TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:08:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497277 puta)
stevieZR
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1882 poslato: Februar 28, 2012, 04:37:29 posle podne »

kombinacija ProV 60 i xpand?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1881 poslato: Februar 27, 2012, 04:06:25 posle podne »

Питање једно од НО Реактора узимам АТТАЦК и пијем га у дану када одмарам једну кашику ујутру!Па питам дал ГРЕШИМ???

širi krvne sudove, povećava mentalni fokus i mišićnu pumpu... zaista nema potrebe za svim tim ako ne ideš na trening.... :)  dakle  NE.

Ako ti treba neki stimulans, sama kafa je dovoljna..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1880 poslato: Februar 27, 2012, 04:05:06 posle podne »

Osnovno i najbitnije korišćenje wheya je odmah nakon treninga(1 dozer). Tako ti je i najekonomičnije.

tačno tako.  Ako pametno jedeš, whey samo posle treninga će odraditi svoje... u smislu da gladni mišići dobiju što pre hranljive sastojke. Tada je najbitnije uneti whey jer nijedna druga hrana ne može tako brzo da se apsorbuje. 

2g po kilogramu telesne težine je okvirno iznešena brojka, a odnosi se na ukupan dnevni unos proteina. To raspodeliš na 5-6, pa čak i više obroka dnevno i otprilike znaš koliko proteina treba da unosiš u svakom obroku. Telu je bitan konstantan dotok aminokiselina u krvotok.
Sačuvana
brazil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #1879 poslato: Februar 25, 2012, 04:48:38 posle podne »

OK, ako uzmem whey koja bi bila neka minimalna doza dnevno a da ima dejstvo, pitam ovo minimalna jer se plasim da ne bih mogao sve to finansijski da iznesem, jer whey je dosta skup ako se koristi kako sam citao po nekim forumima 2g/kg tezine? Ili se uzima drugacije?

lose si shvatio. 2 (do 3)g po kg tezine je ukupni dnevni unos proteina, a ne samo whey-a. njega pijes 1-2 merice dnevno sto izadje oko 30-60 gr
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #1878 poslato: Februar 25, 2012, 04:05:02 posle podne »

Питање једно од НО Реактора узимам АТТАЦК и пијем га у дану када одмарам једну кашику ујутру!Па питам дал ГРЕШИМ???

Nema potrebe da ga uzimas kad ne treniras...
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #1877 poslato: Februar 25, 2012, 03:57:40 posle podne »

Питање једно од НО Реактора узимам АТТАЦК и пијем га у дану када одмарам једну кашику ујутру!Па питам дал ГРЕШИМ???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1876 poslato: Februar 24, 2012, 04:15:31 posle podne »

Osnovno i najbitnije korišćenje wheya je odmah nakon treninga(1 dozer). Tako ti je i najekonomičnije.
Sačuvana
amaterkg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1875 poslato: Februar 24, 2012, 02:58:26 posle podne »

OK, ako uzmem whey koja bi bila neka minimalna doza dnevno a da ima dejstvo, pitam ovo minimalna jer se plasim da ne bih mogao sve to finansijski da iznesem, jer whey je dosta skup ako se koristi kako sam citao po nekim forumima 2g/kg tezine? Ili se uzima drugacije?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1874 poslato: Februar 24, 2012, 12:49:06 posle podne »

nisam bas pocetnik u vezbanju, vec dve godine vezbam uz povremeno koriscenje proteina i glutamina, multivitamin koristim redovno, na meni se vidi da vezbam, ali eto mislim da bih mogao malo bolje, sto se hrane tice jedem uglavnom proteinsku hranu, ne 4-5 puta dnevno jer prosto nemam vremena za to, ali su mi dva obroka dnevno bas jaka sa proteinima, dosta mesa, ribe, jaja.. zanimam me kako i koju bih aminokiselinu kombinovao sa ST, i kako bi se to odrazilo na izgradnju misicne mase?

grešiš... dva obroka proteinska nisu dovoljna...  moraš promeniti, da bi bio zadovoljan rezultatima.

koju aminokiselinu uz Shock?  opet greška... prvo whey, pa amino (bcaa, glutamin)  pa tek onda Shock.  Bez bcaa i whey-a, kao ni jake proteinske ishrane ne bih ni krenula sa NO.  Iskreno...
protein moraš imati...
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #1873 poslato: Februar 24, 2012, 12:00:48 posle podne »

Whey,bcaa i glutamin.Mozes da stignes da jedes bar 4 puta cak i ako radis ili imas obaveze oko faksa.Poneses recimo tunjevinu u plasticnoj foliji ,ja obicno uz nju dodam i malo pirinca.  ;)
Sačuvana
amaterkg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1872 poslato: Februar 24, 2012, 11:03:05 pre podne »

nisam bas pocetnik u vezbanju, vec dve godine vezbam uz povremeno koriscenje proteina i glutamina, multivitamin koristim redovno, na meni se vidi da vezbam, ali eto mislim da bih mogao malo bolje, sto se hrane tice jedem uglavnom proteinsku hranu, ne 4-5 puta dnevno jer prosto nemam vremena za to, ali su mi dva obroka dnevno bas jaka sa proteinima, dosta mesa, ribe, jaja.. zanimam me kako i koju bih aminokiselinu kombinovao sa ST, i kako bi se to odrazilo na izgradnju misicne mase?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1871 poslato: Februar 24, 2012, 10:02:20 pre podne »

Shock therapy je NO reaktor, više o samim NO reaktorima možeš pročitati ovde
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=80855.0

dakle širi krvne sudove, daje bolju mišićnu pumpu, povećava ugradnju hranljivih sastojaka, i dobićeš super motivaciju i energetski priliv... ali sve to pada u vodu ako nemaš ono osnovno, a to je DOBRA ishrana, kao i osnovni suplementi - poput aminokiselina, proteina...

ako si početnik, ja bih zaobišla NO reaktor i prvo obezbedila osnovne suplemente - whey protein, bcaa, glutamin, vitamine...  uz kvalitetnu sreĂ°enu ishranu.

Tek kada sve to obezbediš možemo da razmislimo o uključivanja NO reaktora u tvoju suplementaciju.
Sačuvana
amaterkg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1870 poslato: Februar 24, 2012, 09:32:55 pre podne »

cao, da li bi mogao neko da mi kaze nesto o Shock Terapy, kako ga je najbolje koristiti i da li utice na povecanje misicne mase i ako utice u kojoj je to meri, a ako imate neki bolji predlog za cstu misicnu masu recite mi, hvala unapred ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1869 poslato: Februar 23, 2012, 10:52:16 pre podne »

Nano Vapor...  koliko samo ima sastojaka, to ne mogu ni da popamtim, jedva ih pročitam, tj. dešifrujem :D   ragbi tim kod nas ga uzima...
Sačuvana
x3mRokz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1868 poslato: Februar 22, 2012, 10:21:36 posle podne »

Nano Vapor x9 hardcore i Xpand xtreme pump moja preporuka  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 19 upita.