TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:47:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497220 puta)
nedic93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #1552 poslato: Maj 11, 2011, 05:30:54 posle podne »

Kakve posledice moze da izazove nepravilno doziranje? I jeste culi nesto za Jack3d da je zabranjen? Procitao sam negde to,ali pojma nemam gde ;D
zdravo druze....;)))
ja sam jednom stavio malo vecu dozu nego sto treba,i nisam mogao da zaspim celu noc(pio sam ga preko dana).....:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1551 poslato: Maj 11, 2011, 07:43:28 pre podne »

Nije GerManijum, već Geranium. To su različite stvari.
Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #1550 poslato: Maj 10, 2011, 11:33:09 posle podne »

Nisu NO za igranje,a lako ljudi mogu da se predju jer lagano telo pocne da im se privikava na 1 dozu,pa polaku idu 1,5,pa 2 i moze lako da se pretera...zato ja pravim pauze kad prestane da me radi 1,5 doza jer se plasim da uzmem vise od toga.
A za germanijum sam citao,ali koliko sam razumeo nije stetan,vec samo stimulise dosta nervni sistem i zbog toga se smatra dopingom,jel da?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1549 poslato: Maj 10, 2011, 11:29:03 posle podne »

I jeste culi nesto za Jack3d da je zabranjen? Procitao sam negde to,ali pojma nemam gde ;D

Nije zabranjen, samo u sebi sadrži Geranium, a on se nalazi na doping listi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1548 poslato: Maj 10, 2011, 11:26:39 posle podne »

Kakve posledice moze da izazove nepravilno doziranje? I jeste culi nesto za Jack3d da je zabranjen? Procitao sam negde to,ali pojma nemam gde ;D

Ubrzani rad srca pa cak i infarkt u zavisnosti od osobe i doziranja..mislim da je to sasvim dovoljno da se bude veoma obazriv sa doziranjem.
Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #1547 poslato: Maj 10, 2011, 11:25:01 posle podne »

Kakve posledice moze da izazove nepravilno doziranje? I jeste culi nesto za Jack3d da je zabranjen? Procitao sam negde to,ali pojma nemam gde ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1546 poslato: Maj 10, 2011, 10:59:25 posle podne »

I ne preporucuju se zato sto pocetnici uglavnom ne znaju da se kontrolisu sa doziranjem NO reaktora a to moze biti veoma opasno.Reaktori nisu suplementi za igru podosta su jaki i mogu napraviti ozbiljne posledice.
Prvo ishrana da se sredi,pa moze osnovna suplementacija tipa: whey,bcaa,glutamin,vitamini.. i tek posle nekog vremena vezbackog iskustva ide sve ostalo ako bas mora.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1545 poslato: Maj 10, 2011, 07:47:10 posle podne »

Ne preporučuju se početnicam ne zato što su štetni, nego zato što oni imaju puno kockica da uklopre pre nego što stignu do NO-a. Najpre je bitno da nauče da treniraju, da srede ishranu, a od suplemenata prvo da obezbede whey, pa onda ostalo. NO kao solo varijanta i nije baš pametno(opet, ne zbog zdravlja već zbog gore navedenog).
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1544 poslato: Maj 10, 2011, 07:39:25 posle podne »

Procitao sam o tome dosta ovde,pa sam resio da pitam posto nemam puno iskustva sa suplementima inace :D   I nakon sto sam video da ste napisali da se pocetnicima ne preporucuje No-reaktori ....
 U svakom slucaju hvala :D   BoduBibers   :P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1543 poslato: Maj 10, 2011, 07:29:58 posle podne »

Prvo si kupio nešto i počeo da koristiš, pa tek onda pitaš da li je štetno? :) Šta da je zaista bilo štetno i da si napravio neke probleme zato što nisi pitao?!

To sam hteo samo da ti skrenem pažnju na neke nelogičnosti. ;) Inače, nijedan suplement nije štetan(to su dodaci ishrani) ako ih koristiš kako valja. Neke čak možeš da koristiš bukvalno kako hoćeš i neće biti nimalo štetni(protein, glutamin, amino...).

Ako ti odgovara doza koju trenutno koristiš, što bi je povećavao?! Razmišljaj logično.  Ishrana nema veze sa ovim ili onim suplementom, ona je uvek ista, tj. sreĂ°ena. ;)
Sačuvana
Whitehope
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #1542 poslato: Maj 10, 2011, 07:20:41 posle podne »

Imam par pitanja.. Uzeo sam Super Charge pre od prilike 3 nedelje i vec imam dobre rezultate sto se tice snage i pumpe..Zanima me da li je stetno za organizam?? Imam 24 godine i oko 85 kila,treniram od 18 godine sa prekidima,ali zadnjih 6 meseci sam vezao skroz i prvih 5 meseci sam trenirao bez ikakvih suplemenata..Trenutno pijem 2 kafene kasikice pre treninga sto je oko 12-14 g   i odgovara mi super...Da li je do dovoljno ili da povecam???

Takodje koja vrsta ishrane bi bila optimalna uporedo sa Super Chargom !???
Hvala unapred!!!
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #1541 poslato: Maj 08, 2011, 08:35:52 posle podne »

Treba imat dovoljno AK u krvi , da bi se iste ugradile u misic, a tako nesto se ne moze postici sa hamburgerima i plazmom.

Sačuvana
igor0511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #1540 poslato: Maj 08, 2011, 10:30:32 pre podne »

Meni NO prvenstveno sluzi da bih imao visi kvalitet treninga,a sto se pumpe tice ni ne gledam se u ogledalu jer znam da ce brzo da ode ;D ali neki kvalitetniji no kao npr xpand xtreme pump imaju supstance koje pomazu ugradnju ak u misice, tako da je i to razlog vise za njihovo uzimanje..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1539 poslato: Maj 08, 2011, 10:20:20 pre podne »

Mislim da se previse daje na znacaju NO-reaktorima, od strane onih, koji imaju nizak unos proteina i pricaju o tome kolko ga koji "radi". Cemu smisao NO, ako nemas izbalansiranu ishranu.
Bolje je da se stimulisu sa kofeinom i ostalim stimulansima, proci ce puno jeftinije.

Tacno! Ali...isto tako ima i onih koji imaju ogroman unos svih stvari koje su uz NO potrebni i njihov unos je opravdan.Pa opet uloga NO se precenjuje i misli se da on cini cuda itd.. misicna pumpa,snaga i fokus su kratkoga veka i to treba si da shvate.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #1538 poslato: Maj 07, 2011, 09:58:16 posle podne »

Mislim da se previse daje na znacaju NO-reaktorima, od strane onih, koji imaju nizak unos proteina i pricaju o tome kolko ga koji "radi". Cemu smisao NO, ako nemas izbalansiranu ishranu.
Bolje je da se stimulisu sa kofeinom i ostalim stimulansima, proci ce puno jeftinije.

to bre!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.