TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:34:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497295 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1267 poslato: Avgust 26, 2010, 12:13:50 posle podne »

Apsolutno se slazem.Treba da proba i vidi ima li razlike jer moguce da ce bas neki drugi da ga radi jos bolje  ;)
p.s-Lazicu kakvo imas misljenje o novom Extreme Xpand?
isto kao stari, samo +kofein..to je zovem pasivan rad, desava se nesto a nije agresivno..
malo je tesko da jedan takav no ostavi dobar utisak, posle ovih "jacih"
savetovao bih onima koji nisu uzimali da krenu od shocka,noz, hemorush, preko xpanda,super pumpa do no xplode, shotguna itd..

Da slazem se da mu kofein daje taj kick koji ce sigurno zaziveti kod vezbaca koji to i traze.Ali ako uporedimo cenu i gramazu...mozda ce to biti prepreka onima sa plicim dzepom.Ali treba skupiti novca pa probati i naci onaj koji najbolje deluje na svakoga.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1266 poslato: Avgust 26, 2010, 08:33:41 pre podne »

Apsolutno se slazem.Treba da proba i vidi ima li razlike jer moguce da ce bas neki drugi da ga radi jos bolje  ;)
p.s-Lazicu kakvo imas misljenje o novom Extreme Xpand?
isto kao stari, samo +kofein..to je zovem pasivan rad, desava se nesto a nije agresivno..
malo je tesko da jedan takav no ostavi dobar utisak, posle ovih "jacih"
savetovao bih onima koji nisu uzimali da krenu od shocka,noz, hemorush, preko xpanda,super pumpa do no xplode, shotguna itd..
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #1265 poslato: Avgust 26, 2010, 07:54:53 pre podne »

Ima li gde u PANSPORTU  u NS jos da se kupi CL White Blood koji je na akciji?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1264 poslato: Avgust 24, 2010, 10:22:46 posle podne »

Apsolutno se slazem.Treba da proba i vidi ima li razlike jer moguce da ce bas neki drugi da ga radi jos bolje  ;)
p.s-Lazicu kakvo imas misljenje o novom Extreme Xpand?
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1263 poslato: Avgust 24, 2010, 09:56:44 posle podne »



Ima jos dobrih ali da je Shock smesan mislim da je to prejaka rec jer on to svakako nije.Ja sam probao i jace nego sto je Senkovic naveo..recimoNo explode,Xpand, Shutgun,Nano Vapor...pa opet mi Shock radio bolje.Daleko od toga da su ovi losi ne nikako ali ako uzmemo u obzir gramaza-cena-rad definitivno je Shock medju prvima.Ono sto mi se kod Shocka svidelo je i to sto me konstantno jedna merica od 20gr radila i nije slabio efekat ni posle vise od mesec dana.E to mi se posebno dopalo.Naravno ima onih kojima on ne radi kao meni sto je opet normalno ne moze svima sve da radi isto.Ali treba vise njih probati pa videti i naci koji ti odgovara najvise.
mozda lepo reagujes na tone kofeina cim kazes da te nesto "radi" pa ti se svidja taj osecaj..
ali treba da proba..ja znam da si ti shock th.fun..kao i ja fun no xploda :)
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #1262 poslato: Avgust 24, 2010, 09:54:25 posle podne »

 8) 8) 8)

Još jednom Shock na prvom mestu, baš za jake treninge, mene Shock radi svih tri sata na benchu gde prebacim preko 25 tona i drži me i dalje.
koje si sve pio da bi ti bio na prvom mestu
  Pio sam Attack(sve oblike kreatina), Trans-X, onda neki BioTechov kod Rockay sam ga kupio u radnji, da ne spominjem i onaj PaverFors kog sam guto ko lud, dok mi Zoltan nije preporučio Shock i od njega sam razvalio. I što bi dalje exsperimentisao, a on me razbija.

ovo sve jeste slabije od shockja,i izuzev attacka,sve ostalo nije NO,pa nema potrebe ni porediti... :)
meni se shock lose pokazao.... :)
nano vapor,no explode,xpand i super pamp su mi se odlicno pokazali  :)
najprostije receno,koliko para potrosite na NO,toliko ce te i muzike dobiti  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1261 poslato: Avgust 24, 2010, 09:22:33 posle podne »

ok, razumem, ni jedan od navedenih ne moze da pridje shocku, a zamisli da je shock smesan spram drugih no reaktora, onda ti je jasno kakvih sve ima

Ima jos dobrih ali da je Shock smesan mislim da je to prejaka rec jer on to svakako nije.Ja sam probao i jace nego sto je Senkovic naveo..recimoNo explode,Xpand, Shutgun,Nano Vapor...pa opet mi Shock radio bolje.Daleko od toga da su ovi losi ne nikako ali ako uzmemo u obzir gramaza-cena-rad definitivno je Shock medju prvima.Ono sto mi se kod Shocka svidelo je i to sto me konstantno jedna merica od 20gr radila i nije slabio efekat ni posle vise od mesec dana.E to mi se posebno dopalo.Naravno ima onih kojima on ne radi kao meni sto je opet normalno ne moze svima sve da radi isto.Ali treba vise njih probati pa videti i naci koji ti odgovara najvise.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1260 poslato: Avgust 24, 2010, 08:36:38 posle podne »

ok, razumem, ni jedan od navedenih ne moze da pridje shocku, a zamisli da je shock smesan spram drugih no reaktora, onda ti je jasno kakvih sve ima
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #1259 poslato: Avgust 24, 2010, 08:51:23 pre podne »

Još jednom Shock na prvom mestu, baš za jake treninge, mene Shock radi svih tri sata na benchu gde prebacim preko 25 tona i drži me i dalje.
koje si sve pio da bi ti bio na prvom mestu
  Pio sam Attack(sve oblike kreatina), Trans-X, onda neki BioTechov kod Rockay sam ga kupio u radnji, da ne spominjem i onaj PaverFors kog sam guto ko lud, dok mi Zoltan nije preporučio Shock i od njega sam razvalio. I što bi dalje exsperimentisao, a on me razbija.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #1258 poslato: Avgust 22, 2010, 04:48:24 posle podne »

Još jednom Shock na prvom mestu, baš za jake treninge, mene Shock radi svih tri sata na benchu gde prebacim preko 25 tona i drži me i dalje.
koje si sve pio da bi ti bio na prvom mestu
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1257 poslato: Avgust 20, 2010, 11:56:19 pre podne »

Još jednom Shock na prvom mestu, baš za jake treninge, mene Shock radi svih tri sata na benchu gde prebacim preko 25 tona i drži me i dalje.

Na prvom mestu slazem se!
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #1256 poslato: Avgust 20, 2010, 08:26:51 pre podne »

Još jednom Shock na prvom mestu, baš za jake treninge, mene Shock radi svih tri sata na benchu gde prebacim preko 25 tona i drži me i dalje.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1255 poslato: Avgust 18, 2010, 08:51:26 pre podne »

Mogu da primetim da je Xpand Xtreme Pump trenutno na prvom mestu meĂ°u NO reaktorima. Zaista izuzetne pohvale za ovaj preparat.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1254 poslato: Avgust 11, 2010, 09:00:18 posle podne »

Vec sam mnogo puta rekao ali do sada ja sam prezadovoljan sa Shock Therapy...nije da drugi ne rade ali ako uzmem u obzir: 1.Da jedna merica od 20gr me uvek konstantno isto radi 2. Ima 1kg u pakovanju 3.Veoma je povoljan finansijski...i vise je nego dovoljno da ga favorizujem.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1253 poslato: Avgust 11, 2010, 02:51:28 posle podne »

Ja sam trenutno na NO Xplode. ;D Sve pohvale.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.