TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:53:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497316 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1747 poslato: Januar 17, 2012, 01:57:35 posle podne »

verujem da imaš iskustva više nego ja u korišćenju istih, s obzirom da ih ja ni ne koristim.

Ima bar 10 suplemenata koje bih stavila na listu prioriteta pre NO reaktora, to je apsolutno tačno. 

Ali sam u prodaji već dugo i vidim da ih se mnogi kupci nikada neće odreći, što zbog snage, energije, volje za treningom, što zbog rezultata, mišićne pumpe...  ima onih koji ga dobro kombinuju sa ostalim suplementima

ali zato smo tu da razmenjujemo mišljenja, iskustva
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #1746 poslato: Januar 17, 2012, 11:04:17 pre podne »

NO može imati super efekat, ako se pametno koristi... i ako se koristi samo pred trening, kutija može relativno dugo da traje.
Mnogi ga uzimaju kao zasebni suplement, i to je greška, naravno. On poboljšava ugradnju nutrijenata u mišićno tkivo, ali mora imati "šta" da ugradi. Dakle protein, aminokiseline, uvek uz njega.

Da li je pametnije kupiti odvojeno sastojke, relativno je, mnogi koji su probali NO nikada ih se neće odreći :)

Ja se uopste ne slazem sa ovim. Kao prvo ja nisam neki pocetnik , i nikada nisam koristio NO kao zasebni suplement. Jednostavno ne treba bacati 50e za nesto sto nije kvalitetno gde radi samo par supstanci.

Ako je neko probao razne NO reaktore to sam ja i opet kazem bacene pare... ali na greskama se uci
Sačuvana
"scientia est potentia"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1745 poslato: Januar 16, 2012, 06:28:46 posle podne »

I ja sam jedan od onih koji ih se nece nikada odreci  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1744 poslato: Januar 16, 2012, 04:34:55 posle podne »

NO može imati super efekat, ako se pametno koristi... i ako se koristi samo pred trening, kutija može relativno dugo da traje.
Mnogi ga uzimaju kao zasebni suplement, i to je greška, naravno. On poboljšava ugradnju nutrijenata u mišićno tkivo, ali mora imati "šta" da ugradi. Dakle protein, aminokiseline, uvek uz njega.

Da li je pametnije kupiti odvojeno sastojke, relativno je, mnogi koji su probali NO nikada ih se neće odreći :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1743 poslato: Januar 15, 2012, 08:25:02 posle podne »

Slazem se da tu ima istine sto kazes ali...u NO reaktorima (ovim boljim) imas jos korisnih stvari koje idu odmah u krv sto je jako pozitivno.Vise vrsta kreatina,korisne amino itd..daleko od toga da to moze biti lose.Ja vec dugo uzimam NO,i mogu svima garantovati da ukoliko uz njih uzimate dobre supse kao i ishranu dobicete dobre rezultate.Sam NO bez podrske nece uraditi apsolutno nista sem kratkotrajne pumpe i snage koja traje na treningu.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #1742 poslato: Januar 15, 2012, 10:14:41 pre podne »

Ja sam se toliko pogubio u predhodnom postu da na kraju sam odjednom rekao trista stvari i sam sebe zbunio.

Nisam ja hteo da kazem da sam od NO ocekivao misicnu masu nego nema potrebe bacati pare na tako nesto kad se moze odvojeno kupiti kofein i kreatin i dobiti istu izdrzljivost i snagu tokom treninga, a ako vec neko hoce pumpu neka uzme odvojeno arginin eventualno jos i taurin, i eto mu pumpe mada je to prenaduvana prica. Bla bla no reaktor odvodi kao amino u misic bla bla sve je to marketing. To je moje misljenje.

Naravno ja cenim tvoje misljenje. Uostalom neka probaju pa vide.

Garantujem da se isti efekat moze dobiti sa gore navedenim preparatima i time ustedeti puno novca.
Sačuvana
"scientia est potentia"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1741 poslato: Januar 14, 2012, 10:44:28 posle podne »

No i ne sluze za misicnu masu i od njih niko nece niti moze nabaciti misice.Oni su tu da daju pumpu,izdrzljivost da lakse odradite trening,kao i da koristeci ostale supse tipa bcaa,glutamin itd brze idu u misice.A ostalo se radi u kuhinji  ;)
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #1740 poslato: Januar 14, 2012, 07:55:14 posle podne »

Malo bolje protumaci ono sto sam napisao.

Isti mi je napredak bio i bez i sa suplementima, naravno svi makronutrijenti moraju biti na mestu

Medjutim za kreatin definitivno mogu da tvrdim da moze da pomogne ne direktno na misicni rast, ali mi daje snagu (vise snage=bolji trening=vise misica) ali necemo off topic
Sačuvana
"scientia est potentia"
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1739 poslato: Januar 14, 2012, 07:50:24 posle podne »

Koliko ja znam od NO reaktora ne mozesh ni ochekivati Mishicnu masu...

Isto si napredovao bez suplemenata i sa bcaa i proteinom?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #1738 poslato: Januar 14, 2012, 07:47:57 posle podne »

Secam se prvi put kada sam probao shock therapy i tek kad sam prvi put video no reaktore jako sam se nalozio. Pumpa ovo ono. Mislio sam da je to "prava stvar" i da cu nabaciti tonu misica. Probao sam hiljade reaktora. Uzimao sam i NO sa ogromnim kolicinama bcaa i proteinom. A trenirao sam i dugo bez suplemenata. Nisam primetio razliku u napretku. Sad ce neko da misli: "ma ko zna da li si postovao ishranu" ili "kako to uopste mozes da znas". Znam zato sto ne moze da se nabaci vise od par kilograma godisnje (prirodno) a pratio sam napredak na vagi i nisam video da sam dobio bog zna koliko kg za 6 meseci (period sa, i period bez). Onda sam shvatio da je to bacanje para. Jedino sto vredi u tim preparatima je kofein i ona supstanca mene jako radi 1,3 dimethylamylamine u kombinaciji sa kofeinom. To mi je odlican "kick" pred trening jer onda bolje odradim trening. Secam se samo koliko sam se opterecivao raznim supstancama citao neka istrazivanja ali sve je to palo u vodu dok nisam isprobao. NO reaktori su bacanje para, to je moje misljenje. Ko hoce da napravi "svoj" no reaktor neka kupi odvojeno stimulanse i neka uzme pre treninga i eto mu "kick" za trening izacice jeftinije mnogo.

Edit: malo sam ukomplikovao, poenta je bila da sve ostale supstance koje trpaju ne rade da ne pomisle da sam sebe okrecem, kofein, kreatin to je ono sto vredi u NO reaktoru ali nema potrebe davati 50e za tako nesto
« Poslednja izmena: Januar 14, 2012, 08:06:38 posle podne od strane Vandal » Sačuvana
"scientia est potentia"
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1737 poslato: Januar 14, 2012, 07:36:18 posle podne »

To bi valjalo uvesti u kesicama da mozhe da se proba pojedinachno ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1736 poslato: Januar 14, 2012, 07:30:16 posle podne »

Razlike su mahom individualne, tj. svako reaguje drugačije. Tako se može desiti da je nekome, recimo, Xpand Xt. savršen, a drugi se žali kako ga nije ni najmanje osetio.

Pored toga, gledajući sastav, neki NO su malo više usmereniji ka pumpi, drugi imaju malo veći akcenat na izdržljivost/energiju itd.

Od desetine koje sam probao, moj omiljeni je Super Pump Max. Zadovoljava sve moje kriterijume. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1735 poslato: Januar 14, 2012, 07:07:08 posle podne »

Ja bih molio da mi neko pojasni u chemu je razlika jer nemam pojma a jako me zanima...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #1734 poslato: Januar 14, 2012, 06:00:28 posle podne »

ajte sada pomozite - xpand xtreme, super pump max ili nano vapor? :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1733 poslato: Novembar 17, 2011, 12:37:24 posle podne »

Pansport zamorčići ;)  hehe, šalim se... i ja sam jedan od njih... svašta sam probala u PS-u za ove 4 godine...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 19 upita.