TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:58:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497556 puta)
Joker*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 144

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

« Odgovor #1147 poslato: Mart 12, 2010, 01:42:42 posle podne »

vapor je meni vrlo solidno radio,ali vrlo brzo raste i tolerancija...tako da sam posle vec trece nedelje morao 3 merice..sto se vrlo ne isplati... upecatljiva stvar koja mi se desila je ta da je BA udar veoma jak,pecka zestoko(ali ne uvek),tako da jednom kad sam radio kontrakosi bench i kad se sva krv slije u teme glava ti pocrveni ko tikva,a i oci hahhaa ko vampir
pa zato ti je najbolje da pijes 2 NO reaktora uisto vreme
naprimr jedan trening nano vapor dugi lupam x pand...i uvek te radi...i to 1 doza...
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1146 poslato: Mart 11, 2010, 11:59:55 posle podne »

waste of time,gomila teoretisanja koja u praksi na zalost ne funkcionisu tako ,i sto je najbitnije JOS JEDNA OD STUDIJA VEZANA ZA KREATIN :D ....
ne kazem da nisu to dobri uslovi i sve,i da su naucnici extra,ne sumnjam,ali previse faktora ulazi u igru i ja stvarno sto se kreatina navlacenja vode i podizanja performansi tice vise ovde stvarno NECU da pisem ponovo ...zna se kad kreatin podize performanse i kada navlaci vodu...mitovi i legende o kofeinu i kreatinu su budalastina...evo ja cu napraviti jednostavan ogled a moze i svako upravo sedeci ovih dana kod kuce....popij 2 l vode u roku od 45 minuta i popij pre toga kreatin i kofein...intercelularna tecnost te kolicinei i u takvom vremenskom roku,NEMA TEORIJE DA BUDE IZBACENA OD STRANE DIURETIKA NITI POSTOJI I JEDAN KOJI U TOM SLUCAJU MOZE ISCRPETI TACNO TE KOLICINE TECNOSTI>... A ti razmisli sad koliko je na 5g kreatina vode potrebno???sigurno ne mnogo ,jos kada imas TOLIKE KOLICINE U SISTEMU,i da ne pricam drugim tkivima iz kojih telo nekad crpi vodu u stanju dehidracije....MISLIM DA STVARNO nema potrebe da se opterecujes kojekakvim studijama jer stvarno za to nema osnova... U OSTALOM ja se ogradjujem u tom smislu da stvarno ima ljudi koji piju uzasno malo tecnosti...al to nema veze sa kreatinom,a jos manje ni sa kofeinom... Na kraju krajeva ako bas je toliko problematicno...uzmi kreatin pa posle 20-30 minuta kofein,i tu se svaka prica sa neslaganjem ova 2 ZAVRSAVA
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1145 poslato: Mart 11, 2010, 07:45:06 posle podne »

zapravo obavesten danas.. stvarno ovo sad najlepse pricam, da nesto saznamo zajedno, da ne ispadne da zelim neku raspravu. info crpim od ljudi koji su najbolji fiziolozi na balkanu ako ne i dalje, i ono sto sam danas cuo na sportskoj medicini je potpuno promenilo moj pogled na kompletnu suplementaciju. Pogotovo pogled na firme koje prodaju na nasem trzistu, pocevsi od Universala, Sciteca pa nadalje, cak do info da se u wheyu na nasem trzistu moze naci dhea i slicno.. Dakle nevidjen broj nepravilnosti u prozivodnji supsa sa stanovista fizioloskih procesa, samo jedan od tih je i ovaj slucaj sa kreatinom i kofeinom, ponavljam ne navodim vezivanje i izvlacenje vode kao objashnjenje. Trenutno nemam konkretnu literaturu kako bi potkrepio izjave ali potrudicu se da nadjem pa okacim link, mozda zajedno unapredimo svoje znanje.  ;) i

p.s. Juce je pocelo zaista interesantno istrazivanje na mom fakultetu, 6 nedelje upotrebe kreatina, u obliku u kojem jos uvek ne postoji nigde u svetu. Navodno, ne bi trebalo ni najmanje da vezuje vodu, pretpostavlja se da ce samo uticati na smanjenje potkoznog masnog tkiva i povecanje proteinskih struktura organizma delimicno. I sam sam ucesnik istrazivanja i jutros sam popio prvu dozu, istrazivanje traje 10 nedelja i ukljucuje stalna testiranja, analizu krvi i urina, kontrolu ishrane, pa ukoliko je neko zainteresovan mogu deliti svoje impresije.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1144 poslato: Mart 11, 2010, 07:33:27 posle podne »

Da.

to je katastrofa. kreatin i kofein se vezuju i jednostavno unistava se dejstvo oba, stvarno je strasno da firme koje smatrate za odlicne ne postuju osnovna pravila fiziologije.. :(

nisi obavesten i update-ovan :/
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1143 poslato: Mart 11, 2010, 07:21:58 posle podne »

False Rumors

Caffeine is a diuretic, meaning that it increases the excretion of water from the body in the urine. There are rumors that caffeine counteracts creatine by interfering with muscle volumizing. This is simply a false rumor and assumes that water retention by skeletal muscle is the source of strength. Although increasing the girth (volume) of our muscles, volumizing  per se has no proven effect on strength.

ovo je nije tacno. tacno je da nema veze sa vodom, medjutim reaguju medjusobno i izlucuju se putam stolice.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1142 poslato: Mart 11, 2010, 07:18:39 posle podne »

False Rumors

Caffeine is a diuretic, meaning that it increases the excretion of water from the body in the urine. There are rumors that caffeine counteracts creatine by interfering with muscle volumizing. This is simply a false rumor and assumes that water retention by skeletal muscle is the source of strength. Although increasing the girth (volume) of our muscles, volumizing  per se has no proven effect on strength.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1141 poslato: Mart 11, 2010, 07:04:11 posle podne »

Da.

to je katastrofa. kreatin i kofein se vezuju i jednostavno unistava se dejstvo oba, stvarno je strasno da firme koje smatrate za odlicne ne postuju osnovna pravila fiziologije.. :(
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1140 poslato: Mart 11, 2010, 04:28:01 posle podne »

Da.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1139 poslato: Mart 11, 2010, 04:03:38 posle podne »

da li vapor sadrzi i kreatin i kofein??
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1138 poslato: Mart 11, 2010, 01:01:46 posle podne »

vapor je meni vrlo solidno radio,ali vrlo brzo raste i tolerancija...tako da sam posle vec trece nedelje morao 3 merice..sto se vrlo ne isplati... upecatljiva stvar koja mi se desila je ta da je BA udar veoma jak,pecka zestoko(ali ne uvek),tako da jednom kad sam radio kontrakosi bench i kad se sva krv slije u teme glava ti pocrveni ko tikva,a i oci hahhaa ko vampir
Sačuvana
Joker*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 144

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

« Odgovor #1137 poslato: Mart 11, 2010, 11:14:09 pre podne »

sve pohvale za nano vapor


kao sto kazu misljenja su razlicita ja sam jednom uzeo taj nano vapor i nikad vishe!!!!!!!!!!
sto?
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1136 poslato: Mart 09, 2010, 12:33:15 pre podne »

ja ovde pricam o necemu sto se zove pump suplement...dali je alanin i kreatin to automatski menja stvar i to nema veze sa ovim...jer ako ides tom logikom...sto ne dodati i leucin?i kofein?i glutamin?a sta mislis malo i o johimbinu? gluposti dakle ovde se u razmeri za oko (kazem cini mi se 14g) prica o optimalnoj gramazi za ova 3 suplementa...ende
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #1135 poslato: Mart 08, 2010, 08:15:23 posle podne »

Nismo se razumeli, opet  :D
Ko je spominjao mericu odredjene velicine, tj. sto bas 14gr? Ako ces vec tako, uzmes tih 14gr toga sto kazes i jos uzmes 5gr kreatina i jedno 2.5gr beta alanina, stvarno te ne razumem, imas taj "optimalni" odnos, i sto je podjednako bitno: i "optimalnu" UKUPNU KOLICINU NO komponenti i jos si dodao "kompleks" za snagu.  :D
I da, nisam ja ni spominjao kofein ;)
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1134 poslato: Mart 08, 2010, 07:30:40 posle podne »

pazi to ovde ni ne moze ..on u americi to sve nabavi genericki i napravi mix..a mozes i na trueprotein.com recimo...jer pazi ja sam se pogresno izrazio...merica tj doza toga treba da ima cini mi se 14g...i onda automatski ovaj odnost...ako dodas kofein i krea tu gubis procenat ostalih po merici jer jedna kolicina je 100% , :D ...a inace kofein nema veze sa snagom,a i o uticaju kreatina je glupo..ovde se kazem ti opet prica o optimalnom ''pump'' suplementu....uskoro cu da probam pa javljam..verujem da ce biti extra ,posto sam cuo da cak sam CTRL para po shavovima
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #1133 poslato: Mart 08, 2010, 03:15:50 posle podne »

Ma ok, ja vidim da ovi proizvodi navedeni u nazivu teme sadrze svasta a ne samo NO stimulatore ;), a i ne vidim da je neko spomenuo iskljucivo pupm, tako da mislim da je svakako bolja kombinacija pump+snaga nego li samo pump. ;D
A ako vec pricamo o sopstveno napravljenon mesavini, ne vidim kako se smanjuje procenat iceg, uzmes kutiju sa argininom i popijes  5gr, uzmes pakovanje citrulina i popijes 3gr... ;) A ako si mislio da sve nabavis u prahu i pomesas, sumnjam da ces kuci od toga napraviti 100% homogenu mesavinu, pa ne vidim kako si siguran da ces u merici imati tu srazmeru koju forsiras  ::)
« Poslednja izmena: Mart 08, 2010, 03:18:09 posle podne od strane Belance » Sačuvana
Stranice: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 19 upita.