TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:07:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497331 puta)
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #1342 poslato: Decembar 07, 2010, 09:43:09 posle podne »

Da,da,tako i ja radim,sem ovoga oko kolicine tecnosti.Ali posto nije bitno sutra cu mnogo manje vode i malo povecam dozu i na ex :) a ti si sa supsima u fulu opremljena ;)



imala sam odmah dobre konsultacije pre nego sto sam pocela da se bavim sportom. a, realno no reaktor me samo razvedri za trening i daje volju. :)
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #1341 poslato: Decembar 07, 2010, 09:35:39 posle podne »

Upravo to - nebitno je sa koliko ćeš vode nešto rastvoriti, bitno je da sve ode u stomak. :) A, svakog dana dobijam takva pitanja.  
Dozu NO povećavati tek kad se zapazi da je reakcija organizma slabija ili nikakva. A, i tu treba ići umereno i izbegavati više od 2 dozera. Kad prestanu da rade i 2 dozera, najbolje je napraviti pauzu ili promeniti NO.

Attack spada u malo slabije, zar ne? koji od vasih proizvoda je jaci po sastavu?
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #1340 poslato: Decembar 07, 2010, 09:34:30 posle podne »


Definitivno :) sta mislis,da malo podebljam doze,ili da se drzim onog jednog dozera?I jel mora da bude 500ml vode,moze to manje?I da,jos jedno glupo pitanje,jel da eksiram ili da pijuckam lagano?Kapiram da je nebitno,al ajde :D

piše na nekoliko tih supsa (recimo no xplode) da valja povecati dozu. recimo treniras i ne osetis nesto posebno da "radi" dodaj jos recimo  pola doze pre sledeceg treninga. Zasto ti je bitno koliko ces vode sipati? vazno je da prah ode,  zar ne?
ja praktikujem da koristim na sledeci nacin: 2h pre treninga jedem, zatim pola sata pre treninga no na ex :) a u toku tecne amino. ;)  

[/quote]
Da,da,tako i ja radim,sem ovoga oko kolicine tecnosti.Ali posto nije bitno sutra cu mnogo manje vode i malo povecam dozu i na ex :) a ti si sa supsima u fulu opremljena ;)
Sačuvana
kajsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

« Odgovor #1339 poslato: Decembar 07, 2010, 09:33:48 posle podne »


no shotgun nema u ponudi pansporta ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1338 poslato: Decembar 07, 2010, 09:31:20 posle podne »

Upravo to - nebitno je sa koliko ćeš vode nešto rastvoriti, bitno je da sve ode u stomak. :) A, svakog dana dobijam takva pitanja. 
Dozu NO povećavati tek kad se zapazi da je reakcija organizma slabija ili nikakva. A, i tu treba ići umereno i izbegavati više od 2 dozera. Kad prestanu da rade i 2 dozera, najbolje je napraviti pauzu ili promeniti NO.
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #1337 poslato: Decembar 07, 2010, 09:14:28 posle podne »


Definitivno :) sta mislis,da malo podebljam doze,ili da se drzim onog jednog dozera?I jel mora da bude 500ml vode,moze to manje?I da,jos jedno glupo pitanje,jel da eksiram ili da pijuckam lagano?Kapiram da je nebitno,al ajde :D
[/quote]

piše na nekoliko tih supsa (recimo no xplode) da valja povecati dozu. recimo treniras i ne osetis nesto posebno da "radi" dodaj jos recimo  pola doze pre sledeceg treninga. Zasto ti je bitno koliko ces vode sipati? vazno je da prah ode,  zar ne?
ja praktikujem da koristim na sledeci nacin: 2h pre treninga jedem, zatim pola sata pre treninga no na ex :) a u toku tecne amino. ;)   
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #1336 poslato: Decembar 07, 2010, 09:06:55 posle podne »

Kažem ja, višnja je zakon. :)

Volela bih probati i druge ukuse, pa ako bude bilo opet onih degustacija u kesici, javite nam ;) ovako ostajem pri visnji!
Kakav je ukus nano vapora? recimo kupina ili kako već
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #1335 poslato: Decembar 07, 2010, 08:45:26 posle podne »

Kažem ja, višnja je zakon. :)
Definitivno :) sta mislis,da malo podebljam doze,ili da se drzim onog jednog dozera?I jel mora da bude 500ml vode,moze to manje?I da,jos jedno glupo pitanje,jel da eksiram ili da pijuckam lagano?Kapiram da je nebitno,al ajde :D
Sačuvana
kajsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 137

« Odgovor #1334 poslato: Decembar 07, 2010, 08:41:49 posle podne »

no shotgun nema u ponudi pansporta ?
on ima isto vrhunski ukus...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1333 poslato: Decembar 07, 2010, 08:38:12 posle podne »

Kažem ja, višnja je zakon. :)
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #1332 poslato: Decembar 07, 2010, 08:32:10 posle podne »

Attack visnja stvarno prelep ukus,iako mi ukusi uopste nisu bitni,mogu i razredjivac piti :D ali ovo stvarno prija.Sto se tice utiska o samom proizvodu to je sledece:definitivno daje energiju i makar malo vise snage,pumpa tu i tamo,nista spektakularno.U principu sam zadovoljan,ne bi bilo realno da sam ocekivao nesto nestvarno.Samo se nadam da ce kako ga pijem vremenom biti jos i bolje :)
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #1331 poslato: Decembar 07, 2010, 07:27:57 posle podne »

Jedan tip, koji je tu kesicu našao u KreAlkalynu, mislio da je to zaštita koja se pije na kraju potrošene bočice. :D :D Jedan od najjačih bisera koje sam čuo.
swa sreca pa nije popio to inace...xDD

inače može da se otruje i kaže kako su supsi krivi da se upropastio
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #1330 poslato: Decembar 07, 2010, 05:05:06 posle podne »

Jedan tip, koji je tu kesicu našao u KreAlkalynu, mislio da je to zaštita koja se pije na kraju potrošene bočice. :D :D Jedan od najjačih bisera koje sam čuo.
swa sreca pa nije popio to inace...xDD
Sačuvana
Andrea.Savic
Gost
« Odgovor #1329 poslato: Decembar 07, 2010, 04:44:01 posle podne »


ja sam hteo grozdje ali nije bilo...blago tebi,meni bas ukus nije odgovarao,cesto mi je bilo muka...javi kako radi...

Ukus grozdja nema...greška u prevodu prilikom ubacivanja proizvoda u šifarnik.
U pitanju je ukus Grejp....po meni,najlepši ukus attack-a


Ja sam probala attack visnja... prelep ukus, poput soka od visnje ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1328 poslato: Decembar 07, 2010, 11:49:41 pre podne »

Ma, misliš da je on to čitao. :D Prosto se bojim šta sve još može pasti ljudima na pamet...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 19 upita.