TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:39:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497574 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #772 poslato: Maj 25, 2009, 07:12:20 posle podne »

Mozda ostalima budu od koristi ovi linkovi da lakse
uporede NO-SHOTGUN i N.O.-XPLODE
« Poslednja izmena: Maj 25, 2009, 07:13:55 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #771 poslato: Maj 25, 2009, 06:02:31 posle podne »

Pih sta je to onda kad je vapor onako nachichkan bio...
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #770 poslato: Maj 25, 2009, 04:28:01 posle podne »

Ne secam se da sam za 20 godina video proizvod sa tako dobrom sminkom i dizajnom kao Shotgun. Bez ikakve sumnje to je ono sto privlaci paznju, posto vecina kupaca realno i nema znanja pomocu kojeg moze istinski da proceni sadrzaj bilo kog ovako kompleksnog proizvoda.
Sto se tice sadrzaja, on jeste veoma dobar, ali ne odskace od drugih visokokvalitetnih proizvoda u toj klasi. Kad se sve uzme u obzir, ne mislim da opravdava toliku cenu (za svega 28 doza u kutiji).

Kazes u rubrici Vapor, No Explode, Xpand...? Pa ovo je ta rubrika, evo ti je pred nosom - samo problem je sto i ti sam znas da ne mozes da pronadjes nesto sto  ne postoji.
« Poslednja izmena: Maj 25, 2009, 07:03:31 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #769 poslato: Maj 25, 2009, 02:55:03 posle podne »

Ne nego je gazda jedne firme rekao da su navalili i da vise niko ne uzima xplod,pa sam ja hteo da proverim sta to toliko u njemu je tako izazvalo potraznju...


sad da trazim tvoje postove stvarno nemogu ako mi bash bude toliko dosadno nema problema....u rubrici vapor,noxplode,xpand je cini mi se
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #768 poslato: Maj 25, 2009, 01:44:30 posle podne »

Uzgred, nikako se ne bih slozio da zbog Shotgun-a treba prestati sa uzimanjem NO-Xplode. Kad se uzme sve u obzir, mozda bi cak trebalo da bude suprotno.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #767 poslato: Maj 25, 2009, 01:37:37 posle podne »


Inace, jasno si rekao da sam to navodno napisao u casopisu - dakle cista izmisljotina iz koje sad pokusavas da se izvuces jer si priteran uza zid posto ne mozes da nadjes nesto sto ne postoji, ni u casopisu, ni na forumu, ni bilo gde drugde. Uostalom, evo tu je forum, pa hajde pronadji to o cemu pricas - u suprotnom morace da se konstatuje da samo lupetas potpuno neosnovano i bez veze.
Hocu tu tvoju izmisljotinu da isteram na cistac, i to je jedini razlog sto nastavljam ovu besmislenu polemiku.
« Poslednja izmena: Maj 25, 2009, 02:16:48 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #766 poslato: Maj 24, 2009, 07:28:24 posle podne »

pa ja i sad kazem da je NO explode super i da mi se super svidja....FEELING NA TRENINGU OD NJEGA...ja nikad nisam rekao da sam od njega dobio ono sto se dobijalo na pakovanju,ultra mega giga focus vision insane pumps i great muscle mass..A pritom Dalje Sam si ti napisao u tvom casopisu kako je to pokusaj imitacije anabolika tako da ako ove reci oces da osporis popljuvaces po sebi....ili ti samo radis copy paste i neznas sta pises?

samo se malo salim s tobom... a usput sam ti eto odgovorio na pitanje, doduse sa malim zakasnjenjem jer sam bio zaboravio.
Uzgred, ja nikad i nigde nisam napisao da je to "pokusaj imitacije anabolika" - nadji konkretno gde sam to navodno napisao? Ili ces opet, kao i u nekim prethodnim slucajevima, i sam konstatovati da si samo "nesto utripovao"...?
« Poslednja izmena: Maj 25, 2009, 02:19:38 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #765 poslato: Maj 24, 2009, 07:17:14 posle podne »

pa ja i sad kazem da je NO explode super i da mi se super svidja....FEELING NA TRENINGU OD NJEGA...ja nikad nisam rekao da sam od njega dobio ono sto se dobijalo na pakovanju,ultra mega giga focus vision insane pumps i great muscle mass..A pritom Dalje Sam si ti napisao u tvom casopisu kako je to pokusaj imitacije anabolika tako da ako ove reci oces da osporis popljuvaces po sebi....ili ti samo radis copy paste i neznas sta pises?
« Poslednja izmena: Maj 25, 2009, 02:18:33 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #764 poslato: Maj 24, 2009, 05:33:14 posle podne »

a i taj dotok nije nista preterano veliki da odvede u neznam kakav anabolizam...kao sto je jo jednom rekao...poenta ti NO !@#$ je da pokusaju da imitiraju anabolike...sto naravno nikad nece moci

Vidi vidi ko govori o "NO !@#$"... Pretpostavljam da je to trebalo da znaci "NO sranjima", ili nesto slicno (izvinjavam se za upotrebljeni termin) ... Pa covece ovde si ne tako davno javno tugovao sto nema da se nadje NO Xplode, pa si pre neki dan posebno pitao za moje misljenje o Shotgun-u itd - a sad sve te proizvode nazivas tako kako ih nazivas i istresas se na njih... Pa kad si se to odjednom "prosvetlio"...? No dobro, nebitno... Evo da ti kazem za Shotgun, u najkracem - neisplativ. :) Iako si mozda prizeljkivao da cujes drugaciji odgovor...
« Poslednja izmena: Maj 24, 2009, 05:44:59 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #763 poslato: Maj 24, 2009, 04:16:34 posle podne »

Mislim da je vec pomenuti Univerzal najposteniji kad na Shock Therapy™
navedu da on može znatno poboljšati pumpu, umanjiti proizvodnju mlečne kiseline,
 nadoknaditi izgubljene elektrolite, povećati izdržljivost i energiju i zasititi mišiće sa
nutritijentima koji obezbeĂ°uju njihov rast.
Sačuvana
   
Nitro
Gost
« Odgovor #762 poslato: Maj 24, 2009, 01:36:11 posle podne »

a i taj dotok nije nista preterano veliki da odvede u neznam kakav anabolizam...kao sto je jo jednom rekao...poenta ti NO !@#$ je da pokusaju da imitiraju anabolike...sto naravno nikad nece moci
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #761 poslato: Maj 24, 2009, 11:18:45 pre podne »

Mislim da je glupost da neko ocekuje od No proizvoda da nabacuje misice,NO preparat je kao sto kaze Jonhy tu da pojaca pumpu na treningu,dotok nutritijenata u micis,pojaca energiju itd

A ovo oko Musletecha i povlacenja njihovog sagorevaca je totalna glupost FDA,i to nije nista novo ,ne nasedajte na to...
J
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #760 poslato: Maj 24, 2009, 11:09:36 pre podne »

Pre neki dan sam kupio Nano Vapor....nisam znao sta klupujem iskreno, preporucio mi je jedan prijatelj,ali kada sam procitao sva ona silna upozorenja odlucio sam da se ipak malo bolje raspitam o ovom proizvodu pre nego sto pocnem sa njegovom upotrebom....U teretanu idem vec 3 god. redovno...od suplemenata sam uzimao Shock Therapy i Attack...E sad....ovo mi nesto mnogo opasno deluje, sva ta silna upozorenja, ne znam...a jos plus sto je od MUSCLETECH povucen onaj proizvod HYDROXYCUT...znate vec zbog cega, pa reko da ne bude da je i ovaj isto takvo sranje...Da li iko od vas koristi Nano Vapor i kakva su vam iskustva? Da li ste osetili ikakve negativne posledice?????

Unapred HVALA!

Dobro nam dosao,

Ja sam probao na sebi Nano vapor i prilicno sam zadovoljan njime.Nije neko ekstra cudo od preparata niti sam ja od njega dobio neku nadljudsku snagu ali to ni ne treba ocekivati.Upozorenja nisu napisana bez razloga i treba ih shvatiti ozbiljno.U vecini slucajeva reaktori sadrze dosta kofeina i supstanci koje mozda nekom smetaju.Prevashodno mislim na povisen krvni pritisak.Ja licno nisam imao problema od njega ni posle duzeg koriscenja ali nisam ga pio kao neki po tri merice odjednom vec samo po jednu.A vidim da si shock Therapu probao tako da ako ti on nije pravio smetnje nece ni vapor jer su u istom rangu.Meni je Shock T. bolje radio od vapora i ono sto mi se posebno svidelo je da od pocetka do kraja koriscenja jedna merica Shocka me je isto jako radila.Malo je reci da sam njime odusevljen.
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #759 poslato: Maj 24, 2009, 09:33:15 pre podne »

Pozdrav vojo82 i dobro dosao na forum.
Da probam ukratko da ti pomognem.
Ako si pio Shock Therapy™ i ATTACK!,verovatno nisi primetio
da i oni imaju maltene ista upozorenja,samo sto su ispisana malim
slovima sa zadnje strane kutije,dok je Muscletech,radi boljeg reklamnog efekta,
uradio kontra,i ta upozorenja stavio u prvi plan pri izradi ambalaze za Nano Vapor,
bas zbog toga da bi delovao ,kako si i sam odlicno naveo,citiram tvoje reci :
Citat
mnogo opasno deluje

Nano Vapor nije zabranjen kao Hydroxycut® Hardcore,a sto se tice iskustva ljudi koji su pili
i koji piju Nano Vapor,pogledaj prethodne postove u ovoj temi.

Jos jedan VELIKI POZDRAV i Dobrodosao
« Poslednja izmena: Maj 24, 2009, 09:45:16 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
voja82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #758 poslato: Maj 23, 2009, 11:03:20 posle podne »

Pre neki dan sam kupio Nano Vapor....nisam znao sta klupujem iskreno, preporucio mi je jedan prijatelj,ali kada sam procitao sva ona silna upozorenja odlucio sam da se ipak malo bolje raspitam o ovom proizvodu pre nego sto pocnem sa njegovom upotrebom....U teretanu idem vec 3 god. redovno...od suplemenata sam uzimao Shock Therapy i Attack...E sad....ovo mi nesto mnogo opasno deluje, sva ta silna upozorenja, ne znam...a jos plus sto je od MUSCLETECH povucen onaj proizvod HYDROXYCUT...znate vec zbog cega, pa reko da ne bude da je i ovaj isto takvo sranje...Da li iko od vas koristi Nano Vapor i kakva su vam iskustva? Da li ste osetili ikakve negativne posledice?????

Unapred HVALA!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.