TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:09:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497627 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2017 poslato: Maj 07, 2012, 05:30:35 posle podne »

placebo ne potcenjujem.  Naše "unutrašnje snage" su jače od bilo kog "spoljašnjeg" stimulansa ;)

Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2016 poslato: Maj 07, 2012, 04:31:52 posle podne »

Istripovao sam se da sam popio ''nesto opasno,nesto zabranjeno. Nesto za sta niko ne sme da sazna...''. :D Strasno...:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2015 poslato: Maj 07, 2012, 08:37:27 pre podne »

Hehe od kreatina moze da se umre,ova ti je dobra :-)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2014 poslato: Maj 07, 2012, 12:39:31 pre podne »

Naravno. :) Na pocetku treniranja,drug mi je dao da probam kreatin,suplement od koga moze da se umre,od koga pobesnis,dizes nenormalne tezine,ne mozes nocima da spavas. :D Naravno,po pricama nekih drugara.Odradio sam taj trening kao ludak. Na kraju mi je drug rekao da je rastvorio dekstrozu... :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2013 poslato: Maj 05, 2012, 05:37:57 posle podne »

Iako nisam sklon placebu, ja ga uopšte ne doživljavam loše. Kad mi se neko hvali kako je prezadovoljan nekim suplementom, čak i ako shvatim da preteruje i tom supsu pridaje nemoguće osobine, ne kvarim raspoloženje toj osobi već samo klimnem glavom u znak shvatanja. Samo pozitivno može proizaći iz takvog placeba. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2012 poslato: Maj 05, 2012, 11:53:46 pre podne »

Placebo zaista moze mnogo toga uraditi u pozitivnom smislu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2011 poslato: Maj 05, 2012, 10:18:56 pre podne »

Sve je individualno i zavisi od nečijih potreba. Ko ima dobar apetit, gejner mu ne treba, a i whey može ograničiti samo na posle treninga. Ko ima dobru pumpu tokom treninga i ne fali mu motivacije, ni NO mu ne mora biti potreban.

Povrh svega, pozitivni efekat nekog suplementa može se odraziti i samo u vidu placeba. Čak je i sam placebo dovoljan da neko ostvari neki napredak i primeti odreĂ°ene rezultate. :)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #2010 poslato: Maj 05, 2012, 09:15:59 pre podne »

Za gejner se slazem,ja ga nikad nisam ni pio ali nikakvo meso ne moze whey poslje treninga da zemjeni. ;)
Isto tako treba puno kafe popiti da mi se dostigla doza kofeina koja moze samo preko tabletica da se uzme a i NO ima druga svojstva osim pumpe.Ja kao Robert imam uvijek dobru pumpu pogotovo ako sam naspavan i oran za trening,ali kad sam pio Xpand to je ipak nesto posebno,nevjerovatna pumpa sve mi vene poiskacu. :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2009 poslato: Maj 05, 2012, 12:01:02 pre podne »

Roberte,treba mi malo snage,a i malo pumpe.Mislim,hocu NO najvise zbog snage.Inace,ispade na kraju da ne treba nista kupovati.Pumpa bez NO-a , proteine mozemo iz mesa da vadimo,gejner nam ne treba,kofein mozemo iz kafe da vadimo...:D
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2008 poslato: Maj 04, 2012, 10:02:43 posle podne »

Ја ћу купити овај суплемент са кофеином али ћу престати да пијем и кафу, иначе умем да попијем шољицу еспреса после доручка са Супер Мулти и чашом ђуса  а обично након два сата тренирам,приметио сам да ми кафа не смета па ћу паузирати једно десетак дана са кафом и онда почети да пијем овај суплемент на бази кофеина:)Сигурно ће ефекат бити бољи кад мало одморим са кофеином!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2007 poslato: Maj 04, 2012, 07:18:16 posle podne »

Највероватније Золтане да си у праву!Само морам да нађем формулу односно дозу !!!

Savetujem ti da na nekoliko nedelja batalis sve sto ima kofeina u sebi od supsa a da i kafe batalis ili makar jako smanjis.Videces da kada posle tih nekoliko nedelja krenes sa tim tabletama bice dobar efekat.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2006 poslato: Maj 04, 2012, 07:15:36 posle podne »

Ako dodjes do neke velike doze a da te ne radi, bolje napravi pauzu, nemoj da preterujes sa kofeinom.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2005 poslato: Maj 04, 2012, 07:13:41 posle podne »

Највероватније Золтане да си у праву!Само морам да нађем формулу односно дозу !!!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2004 poslato: Maj 04, 2012, 06:55:13 posle podne »

Пази:Еспресо сам умео да пијем по 5 шољица дневно док нисам почео да тренирам али ћу те послушати и пробати са пола таблете!

Tebi onda najverovatnije trebaju vece doze.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2003 poslato: Maj 04, 2012, 05:47:21 posle podne »

Onda mi se cini da si vise tolerantan na koffein, ali svakako probaj sa pola, najlakse je pojacati ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.