TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:13:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497339 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1777 poslato: Februar 01, 2012, 09:25:52 posle podne »

Taj efekat NO nisam nikada osetio. :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1776 poslato: Februar 01, 2012, 08:33:12 posle podne »

Jedino sto na kraju treninga mi bude lose koliko sam gladan :D

Hahaha kako mrzim taj osecaj. Ali bukvalno mi ne bude dobro posle treninga :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #1775 poslato: Februar 01, 2012, 07:03:14 posle podne »

Shock je baaaaaas dobar. Steta sto ga nema u kesicama. Inace i hotblod me dobro radi i ne bih mogao da ocenim koji je bolji. Jednom sam uzeo NO 3h posle obroka i efekat je brutalan. Jedino sto na kraju treninga mi bude lose koliko sam gladan :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #1774 poslato: Februar 01, 2012, 06:28:07 posle podne »

Svi supsi koje sam koristio su mu prijali i bio je pun pogodak uzeti ih.A koristio sam skoro sve vrste supsa,jedino od NO samo jedan, Hoot blood a i on mi je legao ko budali samar. :D

Sto se Hoot bloda tice ok je mada mnogim ovde kod mene nije bas ostavio neki utisak.Kazu da im ni blizu ne deluje dobro kao Shock ili Xpand xtreme.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #1773 poslato: Februar 01, 2012, 05:57:21 posle podne »

Svi supsi koje sam koristio su mu prijali i bio je pun pogodak uzeti ih.A koristio sam skoro sve vrste supsa,jedino od NO samo jedan, Hoot blood a i on mi je legao ko budali samar. :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1772 poslato: Februar 01, 2012, 05:38:51 posle podne »

Roberte primetio sam da ti jako dobro ide sa suplementima! Uglavnom ti sve prija, a ukoliko ti to ne prija, odmah to znash :)

Tako nekako... To, valjda, ide sa godinama iskustva. Nije da mi sve prija već otprilike znam šta mi ne prija pa i ne trošim novac na te supse. :D E, sad, pošto konstantno testiram nove proizvode, dešava se da ubodem neki čiju svrhu kod mene uopšte ne nalazim. Sve u svemu, postoje neki suplementi koji mi odgovaraju i redovno ih se držim, a njima uvek dodam po neki nov.

Ne da nisam sklon placebu, već umem da odem i u drugu krajnost - da ponekad ne priznam da sam izvukao odreĂ°ene benificije baš zbog "tog i tog" preparata. :) Znači, nema šanse da umislim da me nešto "otkinulo na treningu". :D

Vidi se da si bash nauchio da slushash svoje telo shto je stvarno za svaku pohvalu! :)

Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1771 poslato: Februar 01, 2012, 04:57:52 posle podne »

Roberte primetio sam da ti jako dobro ide sa suplementima! Uglavnom ti sve prija, a ukoliko ti to ne prija, odmah to znash :)

Tako nekako... To, valjda, ide sa godinama iskustva. Nije da mi sve prija već otprilike znam šta mi ne prija pa i ne trošim novac na te supse. :D E, sad, pošto konstantno testiram nove proizvode, dešava se da ubodem neki čiju svrhu kod mene uopšte ne nalazim. Sve u svemu, postoje neki suplementi koji mi odgovaraju i redovno ih se držim, a njima uvek dodam po neki nov.

Ne da nisam sklon placebu, već umem da odem i u drugu krajnost - da ponekad ne priznam da sam izvukao odreĂ°ene benificije baš zbog "tog i tog" preparata. :) Znači, nema šanse da umislim da me nešto "otkinulo na treningu". :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #1770 poslato: Februar 01, 2012, 03:49:55 posle podne »

To svakako stoji, Galleryst.  Nije to ništa čudno u slučaju @next Cutlera. Po meni, bolje je stimulanse  koristiti povremno, tj. po potrebi(kada nam, recimo, nije baš do treniga a treba trenirati) nego konstatno. Doduše, ja nemam problem sa tim da doza odreĂ°enog NO prestane da me radi. Ako me radi prva, radiće me i poslednja doza te kutije. Ako me ne radi prva doza, neće ni poslednja, ali ne idem na varijantu da povećavam doze.

Mudro :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1769 poslato: Februar 01, 2012, 03:18:14 posle podne »

Roberte primetio sam da ti jako dobro ide sa suplementima! Uglavnom ti sve prija, a ukoliko ti to ne prija, odmah to znash :)

Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1768 poslato: Februar 01, 2012, 03:15:31 posle podne »

To svakako stoji, Galleryst.  Nije to ništa čudno u slučaju @next Cutlera. Po meni, bolje je stimulanse  koristiti povremno, tj. po potrebi(kada nam, recimo, nije baš do treniga a treba trenirati) nego konstatno. Doduše, ja nemam problem sa tim da doza odreĂ°enog NO prestane da me radi. Ako me radi prva, radiće me i poslednja doza te kutije. Ako me ne radi prva doza, neće ni poslednja, ali ne idem na varijantu da povećavam doze.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #1767 poslato: Februar 01, 2012, 03:04:03 posle podne »

Mislim da je bolje napraviti pauzu nego povecavati dozu. Sada odredjeno mislim na NO
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1766 poslato: Februar 01, 2012, 03:00:28 posle podne »

Ne pijem NO reaktore, ali meni se ta stvar dešava sa kafom, tj. kofeinom,. Nakon nekog vremena prosto prestaje da deluje doza, organizam se navikne na nju, i onda ili povećavaš dozu ili praviš pauzu...
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #1765 poslato: Februar 01, 2012, 01:34:47 posle podne »

Da li je neko od vas osetio da posle odredjenog vremena postane totalno neosetljiv na NO reaktore? Pri tom ne mislim na period nakon popijene cele kutije vec recimo nekih 10 doza? Ja tad jednostavno vise ne osecam efekat. Probao sam jedan eksperiment, kada sam dosao skoro do kraja kutije i ostalo mi je nekih 5 doza recimo. Tada sam poceo da uzimam jednom, eventualno nekada 2 puta nedeljno i to uvek kada radim trening misicne grupe koja mi malo zaostaje. Imam utisak da je efekat 5 puta bolji nego kad ga konzumiram redovno. Da li je neko mozda primetio nesto slicno?
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #1764 poslato: Januar 28, 2012, 11:56:47 posle podne »

Kako ono ide: Rakija leci sve sem alkoholizma!

genijalnost lezi u jednostavnosti ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #1763 poslato: Januar 28, 2012, 11:52:26 posle podne »

Kako ono ide: Rakija leci sve sem alkoholizma!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.