TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:30:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497347 puta)
ubavic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1462 poslato: Mart 28, 2011, 12:05:40 posle podne »

Hvala!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1461 poslato: Mart 28, 2011, 12:04:16 posle podne »

Pozz nadam se da nisam pogresio temu. Jel koristio neko sagorevace konkretno Animal Cut sa Hot Blood u kombinaciji i da li je ta kombinacija preporucljiva?

Nikako nije preporucljiva.Prevlike doze stimulansa su tu u pitanju,ne koristi ih zajedno.
Sačuvana
ubavic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1460 poslato: Mart 28, 2011, 11:57:36 pre podne »

Pozz nadam se da nisam pogresio temu. Jel koristio neko sagorevace konkretno Animal Cut sa Hot Blood u kombinaciji i da li je ta kombinacija preporucljiva?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1459 poslato: Mart 17, 2011, 09:07:10 pre podne »



Pre nego što promeniš NO,  da li si uneo dovoljno hidrata i proteina u toku dana?   Osnovno pitanje..  NO "ne radi" sam za sebe...


Proteina jesam a hidrata nisam posto sam na smanjenom unosu UH ... Ako je to glavni problem onda ok.
[/quote]

vrlo moguće...  smanjeni unos UH, normalno da "to nije to" na treningu :)
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #1458 poslato: Mart 15, 2011, 03:46:05 posle podne »

bude to tako u početku, pogotovo ako ti je prvi NO. Nakon nedelju dana bi trebao da dobiješ full efekat suplementa, verovatno te on radi jako dobro, ali ti to još ne primećuješ :)

Nadam se, da ne bude bacena para :)

Nikako ne povecavaj dozu jer NO nije za zezanje vec suplement koji moze izazvati razne probleme ako se ne uzima kako treba.Polako,neka prodje malo vremena pa videces..ako ne osecas pumpu,snagu,izdrzljivost onda promeni NO.

Tnx, necu povecavati dozu ... Sacekacu jos malo da vidim sta ce biti.

Pre nego što promeniš NO,  da li si uneo dovoljno hidrata i proteina u toku dana?   Osnovno pitanje..  NO "ne radi" sam za sebe...

Proteina jesam a hidrata nisam posto sam na smanjenom unosu UH ... Ako je to glavni problem onda ok.
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1457 poslato: Mart 15, 2011, 01:50:26 posle podne »

e da,cisto da napomenem da nikad nisam imao problema sa srcem i krvnim sudovima,sto puta sam radio ekg i sl. da je bilo nekih problema to bi se odrazlo jer sam stalno pod fizickim opterecenjem
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1456 poslato: Mart 15, 2011, 01:47:12 posle podne »

u ned kad sam to osjetio posle utakmice kad sam dosao kuci stara mi je izmjerila pritisak na elektronskom aparatu i nije bio neobican nekih 140 sa 80.malo me je zabrinulo sto sam to osjetio i sinoc posle teretane. nije mi se nesvjestalo i povracalo samo neki nadostatak vazduha i neka vrucina.kao da ne mogu da udahnem koliko mi treba i to tako potraje.evo naprimjer i sad kasljem i ne disem bas punim plucima,cisto sumnjam da bi me od shocka toliko drzalo.jednostavno ne znam sta misliti o tome.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1455 poslato: Mart 15, 2011, 01:31:19 posle podne »

Moze biti da su svi faktori umesani po malo koje si nabrojao.Treba svakako biti obazriv i ako se to ponovi a lose ti je onda ti Shock ne prija i probaj neki drugi malo blazi recimo Storm.Ne mora da znaci da ti on pravi problem mozda je vise psihicki jer samo mislis na to o srcu itd...ali da ne reskiramo ipak ako se problemi nastave posle jos nekoliko puta onda bolje promeni NO.
Sačuvana
vaso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1454 poslato: Mart 15, 2011, 01:19:31 posle podne »

treba mi strucno misljenje.uzeo sam shock.popio sam 1 mjericu u ned pola sata prije utakmice i imao sam dosta energije,trcao,skakao,bas sam izgarao na terenu.moza nekih sat vremena posle ut osjetio sam neku vrucinu i kao da ne mogu da udahnem dovoljnu kolicinu vazduha,koliko mi treba.sinoc sam popio prije teretane i nisam osjetio neki pomak u snazi.kad sam krenuo kuci osjetio sam isto neku vrucinu i blagi nedostatak vazduha.sad ne znam ni sam da li je to posledica shocka,neka pocetna reakcija s obzirom da mi je prvi no ne racunajuci atack ili je nesto drugo.malo sam i prehladjen,kasljem pa mozda je i to.malo me je milos opteretio sa onim komentarom o sportskom srcu pa mozda previse razmisljam o tome.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1453 poslato: Mart 15, 2011, 10:57:48 pre podne »

Evo jednog bas pocetnickog pitanja u vezi NO.

Pre par dana sam uzeo Xtreme Xpand Pump i pjem jednu mericu 45min pre treninga (ostalu suplementaciju 20ak min kasnije) i sve sto sam primetio je kao neka jeza u telu 10ak min nakon konzumiranja preparata.

Posto mi je ovo prvi NO koji sam kupio ne znam sta bih trebao da osetim na treningu? Nisam primetio ni da sam povecao snagu, ni izdrzljivost ni nista osim te jeze ... Da li je moguce da me ovaj preparat ne radi ili jednostavno ja ne primecujem njegovo dejstvo? Da li da probam sa malo vecom dozom ili ne?

Pre nego što promeniš NO,  da li si uneo dovoljno hidrata i proteina u toku dana?   Osnovno pitanje..  NO "ne radi" sam za sebe...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1452 poslato: Mart 15, 2011, 01:20:15 pre podne »

Nikako ne povecavaj dozu jer NO nije za zezanje vec suplement koji moze izazvati razne probleme ako se ne uzima kako treba.Polako,neka prodje malo vremena pa videces..ako ne osecas pumpu,snagu,izdrzljivost onda promeni NO.
Sačuvana
Satyr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93

« Odgovor #1451 poslato: Mart 15, 2011, 12:49:10 pre podne »

bude to tako u početku, pogotovo ako ti je prvi NO. Nakon nedelju dana bi trebao da dobiješ full efekat suplementa, verovatno te on radi jako dobro, ali ti to još ne primećuješ :)
Sačuvana
webevil
Gost
« Odgovor #1450 poslato: Mart 14, 2011, 10:34:27 posle podne »

Evo jednog bas pocetnickog pitanja u vezi NO.

Pre par dana sam uzeo Xtreme Xpand Pump i pjem jednu mericu 45min pre treninga (ostalu suplementaciju 20ak min kasnije) i sve sto sam primetio je kao neka jeza u telu 10ak min nakon konzumiranja preparata.

Posto mi je ovo prvi NO koji sam kupio ne znam sta bih trebao da osetim na treningu? Nisam primetio ni da sam povecao snagu, ni izdrzljivost ni nista osim te jeze ... Da li je moguce da me ovaj preparat ne radi ili jednostavno ja ne primecujem njegovo dejstvo? Da li da probam sa malo vecom dozom ili ne?
Sačuvana
Satyr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93

« Odgovor #1449 poslato: Mart 13, 2011, 01:42:03 posle podne »

Evo i ja da podelim utisak oko hot blood-a.
Devojka i ja smo pili 2 kesice.
Ja
Odličan fokus, mnogo brzo počinje da radi, mislim da je brže od nano vapora (pro) i animal pump-a... (koristio sam jako malo i shotgun, al se ne sećam lepo dejstva).
Odlepio sam u toku treninga, verovatno najbolji NO koji sam probao što se tiče fokusa, snaga na odlična, nisam mnogo obratio pažnju da pumpu, ali bila je ok. U svakom slučaju ocena 4/5
Devojka
Malo sporije je počelo da deluje na nju, ali kad je krenulo, bila je to neka eksplozija u glavi, par puta se iz čista mira cimnula :D, samo da napomenem, ovo je njoj prvi NO koji je probala. Odradila je najbolji trening u životu.
U jednom trenutku mi je rekla, "osećam se kao nadrogirana". :)
U nastavku treninga osetila je ono pravo, odlično je bila zagrejana, skoncentrisana na vežbu kao nikad do sad, odraĂ°ivala serije kao nikad do sad.
što se nje tiče, proizvod 4.9/5
kad je uzela sledeći dan kesicu, bilo je malo problema. Pošto je trebala da dobije taj ili sledeći dan, a ja to nisam znao (ne bi joj ni dao u tom slučaju), malo drugačije je radio. Kao da se sva krv koja je trebala da iscuri nakupila dole i i kad je krenulo da curi narednog dana, kao da je skoro sve iscurelo odjednom u tom trenutku, i kasnije u toku dana još malo i to je to. U prevodu, prošlo je za 1 dan  :o.
Eto, to je jedina stvar koja joj nije prijala...
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #1448 poslato: Mart 11, 2011, 04:51:19 posle podne »

Mislis dal cu preziveti ? :D hahahahahaha

EDIT : Evo dosao sam  jedva kuci.  Odradilo je solidno i taman pred zavrsetak butina pomazem drugu da radi listove(ne znam dal neko praktikuje to onako skocim mu na ledja i on radi listove) i uhvati me grc prvo u levoj pa u desnoj nozi... sedeo par minuta u teretani  i video da nema sanse nastaviti pa se vratio :/
« Poslednja izmena: Mart 11, 2011, 07:27:17 posle podne od strane Vule~ » Sačuvana
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.