TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:40:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497212 puta)
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1117 poslato: Mart 05, 2010, 05:17:53 posle podne »

jedno pitanje jer mogu  popijem kre alkalyn  pre treninga   i posle treninga po  dve kapsule? :P 
« Poslednja izmena: Mart 05, 2010, 05:21:08 posle podne od strane Zemunac90 » Sačuvana
Zemunac
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1116 poslato: Mart 05, 2010, 01:22:31 posle podne »

Pa moze kao oporavak posle teskih treninga.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1115 poslato: Mart 04, 2010, 12:14:29 pre podne »

jbg-a nisam uzeo xpand xtreme  nema ga nestalo uzeo sam  :P  shock therapy   i on je odlican N.O  ovo ce biti drugi put da ga pijem a   kre alaklyn imam da popijem posle treninga dve kapsule s dextrozom     za protein sacekacu dve ned   pijem n.o bcaa i alkalyn  ;)

msm da ti sa NO ne treba kre-alkalyn, al ok, po volji...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1114 poslato: Mart 02, 2010, 07:34:21 posle podne »

jbg-a nisam uzeo xpand xtreme  nema ga nestalo uzeo sam  :P  shock therapy   i on je odlican N.O  ovo ce biti drugi put da ga pijem a   kre alaklyn imam da popijem posle treninga dve kapsule s dextrozom     za protein sacekacu dve ned   pijem n.o bcaa i alkalyn  ;)
« Poslednja izmena: Mart 02, 2010, 08:01:05 posle podne od strane Zemunac90 » Sačuvana
Zemunac
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1113 poslato: Februar 27, 2010, 11:27:17 pre podne »

Za to da NO jedino I IMA Koristi da bi sluzio za bolji transport ak -tu je on u pravu ,blok brate ovo za fokus je ne tacno jer ono sto te digne iz NO moze samo da bude kofein,a njegov pravi efekat ti i nemozes da osetis,osim vremenom preko bljeg napretka...,ali ja sad tek ne razumem sta on hoce da kaze,gde sam ja pomenuo da no mora da sadrzi amino...ja ne znam dali takvo nesto i postoji,a i ako postoji te doze su smesne i ne delotvorne...ti moras da imas free form aminos ako ides no inace nema poente uzimati isti...to je isto kao kada bi imao motor a nemas goriva da ga pokrenes...mislim stvarno ne razumem belance sta pricas ,ali u svakom slucaju pripazi na recnik,nemam ja vremena da se prepucavam ovde
Sačuvana
blok brate
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 112


« Odgovor #1112 poslato: Februar 27, 2010, 02:31:55 pre podne »

ciko izvini ali LUPAS, pa kako bre snaga i povecanje misicne mase ili mentalni fokus ne treba da bude jedan od efekata NO! Ti  NO kapiras samo kao proizvod koji pospesuje i  povecava prokrvljenost kako bi hranljivi sastojci dospeli u misice ?!?!?!? pa ti onda bolje uzimaj posle treniga sa supsima maltodekstrin i dekstrozu da ti digne nivo insulina pa ce svejedno da salje whey , kreatin, amino(ili sta vec uzimas) direktno u krvotok....
« Poslednja izmena: Februar 27, 2010, 02:34:07 pre podne od strane blok brate » Sačuvana
IGRAJ I BUDI BOLJI I JACI U INAT ONIMA KOJI NE VERUJU U TEBE
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #1111 poslato: Februar 27, 2010, 12:54:13 pre podne »

Au Nitro al' si naporan  :D
Za takva pitanja tema treba da se zove AMINOKISELINE a ne NO busteri.  :)
Je l' kazes ti: izem ti decu pa anabolici se uzimaju u kombinaciji, znaci sve singl stvari su glupost i ne valjaju, prave su one combo stvari, gotove kombinacije par aas...nisam bas iz tog sveta, ali nisam cuo da se prave takve gotove mesavine  ::)

Ili da svedem na tvoj nivo percepcije jer vidim da imamo problem u konverzaciji:
ti garant kupujes neki whey koji sadrzi: whey, kreatin, dex, malto, multivitam, multimineral, dodatni bcaa i glm, beta alanin i svu pwd artiljeriju ili uzimas vecinu toga iz zasebnih supsa?
Stavrno si dete...NO je No a ak su ak i ne vidim zasto je obavezno da NO sadrzi ak  :o

Kao sto vec onomad tamo rekoh - dovidjenja, prijatno  ;D
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1110 poslato: Februar 27, 2010, 12:32:50 pre podne »

kamo srece da je tako jednostavno...KAKo amino stizu do krvi?sta se desava sa njihovom koncentracijom?kada su u krvi gde idu prvo...zatim STA MORA DA POSTOJI da bi uopste dosle do misica itd, AKO VEC FILOZOFIRAS ,i pravis se pametan ajde da cujemo
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #1109 poslato: Februar 26, 2010, 11:52:07 posle podne »

Au Seph, pa zar i tebi ovaj nacitani cika treba da objasnjava  ;)
Pa onda lepo te sve amino koje imas u krvi stizu gde trebaju i obavljaju sta treba.  :)
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1108 poslato: Februar 26, 2010, 11:16:41 posle podne »

I ONDA KAD SI PROKRVLJEN STA....?
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #1107 poslato: Februar 26, 2010, 11:04:02 posle podne »

Kockice buraz, pre ce biti da sam cika za tebe a ne decko ;) a i izgleda da sam ja nacitan a ti pametan ;D
Pogledaj, 'ajde kad vec neces taj SCI Hemo No,  npr. MT Nano X9 , mislis da to nije NO? Ma reci ti timu iz MUSCLETECHa da su se zajebali i da im fali jos stosta. I da ti nacitani kaze da je osnovni i glavni sastojak NO bustera ARGININ, neki noviji oblik i ne mora biti vise razlicitih vrsta istog (bas kao sto je i kod kreatina dovoljan samo crm a te kombinacije shurnajst vrsta iste stvari su u nekim suspima kako bi to izgledalo ultra-giga-mega i kako bi se nesto prodavalo, a sustina je ista stvar malo naprednija ali to je to) ili ti mislis da moras piti kombinaciju wpc, wpi i wph da bi se gradio misic (ne uzimajuci u obzir ishranu) ili je dovoljan i samo jedan od oblika wheya? ;)
Da sumiramo, osnovan uloga NO (pazi sad: to nije snaga te otpadaju kreatin, beta alanin...,niti izgradnja misica pa otpadaju ak, a nije ni psihostimulans) vec pumpa, veca prokrvljenost, bas kao sto i sam naziv te vrste suplemenata kaze.  ;D
Sačuvana
Milan Damnjanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1106 poslato: Februar 26, 2010, 09:18:12 posle podne »

Ljubavi  :-P dok me bude radila merica Xpand Xtreme Pump -a sa tobom sam, a onda prelazim na neki drugi N.O.   :)

tek ce ona meni : "Decko mnogo gledas andjele, da se kojim slucajem nisi umislio da si Nikola Kojo"
Sačuvana
blok brate
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 112


« Odgovor #1105 poslato: Februar 26, 2010, 08:45:10 posle podne »

Ovaj belance izgleda neki nacitan decko  ;D
Slazem se da je arginin jedan od glavnih sastojaka NO preparata ali da bi imao pravi efekat NO potrebno je mnogo vise supstanci od arginina koje svojom kombinacijom i uzajamnim delovanjem daju zeljeni efekat!
Taurin, L-leucin, L-izoleucin , kreatinski matriks , L-tirozin , metil ksantin (kofein), glukonorolakton, fenilalanin....
Arginin AKG, Arginin HCL i Arginin ketoizokaproat A NE SAMO ARGININ PIROGLUTAMAT kao kod gh maxa!!!!!!!!
Sačuvana
IGRAJ I BUDI BOLJI I JACI U INAT ONIMA KOJI NE VERUJU U TEBE
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #1104 poslato: Februar 26, 2010, 03:13:05 posle podne »

Zahvaljujem. Morace onda da se proba ili Hemo No ili GH max, taman uz ovo sto cu da uzmem (steta sto nema citrulina ovde da se kupi) bice to "pravi" no.

uzmi gh max i ako osetis dejstvo NO i imalo te digne kao sto bi neki NO trebao ja ti javno obecavam da cu ti kupiti jos jedan gh-max!!!

Ako mozes da mi kazes cemu sluzi ovo (da ne navodim supse slicnog sastava kojih nema u Panu):

http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=SN395

Pa uporedi sastav sa:

http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=UN131
Sačuvana
boki L
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1103 poslato: Februar 26, 2010, 01:53:09 posle podne »

Zahvaljujem. Morace onda da se proba ili Hemo No ili GH max, taman uz ovo sto cu da uzmem (steta sto nema citrulina ovde da se kupi) bice to "pravi" no.

uzmi gh max i ako osetis dejstvo NO i imalo te digne kao sto bi neki NO trebao ja ti javno obecavam da cu ti kupiti jos jedan gh-max!!!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.