TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 07:14:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kucna teretana  (Pročitano 27468 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #51 poslato: Jun 25, 2016, 12:57:35 posle podne »

Šta te konkreno zanima od proizvoda na ovom sajtu, koji tegovi  ?
Sačuvana
Fitnessmaniac
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #50 poslato: Jun 25, 2016, 11:35:41 pre podne »

Pozdrav, da li neko ima iskustvo sa ovim tegovima http://www.ringsport.rs/tegovi-i-bucice
Sačuvana
ddeejjaann
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82


« Odgovor #49 poslato: Mart 24, 2015, 09:00:52 pre podne »

A ne,pise sve ukupno 240 znaci tezina vezbaca plus tegovi,a sirina je taman u cm, da se uhvati sa spoljne strane i to je to
Sačuvana
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y
alinata
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #48 poslato: Mart 24, 2015, 08:29:21 pre podne »

Sto se tice ovog benca nemoj da se zeznes.. Ne bih rekao da ovo moze da izdrzi 240kg al ajde.. I cini mi se da je dosta uzak... To je meni problem iako sam uzeo dobar benc, jaci od ovog, opet mi je problem sto je uzak...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #47 poslato: Januar 18, 2015, 10:09:59 posle podne »

Loša ishrana i verovatno loše izvoĂ°enje vežbi...
Kad je tehnika pravilna i ishrana usklaĂ°ena sve ide kako treba :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #46 poslato: Januar 18, 2015, 08:52:05 posle podne »

Naravno da imam masu (visina 170cm, tezina 80kg).  :)  Mislim da nije sve u prevelikim tezinama ako zelis definicuju, jer znam dosta likova iz teretane koji su dizali velike tezine a nisu imali neke velike rezultate. Cilj je da se uskladi pravilna ishrana (2g proteina po kg) i vezbanje.

Nisu imali rezultate ali ne zbog velikih težina nego zbog loše ishrane.  Nisu težine problem.....  problem je kuhinja
Sačuvana
ddeejjaann
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 82


« Odgovor #45 poslato: Januar 17, 2015, 06:02:41 posle podne »

Inace i ja radim sa ovim tegovima,stim sto sam napravio plus betonske...sipka je dobra,ova sto je do 70kg,licno sam je atestirao,moze da se natovari na nju 180kg,izdrzljiva je ;)
Sačuvana
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y
Snajps
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #44 poslato: Januar 17, 2015, 02:11:23 posle podne »

Naravno da imam masu (visina 170cm, tezina 80kg).  :)  Mislim da nije sve u prevelikim tezinama ako zelis definicuju, jer znam dosta likova iz teretane koji su dizali velike tezine a nisu imali neke velike rezultate. Cilj je da se uskladi pravilna ishrana (2g proteina po kg) i vezbanje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #43 poslato: Januar 17, 2015, 10:39:23 pre podne »

Jedino što ćeš brzo prevazići težine koje imaš, a od 500 ponavljanja nema neke vajde :)    i drugo, postane vrlo brzo dosadno vežbati kod kuće, motivacija pada - bar koliko sam mogla da vidim meĂ°u mojim prijateljima koji su uložili u kućnu teretanu.  Teretana prava zaista nema zamenu,a za definiciju, bez obzira što želiš da smanjiš procenat masti - težine, tj. trening sa opterećenjem je "must".

I slažem se sa katlerom, prvo moraš imati šta da izdefinišeš, nije ti cilj da budeš kost i koža :)
Sačuvana
Snajps
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #42 poslato: Januar 17, 2015, 04:14:13 pre podne »

Znam da je najbolje ici u teretani, ali s obzirom da mi je najbliza teretana 15 km + clanarina (nije bas jeftino ). Pre par godina bez obzira na sve krenuo sam u teretanu i izdrzao neko vreme. Nesvidja mi se to kada pocnem a posle batalim zbog nekih okolnosti, zelim imati svoju neku kucnu varijantu gde cu licno organizovati svoj trening. U teretani mi se nije svidelo jer se desavalo kada se presvucem i krenem u prostoriji za zagrevanje a ono svi bicikli zauzeti, isto tako i kada trebam da nesto uradim na nekoj spravi, pa onda onako Znojav (iako se presvucem) u kolima. Od Irona sam narucio kosu klupu za trbisnjake, imam sobni bicikl kettler, ravnu klupu, jos ovi tegovi...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #41 poslato: Januar 17, 2015, 03:31:22 pre podne »

Vidjao sam ranije ovakve tegove i mogu da posluže, mislim odlični su za kućno treniranje.
 Zašto ne želiš da treniraš u teretani ?
 Jel imas već isplaniran neki kućni trening program ?
Sačuvana
Snajps
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #40 poslato: Januar 17, 2015, 03:06:03 pre podne »

 Moj je cilj da napravim definiciju. maksimalna tezina diskova na sipci je do 90 kg. Mislim da uz pravilnu ishranu i raznovrsne vezbe treba imati rezultata.
 Da li je imao neko iskustva sa bas ovakvim disk tegovima ? http://www.iron.rs/tegovi-kombinovani-tegovi-i-sipke-dizanje-tegova-misici-teretana-teretane-kucno-vezbanje-body-building-masa-definicija-kvalitet-bodi-bilding-bodibilding-diskovi-kg-kilograma-kila-bench-bendz-benc
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #39 poslato: Januar 17, 2015, 12:49:46 pre podne »

Tegovi kao tegovi nisu loši za kućno vežbanje ali koliko vidim šipke su im ograničene na manjim kilažama. Šta očekiješ od treninga, kakve ciljeve imaš ?
Sačuvana
Snajps
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #38 poslato: Januar 17, 2015, 12:40:37 pre podne »

Pozdrav, sta mislite o ovim plasticnim tegovima http://www.iron.rs/tegovi-kombinovani-tegovi-i-sipke-dizanje-tegova-misici-teretana-teretane-kucno-vezbanje-body-building-masa-definicija-kvalitet-bodi-bilding-bodibilding-diskovi-kg-kilograma-kila-bench-bendz-benc, nameravam da ih kupim za kucno vezbanje, napravio sam jednu kombinaciju?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #37 poslato: Decembar 15, 2014, 09:27:21 posle podne »

Imam ja bench klupu i jos nekoliko sprava koje prodajem veoma povoljno i mislim da će ti odgovarati cena. Dodaj me na fb ako si zainteresovan pa da ti pošaljem slike da pogledaš :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.