TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:57:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497232 puta)
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1162 poslato: Mart 14, 2010, 11:52:24 posle podne »

ne proizvodi se jos uvek, ne postoji nijedan proizvod u kojem ima kreatin u tom obliku, ja ne znam u obliku kog je jedinjenja, nisu nam hteli reci. No nema veze, samo kazem sta je nama receno.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1161 poslato: Mart 14, 2010, 07:06:49 posle podne »

znam da nije pravljen kod nas.a ako je iz nemacke kreatin to je dobar kreatin i taj kreatin sada ima 90% dobrih firmi u svojim preparatima..
tako da je tesko da ga nema nema firma
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1160 poslato: Mart 14, 2010, 06:56:24 posle podne »

jeste Srbija, tims. Novi Sad
i ti meni kazes da Srbija ima neki kreatin, koji ni jedan proizvodjac nema, ili mislis da nema u svojim smesama..
malo cudno da je taj faks toliko ispred sveta..

pa nije kreatin napravljen na faksu :s  msm da je iz nemacke stigao, onako u rinfuzi u kartonskim kutijama, odnosno ne na fax, nego u laboratoriju faxa
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1159 poslato: Mart 14, 2010, 06:10:34 posle podne »

jeste Srbija, tims. Novi Sad
i ti meni kazes da Srbija ima neki kreatin, koji ni jedan proizvodjac nema, ili mislis da nema u svojim smesama..
malo cudno da je taj faks toliko ispred sveta..
Sačuvana
Blagoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #1158 poslato: Mart 14, 2010, 06:05:04 posle podne »

http://www.gnc.com/product/index.jsp?productId=3480830
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1157 poslato: Mart 14, 2010, 05:55:25 posle podne »

jeste Srbija, tims. Novi Sad
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1156 poslato: Mart 14, 2010, 05:25:18 posle podne »

pa slusaj ako je negde preko, ok..tako nastaju ove studije na koje se mi pozivamo....ako je srbija....
Sačuvana
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1155 poslato: Mart 14, 2010, 05:19:57 posle podne »

Ma cuti...to verovatno profe sa fakulteta otkazale sa mozgom...pa rade UG istrazivanja..to je sad popularno jbt...al pazi ,sad je opet kreatin u modi..ko zna sta se moze ocekivati  :o :o ;D
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1154 poslato: Mart 14, 2010, 04:46:22 posle podne »

zapravo obavesten danas.. stvarno ovo sad najlepse pricam, da nesto saznamo zajedno, da ne ispadne da zelim neku raspravu. info crpim od ljudi koji su najbolji fiziolozi na balkanu ako ne i dalje, i ono sto sam danas cuo na sportskoj medicini je potpuno promenilo moj pogled na kompletnu suplementaciju. Pogotovo pogled na firme koje prodaju na nasem trzistu, pocevsi od Universala, Sciteca pa nadalje, cak do info da se u wheyu na nasem trzistu moze naci dhea i slicno.. Dakle nevidjen broj nepravilnosti u prozivodnji supsa sa stanovista fizioloskih procesa, samo jedan od tih je i ovaj slucaj sa kreatinom i kofeinom, ponavljam ne navodim vezivanje i izvlacenje vode kao objashnjenje. Trenutno nemam konkretnu literaturu kako bi potkrepio izjave ali potrudicu se da nadjem pa okacim link, mozda zajedno unapredimo svoje znanje.  ;) i

p.s. Juce je pocelo zaista interesantno istrazivanje na mom fakultetu, 6 nedelje upotrebe kreatina, u obliku u kojem jos uvek ne postoji nigde u svetu. Navodno, ne bi trebalo ni najmanje da vezuje vodu, pretpostavlja se da ce samo uticati na smanjenje potkoznog masnog tkiva i povecanje proteinskih struktura organizma delimicno. I sam sam ucesnik istrazivanja i jutros sam popio prvu dozu, istrazivanje traje 10 nedelja i ukljucuje stalna testiranja, analizu krvi i urina, kontrolu ishrane, pa ukoliko je neko zainteresovan mogu deliti svoje impresije.
o kojoj drzavi pricas? gde se nalazai taj fakultet?
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1153 poslato: Mart 14, 2010, 03:53:07 posle podne »

Imas ga u svakoj GNC prodavnici!!!!! ;D

 a gde se nalazi ta prodavnica?
Sačuvana
Zemunac
Blagoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #1152 poslato: Mart 13, 2010, 01:50:22 pre podne »

Imas ga u svakoj GNC prodavnici!!!!! ;D
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1151 poslato: Mart 12, 2010, 07:34:08 posle podne »

Mnogo dobra stvar!!!!! :o


??? gde si uzeo ovaj creatin   
Sačuvana
Zemunac
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 367

« Odgovor #1150 poslato: Mart 12, 2010, 07:12:49 posle podne »

Quaresma pa ti tvoji naucnici upravo ispituju neki navodni novi kreatin koji ne navlaci vodu koliko sam ja razumeo?time upravo samo mogu da potpomognu da se desi nesto NOVOG giga sajber mega kreatina...i opet ponavljam...NAVLACENJE vode i pravljenje studija uopste o kreatinu i navlacenju tragajuci za poboljsanim oblikom,JE GLUPOST ,jer kreatin ne navlaci vodu to iskljucivo zavisi OD ISHRANE
Sačuvana
Blagoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #1149 poslato: Mart 12, 2010, 06:44:41 posle podne »

Mnogo dobra stvar!!!!! :o
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #1148 poslato: Mart 12, 2010, 05:02:52 posle podne »

waste of time,gomila teoretisanja koja u praksi na zalost ne funkcionisu tako ,i sto je najbitnije JOS JEDNA OD STUDIJA VEZANA ZA KREATIN :D ....
ne kazem da nisu to dobri uslovi i sve,i da su naucnici extra,ne sumnjam,ali previse faktora ulazi u igru i ja stvarno sto se kreatina navlacenja vode i podizanja performansi tice vise ovde stvarno NECU da pisem ponovo ...zna se kad kreatin podize performanse i kada navlaci vodu...mitovi i legende o kofeinu i kreatinu su budalastina...evo ja cu napraviti jednostavan ogled a moze i svako upravo sedeci ovih dana kod kuce....popij 2 l vode u roku od 45 minuta i popij pre toga kreatin i kofein...intercelularna tecnost te kolicinei i u takvom vremenskom roku,NEMA TEORIJE DA BUDE IZBACENA OD STRANE DIURETIKA NITI POSTOJI I JEDAN KOJI U TOM SLUCAJU MOZE ISCRPETI TACNO TE KOLICINE TECNOSTI>... A ti razmisli sad koliko je na 5g kreatina vode potrebno???sigurno ne mnogo ,jos kada imas TOLIKE KOLICINE U SISTEMU,i da ne pricam drugim tkivima iz kojih telo nekad crpi vodu u stanju dehidracije....MISLIM DA STVARNO nema potrebe da se opterecujes kojekakvim studijama jer stvarno za to nema osnova... U OSTALOM ja se ogradjujem u tom smislu da stvarno ima ljudi koji piju uzasno malo tecnosti...al to nema veze sa kreatinom,a jos manje ni sa kofeinom... Na kraju krajeva ako bas je toliko problematicno...uzmi kreatin pa posle 20-30 minuta kofein,i tu se svaka prica sa neslaganjem ova 2 ZAVRSAVA

treci put kazem da uopste ne navodim vodu i diuretik kao problem, ocigledno nisi ni procitao prethodna dva posta, necu vise o tome. zao mi je, uopste se ne slazem sa tobom, za mene je ta teorija osnova za bilo koju praksu. ispricao si gomilu stvari koje ja nisam ni spomenuo, stavljas mi reci u usta, al kako god.
Ovakva istrazivanja su izuzetno vazna, sad ih smatrate za "vejst of tajm" a kad novi kreatin zapakuju u zlatnu kutiju i daju mu ime tipa super mega giga uber power hvalicete ga. Vecina proizvoda je katastrofa, al ok, moraju se prodati, biznis je to.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Stranice: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.