TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:25:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497375 puta)
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #922 poslato: Septembar 29, 2009, 06:48:02 posle podne »

Ma sve je to ok,hvala za savet,uglavnom sve to vec i koristim....cisto me je interesovalo kako si zadovoljan Xplode-om...
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #921 poslato: Septembar 29, 2009, 06:26:45 posle podne »



E ovako sada cu sve da ti ispricam :))) Pre 3 meseca mozda malo vise-manje uzeo sam Ultra Mass 4500....on mi je za 2 nedelje uz jaku ishranu...dao 6kg....bio sam prezadovoljan ali imao sam neke poslove kod zeta nisam isao u teretanu nisam uzimao ultra mass i mnogo sam manje jeo i na kraju SVE JE OTISLO KAO DA NIJE BILO.... e posto nemam vise snage da puno jedem i da uzimam proteine...mislio sam da uzmem nesto sto ce me puniti vodom i sto ce mi dati snagu....pa sad ne znam koju kombinaciju da uzmem i sta da uzmem :((( A da je do 5-6 hiljada...

Svakako da ce ti pomognemo,ali bih te zamolio da to pitanje postavis u nekoj drugoj temi,
imas ih dosta vezanih o kombinacijama,pa tamo postavi pa ce svi da popricamo o razlicitim
kombinacijama,ovde iskljucivo o NO.
Hvala

uzeo sam NanoVapor odlican je

Moj brat je uzimao NanoVapor i nista ali bas nista...

Evp ga cist i tipican primer sa kojim se mi svakodnevno srecemo u radnjama,i zato stalno
ponavljamo,ne reagujemo svi isto na iste preparate.

A inace,uzeo sam ovaj ATTACK! na snizenju,tako da uskoro javljam svoje licno iskustvo i misljenje
o njemu.

ukus mu je vrh,ali doza mora da se bar dupliura :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #920 poslato: Septembar 29, 2009, 06:25:07 posle podne »

 8) 8) 8)

@ pedzoni...to nije tacno ni blizu..eto recimo mene 3 i to zadnje nedelje na 4 merice vapora nisu mogle da rade ko 1-2 xploda

znam i verujem i slazem se  :)

Aj da vidimo po vama sta je bolje---Super Charge ili XPand ???  Mislio sam da kombinujem ATTACK! + L-Glutamin i jedno od ova dva proizvoda...Sta vi mislite da je najbolje... ???

mene od spomenutih xpand  :)

Znam,osnovna suplementacija (kreatin,protein,bcaa,glutamin,vitamini) je uvek prisutna,NO mi sluzi da dopunim....nisam bas nov u ovome,ali toliko novih preparata,pa ko ce sve to da proba... :D


ista stvar i kod mene  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Nitro
Gost
« Odgovor #919 poslato: Septembar 29, 2009, 04:10:52 posle podne »

Da ..zamena to zaboravih...neki sporopustajuci...cak bi i pre dao pare za izolat whey umesto konc ako imam nego za NO ponovo...i da obavezno da ne zaboravim FISH OIL...omega3..natrol je sjajan..a multivitamin mozes i uapoteci
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #918 poslato: Septembar 29, 2009, 03:53:06 posle podne »

poslusaj coveka...... bolje kupi kazein ili zamenu za obrok...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #917 poslato: Septembar 29, 2009, 03:47:54 posle podne »

Bolje kupi neki kazein onda/vise hrana itd...
Sačuvana
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #916 poslato: Septembar 29, 2009, 12:13:15 posle podne »

Znam,osnovna suplementacija (kreatin,protein,bcaa,glutamin,vitamini) je uvek prisutna,NO mi sluzi da dopunim....nisam bas nov u ovome,ali toliko novih preparata,pa ko ce sve to da proba... :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #915 poslato: Septembar 29, 2009, 10:57:16 pre podne »

Probaj pa vidi,ja sam pre da sacuvas te pare i kupis bitnije suplemente
Sačuvana
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #914 poslato: Septembar 29, 2009, 09:08:04 pre podne »

Mene Vapor radio solidno sa jednom mericom,dve su mi izazivale mucninu...Videcu sa Xplode-om,mada do sada me je NOZ IV najbolje radio,ne znam sto sam ga promenio...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #913 poslato: Septembar 28, 2009, 11:14:17 posle podne »

Explode mene odlicno.pio sam jednom pre vapora i ujedno tad prvi put..a jednom posle..a pio sam samo ta 2....medjutim xplod me je prvi put radio extra sa pola-1 mericom ...drugi put (posle vapora) morala je najveca doza al me je radio mnogo bolje nego vapor u pocetku...medjutim na kraju kad sam poceo mnogo kcal da jedem to nisam nesto ni osecao..a vapor je radio sa max dozom isto ok,bas je bio solidan...sad neznam kakv je AVPT no explode ja sam pio jos dok je bila CEM3 varijanta
Sačuvana
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #912 poslato: Septembar 28, 2009, 09:45:29 posle podne »

Nitro negde si napisao da si probao NO Xplode...kako te je radio,zavrsio sam sa Nano Vaporom pa bi da ga probam???
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #911 poslato: Septembar 27, 2009, 08:46:14 pre podne »

E ovako sada cu sve da ti ispricam :))) Pre 3 meseca mozda malo vise-manje uzeo sam Ultra Mass 4500....on mi je za 2 nedelje uz jaku ishranu...dao 6kg....bio sam prezadovoljan ali imao sam neke poslove kod zeta nisam isao u teretanu nisam uzimao ultra mass i mnogo sam manje jeo i na kraju SVE JE OTISLO KAO DA NIJE BILO.... e posto nemam vise snage da puno jedem i da uzimam proteine...mislio sam da uzmem nesto sto ce me puniti vodom i sto ce mi dati snagu....pa sad ne znam koju kombinaciju da uzmem i sta da uzmem :((( A da je do 5-6 hiljada...

Svakako da ce ti pomognemo,ali bih te zamolio da to pitanje postavis u nekoj drugoj temi,
imas ih dosta vezanih o kombinacijama,pa tamo postavi pa ce svi da popricamo o razlicitim
kombinacijama,ovde iskljucivo o NO.
Hvala

uzeo sam NanoVapor odlican je

Moj brat je uzimao NanoVapor i nista ali bas nista...

Evp ga cist i tipican primer sa kojim se mi svakodnevno srecemo u radnjama,i zato stalno
ponavljamo,ne reagujemo svi isto na iste preparate.

A inace,uzeo sam ovaj ATTACK! na snizenju,tako da uskoro javljam svoje licno iskustvo i misljenje
o njemu.
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2009, 08:50:07 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #910 poslato: Septembar 25, 2009, 06:11:26 posle podne »

Moj brat je uzimao NanoVapor i nista ali bas nista...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #909 poslato: Septembar 25, 2009, 04:13:14 posle podne »

E ovako sada cu sve da ti ispricam :))) Pre 3 meseca mozda malo vise-manje uzeo sam Ultra Mass 4500....on mi je za 2 nedelje uz jaku ishranu...dao 6kg....bio sam prezadovoljan ali imao sam neke poslove kod zeta nisam isao u teretanu nisam uzimao ultra mass i mnogo sam manje jeo i na kraju SVE JE OTISLO KAO DA NIJE BILO.... e posto nemam vise snage da puno jedem i da uzimam proteine...mislio sam da uzmem nesto sto ce me puniti vodom i sto ce mi dati snagu....pa sad ne znam koju kombinaciju da uzmem i sta da uzmem :((( A da je do 5-6 hiljada...

da te puni vodom hahah? kreatin monohidrat + ogroman unos Ugljenih hidrata :) Al neznam zasto nekog privlaci da bude ko bojler ...
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #908 poslato: Septembar 25, 2009, 04:02:04 posle podne »

uzeo sam NanoVapor odlican je
Sačuvana
Zemunac
Stranice: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 19 upita.