TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:24:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Budućnost dijeta  (Pročitano 22838 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #32 poslato: Februar 05, 2008, 01:03:55 pre podne »

daaa .. ali isto je sjajno kada se vracash sa pauze pa odma mishici se navuku istog tog gligogena i vode i onda sjajno te to motivishe .. onako nateknesh :D :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #31 poslato: Februar 04, 2008, 11:44:30 posle podne »

da ode voda i neki mali deo masnocje koji je neznatan i posle par dana ...bam..jojo efekat...i onda bude jos gore nego pre...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #30 poslato: Februar 04, 2008, 11:09:27 posle podne »

A ta voda je nazalost dosta onoga sto s egubi kad s ei misici gube...ode glikogen a ode i voda  snjim i ond amisle d amrsave...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #29 poslato: Februar 04, 2008, 08:32:21 posle podne »

I ta voda je i tih 4-5 kila koje se i iszube tim dijetama i koje se i dobiju čim se devojka počne normlano hraniti
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #28 poslato: Februar 04, 2008, 05:45:59 pre podne »

ni jedna dijeta nema aDIURTESKO DEJSTVO KAKO VI TO ZAMISLAJTE..

nego se orgnizam brani na taj nacin sto se resava vode umesto da angzuje masnoce kao energiju.

samo na vasu zalost to djestvo trae 5 dana i kasnije je cao..

Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #27 poslato: Februar 03, 2008, 08:30:14 posle podne »

ma ta dijeta ima diuretsko dejstvo..i zato kao 'skidas' kile..a poznajuci nju drzace je 2,3 nedelje i nastaviti da jede po starom..
a inace nije jedina-i komsinica sa kojom trcim i ona ima celulit i maze se raznim kremama ali 'ona voli masno i testo i ne moze da se odrekne toga'..bas sad sam joj objasnjavala sta je celulit i kako se javlja ali ne vredi...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: Februar 03, 2008, 06:27:35 posle podne »

Želje i mogućnosti su često hiljadama kilometara udaljeni... treba biti realan i onda će i da tako kažem "normlane " dijete imati smilsa... hoću da kažme da nije normalno niti realno da neko npr samo dijetom izgubi celulit.. sa nerealnim zahtevom idu i nerealna (da ne kažem glupa) sredstva... kao što je u ovom slučaju kupus dijeta...

PS ta kupus čorba je ekstra ali samo kao super izvor povrća u nekoj uravnoteženoj pravoj dijeti
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #25 poslato: Februar 03, 2008, 04:37:35 posle podne »

Ja se bas trudim da drzim jezik za zubima kada god se nadjem u nekom razgovoru o dijetama, aerobicima i sl. jer mi se sto puta vec desilo da udjem u konflikt sa svim sagovornicima a to ne zelim. Ionako nisam ja tu da nekoga prosvetljujem.

Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #24 poslato: Februar 03, 2008, 02:27:22 posle podne »

da ste u pravu - u pravu ste ! ali, 'normalni ljudi' koji se ne bave bb-om ne razmisljaju o tome da ako samo smanje kalorije nece postici nista..najbolja drugarica mi je trenutno na 'kupus' dijeti , jede samo neke supice i unosi 400 kcal na dan, i uprkos mom popovanju 'ne valja to tako', 'vidis da ja jedem i mrsam' itd. ona nece da je ostavi, jer joj je devojka sa faxa rekla da je to najbolje protiv celulita..naravno ne pada joj na pamet da dodje kod mene na trening (iako bi joj bilo besplatno)..

Nikome ne moze da se pomogne ako on to ne dozvoljava. Mene je sve to godinama nerviralo, dok nisam shvatio da je to jednostavno tako. Svako je kovac svoje srece, i zato posavetuj ga jednom, eventualno jos jednom, i to je sve covek moze i treba da uradi...
Sačuvana
Pedja_Petrovic
General of the Army
Aktivan član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 831

www.predrag-petrovic.com

www.predrag-petrovic.com
« Odgovor #23 poslato: Februar 03, 2008, 02:22:17 posle podne »

da ste u pravu - u pravu ste ! ali, 'normalni ljudi' koji se ne bave bb-om ne razmisljaju o tome da ako samo smanje kalorije nece postici nista..najbolja drugarica mi je trenutno na 'kupus' dijeti , jede samo neke supice i unosi 400 kcal na dan, i uprkos mom popovanju 'ne valja to tako', 'vidis da ja jedem i mrsam' itd. ona nece da je ostavi, jer joj je devojka sa faxa rekla da je to najbolje protiv celulita..naravno ne pada joj na pamet da dodje kod mene na trening (iako bi joj bilo besplatno)..

i neka ode na kontorlu za mesec dana pa ce da vidi sta joj je kupus dijeta uradila...

haleluja..

nikako ne mogu da hsvtim da i pored svih medija i svega..ljudi mogu da budu tako blesavi
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #22 poslato: Februar 03, 2008, 02:10:10 posle podne »

 da ste u pravu - u pravu ste ! ali, 'normalni ljudi' koji se ne bave bb-om ne razmisljaju o tome da ako samo smanje kalorije nece postici nista..najbolja drugarica mi je trenutno na 'kupus' dijeti , jede samo neke supice i unosi 400 kcal na dan, i uprkos mom popovanju 'ne valja to tako', 'vidis da ja jedem i mrsam' itd. ona nece da je ostavi, jer joj je devojka sa faxa rekla da je to najbolje protiv celulita..naravno ne pada joj na pamet da dodje kod mene na trening (iako bi joj bilo besplatno)..
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #21 poslato: Januar 15, 2008, 10:30:07 posle podne »

Ja nekako preskočim sve to i čim je glad odmah je depresija ;)
malo se šalim, ali samo malo ;)
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #20 poslato: Januar 15, 2008, 02:09:21 posle podne »

=> samoubistvo ??? :D :D

shalim se .. slazem se u potpunosti :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Januar 15, 2008, 11:47:28 pre podne »

glad --> trosenje glikogena --> gubitak vode --> gubitak tezine --> gubljenje misicne mase i nesto malo masnog tkiva --> usporavanje metabolizma --> extremno gojenje --> depresija
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #18 poslato: Januar 13, 2008, 01:16:12 posle podne »

quick fix dijete , samo upropaste
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 17 upita.