TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:51:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497227 puta)
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #1252 poslato: Avgust 11, 2010, 02:46:18 posle podne »

x pand je neuporedivo bolji od super pumpa jer sam pio i jedan i drugi i mnogo bolje rezultete sam postigao sa xpandom
Sačuvana
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1251 poslato: Avgust 06, 2010, 04:19:06 posle podne »

probao sam nanovapor shock therapy storm   xpand stari    i svi su do jaja ali xpand xtreme je najbolji od svih njih
Sačuvana
Zemunac
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #1250 poslato: Avgust 06, 2010, 12:00:14 posle podne »

Kod mene ga dosta hvale oni koji su ga uzimali....
xpand,nano vapor i super pump se najviše traže ,piju i hvale.
Sačuvana
   
Zemunac90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53


MuNzE KoNzA

« Odgovor #1249 poslato: Avgust 02, 2010, 02:01:05 pre podne »

uzeo sam xpand xtreme pump odlican je    kakav je super pump 250 je pio neko? 
Sačuvana
Zemunac
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #1248 poslato: Jul 23, 2010, 07:03:59 posle podne »

e pa mi uopste (mislim na moderatore na forumu) ne bi trebali bas da smo upuceni, igrom slucaja ja jesam jer sam i testiran i aktivno sam u sportu, nisu svi ovde :) ali naravno, tu smo da ti odg. i odgovorili smo ti...

O.K., pogresno sam procitao, svejedno. Da je ucestvovao na Drzavnom prvenstvu treba da zna, a kamoli na dve Olimpijske Igre. Jer napisao sam, minut je u pitanju, kucas "wada prohibited list" u google i jedan klik. citava filozofija
Sačuvana
Satyr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93

« Odgovor #1247 poslato: Jul 23, 2010, 06:05:31 posle podne »

ok, ovako
ja sam se vama obratio za pomoć iz razloga što ste vi najupućeniji sa suplementima, za sve ostale stvari nemojte brinuti

@Ognjen
nema medalju, ali je učestvovao na 2 olimpijade
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #1246 poslato: Jul 23, 2010, 04:34:35 posle podne »

Evo, sad ću da vam objasnim situaciju
Ja sam (ozbiljni) rekreativac u 3 sporta - biciklizam, teretana i kajak
ovo što sam pita odnosi se na jednog našeg reprezentativca koji koristi suplement i ima evropsko provenstvo za 3-4 nedelje i mene je pitao oko sigurnosti suplementa
moj otac je antidoping kontrolor već 2 godine, ali on je bio služebeno odsutan na nekoliko dana, tako da mi je hitni bilo potrbno da javim tom takmičaru o čemu se radi
nakon odgovora Zoltana Kozme, rekao sam mu onako kako je Kozma napisao
ljudi, u pitanju je jedan naš olimpijac, koji je takoĂ°e bio prvak sveta pre par godina, tako da ne sme biti greške!!!



Pa zar uspešan sportista i olimpijac nema nekog trenera koji će da ga posavetuje nego pita drugare da se raspitaju po forumima?? ???


Nemoj da bude slučaj kao sa Kikanovićem:
"Godinama sam koristio iskuljučivo suplemente koje smo dobijali u klubu. Ali, zbog teške situacije u Zvezdi morali smo sami da kupujemo suplemente. Prilikom jedne kupovine od prodavca sam na poklon dobio bočicu tečnog kreatina za koji mi je rekao da je testiran i da ne sadrži zabranjene supstance. Znam da je kreatin dozvoljena supstanca, a ni na kraj pameti mi nije bilo da u tečnom kretainu ima nečeg zabranjenog. Uzeo sam par gutljaja na dan meča i odložio flašicu od 0,3 litara u frižider," ispričao je Kikanović.

"Doktori u Savezu su primetili da se u sastavu nalazi geranamin koji u organizmu prelazi u metal heksanamin. On se od 1. janura ove godine nalazi na listi zabranjenih supstanci zbog sličnosti sa dopingom tuaminom. Čak, postoji mogućnost da se uskoro opet vrati na listu dozvoljenih sredstava. Dva dana posle prvog testa imao sam drugi test sa negativnim rezultatom, što dovoljno kazuje da nije bilo namere. Ovo su mi najteži trenuci u životu. Da sam svesno koristio doping ne bih žalio. Sve je splet nesrećnih okolnosti i sada mi je karijera u pitanju."
 



link na članak: http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2010&mm=07&dd=09&nav_id=444366




Ajd nek taj drug lepo pita trenera šta može a šta ne može da uzima, a ne posle da neko sa foruma bude odgovoran što nam je neki olimpijac dopingovan... :)
« Poslednja izmena: Jul 23, 2010, 04:36:44 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #1245 poslato: Jul 23, 2010, 03:52:27 posle podne »

Ako ima medalju sa OI a ne zna sta je zabranjeno onda je to tuzno... stvarno mu svaka cast na smelosti da se raspituje okolo sta sme a sta ne sme...

Zoli, zabranjene su sve supstance koji su na bilo kakav nacin stetne po organizam, vrlo jednostavno. Nista bezazleno nije na listi. Jer to je upravo i uslov da se nesto nadje - da ima side efect na sportistu
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #1244 poslato: Jul 23, 2010, 03:12:53 posle podne »

Zoli, zabranjen nam je uvoz i C vitamina od preko 500 mg....
pa nema smisla ni uvoziti vit c vece koncentacije.....a koji je razlog zaabrane?
Sačuvana
Satyr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93

« Odgovor #1243 poslato: Jul 23, 2010, 02:07:19 posle podne »

uzima bcaa, leutor i powerbar gel i to je sve od suplementacije trenutno...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1242 poslato: Jul 23, 2010, 12:53:03 posle podne »

Zoli, zabranjen nam je uvoz i C vitamina od preko 500 mg....

Znam za to upoznat sam sa time jos ranije.. samo se pitam sta je sledece na tapeti.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1241 poslato: Jul 23, 2010, 12:50:52 posle podne »

Zoli, zabranjen nam je uvoz i C vitamina od preko 500 mg....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1240 poslato: Jul 23, 2010, 12:15:24 posle podne »

Ma sve zavisi kakav je test u pitanju, uglavnom ne bi trebalo da se pravi problem oko toga...ali eto sada opet najave da ce kreatin zabraniti?  Po meni totalno neopravdano.Ako je vec takva situacija onda cemo svi popadati na testovima bilo to rekreativci ili takmicari.
zabraniti kreatin bi bilo debilno. . . Mogu i multivitamine da zabrane. . . :)

Ovo je ozbiljno bilo pricano i vise je nego bezvezna i sama cinjenica da se on zabrani ne vidim razloga.Pa neka zabrane onda sve i nema problema.
@ Satyr... on samo od te supstance ne bi trebalo da ima problem, ali nesto drugo mozda moze da mu napravi sve zavisi sta jos uzima sem toga.
Sačuvana
Satyr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93

« Odgovor #1239 poslato: Jul 23, 2010, 10:37:03 pre podne »

Evo, sad ću da vam objasnim situaciju
Ja sam (ozbiljni) rekreativac u 3 sporta - biciklizam, teretana i kajak
ovo što sam pita odnosi se na jednog našeg reprezentativca koji koristi suplement i ima evropsko provenstvo za 3-4 nedelje i mene je pitao oko sigurnosti suplementa
moj otac je antidoping kontrolor već 2 godine, ali on je bio služebeno odsutan na nekoliko dana, tako da mi je hitni bilo potrbno da javim tom takmičaru o čemu se radi
nakon odgovora Zoltana Kozme, rekao sam mu onako kako je Kozma napisao
ljudi, u pitanju je jedan naš olimpijac, koji je takoĂ°e bio prvak sveta pre par godina, tako da ne sme biti greške!!!
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #1238 poslato: Jul 23, 2010, 08:55:06 pre podne »

Ma sve zavisi kakav je test u pitanju, uglavnom ne bi trebalo da se pravi problem oko toga...ali eto sada opet najave da ce kreatin zabraniti?  Po meni totalno neopravdano.Ako je vec takva situacija onda cemo svi popadati na testovima bilo to rekreativci ili takmicari.
zabraniti kreatin bi bilo debilno. . . Mogu i multivitamine da zabrane. . . :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.