10 poslato: Januar 10, 2008, 03:43:35 posle podne »

slazem se ...

posle 3 meseca RIGOROZNE ISHRANE ... kad sam pojeo picu ... malo nisam povratio ..

odvratno ...

a najveci problem je shto ljudi ne znaju svoje telo ... da znaju kako organizam funkcionishe sve bi bilo mnogo lakshe i ne bi kupovali tablete shto ti skidaju mast i prave mishice u roku od 2 minuta ... .nego bi se tome smejali .. al opet ..

dok je ovaca ...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Januar 10, 2008, 01:32:06 posle podne »

fora je kad ukapiras da ti PRIJA zdrav nacin ishrane.
Ja tacno primetim kod sebe da se lose osecam kad jedem losu hranu... skokovi secera u krvi od slatkog, tezina u zelucu, prispava mi se, zacinjeno, slano...
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2008, 02:18:52 posle podne »

da ko sto kazu quick fix , svi bi hteli da zavrse brzo i to je to i posle da jedu sta hoce i da se ne vrate na staro , ko sto kazu 6 dana jedi kako treba , 7 dan odmori jedi sta hoces

svi cuju ono sto njima odgovara
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2008, 02:06:20 posle podne »

Da ali zato sam i psoatvila txt da pokažem da stavri nisu tako jednosatvne.. i da znam da ljude to ne zanima preterano jer bi svi da im dam neku dijetu - recept za mršavljenje za 24h... Znam sitacije koje ste naveli ali ajde da ne budemo nestrpljivi i mi pa da bar pokušamo da obrajnimo o čemu se zapravo radi - a ko hoće i želi nek sluša
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #6 poslato: Januar 08, 2008, 11:45:48 posle podne »

upravo tako , najprostiji je i najbolji nacin ,  ljudi pocinju pa se ubijaju od aerobnog treninga , fat burning zona i druge glupost od 60 minuta   e 60 min ima da se spali ceo , jedu samo voce povrce , gledaju u vagu , nije vaga vazna vazan je BF
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #5 poslato: Januar 08, 2008, 11:16:51 posle podne »

Daniela dobra tema, ali iz iskustva znam da je, prvenstveno, vama ženama teško dokazati nešto! Jednostavno ako je ONA zacrtala da jede Chipsy Light ( jer je i Sanja Marinković smršala uz pomoć njega!  ;) ), ONA će ga i jesti, a mi možemo da lupetamo do sutra! Naravno čast izuzecima!

Još gore je kad počnem drugaricama da objašnjavam kako je "mršavljenje" veoma lak proces i da su strpljenje i samokontrola najbitniji faktori, a onda kreće paljba, kako je već probala sa takvom dijetom ( ?!? otkad se normalna ishrana zove dijetom!?!?) i da nije imala nikakve rezultate, ali joj je zato "voćna" tj "proteinska" tj. "ništa posle 18h" dijeta pomogla da smrša 10 kg za 10 dana! WOW! A šta ćemo sa celulitom!? Verovatno ništa, ostaviti ga tamo gde je i sad!  :D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #4 poslato: Januar 08, 2008, 07:38:06 posle podne »

procitao i drugi deo , dobar info ali sve sam to vec znao , ali kone zna kako treba da jede neka procita
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Januar 08, 2008, 06:19:37 posle podne »

da, zanimljivo je pročitati šta takve veličine misle o onome što radimo... treba sve uzeti u obzir... no tu je i pitanje mode... videćemo...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.