TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:23:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497691 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2182 poslato: Septembar 01, 2012, 04:22:04 posle podne »

Hvala na prenetim utiscima. Drago mi je da si zadovoljan preparatom. :)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #2181 poslato: Septembar 01, 2012, 03:52:20 posle podne »

Kupio sam juce Hemorush, i juce sam ga odmah probao i mogu da vam kazem da je strasna stvar.Malo me je bolela glava u pocetku ali sto sam duze i duze trenirao bol je smanjivao ,na kraju je potpuno nestao.Sa Hemorush-om jednostavno ne mozete da se umorite...imao sam osecaj da mogu da treniram do sutra..sve preporuke!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2180 poslato: Avgust 30, 2012, 09:06:35 pre podne »

E bas tako,pomazu suplementi i to dosta a pogotovu NO,
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2179 poslato: Avgust 29, 2012, 04:43:42 posle podne »

Па видиш Золи и код мене се исто дешава!Ја на пример(ово је лето било јако топло ужасне врућине)сам и поред мора где сам био на одмору и поред излазака увече са супругом и итд узимао суплементе као НПР Whey када се не редовно и довољано храним појачавао сам дозе па НО који ми и поред спавања од 5 до 6 сати ипак помагао на врућинама и про ти кажеш давао вољу за животом у опште!Сад су ти монохидрат whey, bcaa и мулти витамински комплекси који ми доста помажу и поред слабијег тренинга који сам почео да форсирам задњих месец дана!Тако да наставићу овако како сам причао са Робијем а кад осетим да сам спреман крећем и са NO који ми је заиста помагао да извлагим максимум на тренингу који без њега не бих могао најискреније!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2178 poslato: Avgust 29, 2012, 04:15:47 posle podne »

Bitno je jos napomenuti da ipak ako i ne odmaras dovoljno i ne hranis se bas uvek svaki dan kako treba vec recimo desi se jedan dan da nesto u toku nedelje zeznes,suplementacija veoma moze pomoci.Ja sam i to testirao,spavao po 4-5h uzimao NO koji me je oporavljao i davao volju za zivotom uopste i dobre doze wheya kao i amina sa vitaminima su ucinile svoje da sve bude ok.Naravno bolje je kada je sve sredjeno i onako kako treba.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2177 poslato: Avgust 28, 2012, 10:24:30 posle podne »

ОК Роби послушаћу те све што си ми рекао па у датом тренутку почећу са кидањем!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2176 poslato: Avgust 28, 2012, 10:22:17 posle podne »

To može uvek. Naravno, jasno ti je da i ti suplementi mogu biti uzaludno bacanje para ako ne odmaraš dovoljno i ne hraniš se lepo. S tim što je "šteta" manja, tj. stres za telo manji ako ga ne forsiraš dodatno koristeći stimulanse.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2175 poslato: Avgust 28, 2012, 09:53:05 posle podne »

ОК Роби значи могу да наставим са тренингом без форсирања док коцкице не легну на своје од супси сам мислио да узимам Мултивитамински комплекс,Протеин,Креатин Монохидрат и имам Бцаа, то може док све не легне на своје!??
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2174 poslato: Avgust 28, 2012, 09:44:13 posle podne »

Ne bih ja koristio stimulanse kada sam iscrpljen zbog loše ishrane i previše aktivnosti. Telo bukvalno traži odmor a ti ga još dodatno forsiraš i teraš da, uz pomoć NO, izvlači maksimum.

Kada se srede sve kockice(ishrana i odmor), onda je prava prilika ubaciti NO i izvlačiti maksimalne performanse na treningu.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2173 poslato: Avgust 28, 2012, 09:30:08 posle podne »

Хвала Роби,тако ћу и урадити не пијем га од прилике  десетак дана, значи још јеdно три недеље па ћу да кренем опет и појачаћу исхрану и тренинг јер ме је лето море и то исцрпело мало!:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2172 poslato: Avgust 28, 2012, 09:24:49 posle podne »

Ja bih napravio kratku pauzu i odmorio malo od stimulanasa. 3-4 nedelje pa možeš nastaviti.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2171 poslato: Avgust 28, 2012, 09:17:27 posle podne »

Једно питање молим:Испио сам пре десетак дана паковање Xpand Xtreme  Pump,одмах сам купио друго паковање е сад дал да правим паузу са њиме и колику или да наставим да га користим???
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2170 poslato: Avgust 15, 2012, 06:37:46 posle podne »

Cao, evo odgovora u vezi Hot Blood-a.
Vec duze vreme nam obecavaju misljenje sa Farmaceutskog fakulteta (dobijanje istog je prvi korak u procesu registracije proizvoda) i nikako da stigne. Sad su se jos u sve to umesali i godisnji odmori, pa je dobijanje misljenja dodatno usporeno. Prema poslednjim informacijama od juce, trebalo bi da misljenje bude gotovo u skorije vreme (7-10 dana), i cim to dobijemo Hot Blood ide u prodaju.
Izvinjavam se svima koji toliko dugo cekaju ovaj proizvod.
Pozdrav,
Aleksandra

Uveren sam da ce ovo obradovati dosta ljudi na forumu koji su ljubitelji (jacih reaktora) ako tako mogu da se izrazim jer nisu svi zabranjeni sto i mene jako raduje.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2169 poslato: Avgust 15, 2012, 11:20:49 pre podne »

Cepaj samo spartanski. ;D :)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #2168 poslato: Avgust 15, 2012, 10:57:36 pre podne »

Хвала вам на саветима!Роби наставићу са провереним стварима а масу и нисам могао много да јурим јер је лето ал сад идем са јесени!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.