TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:44:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497654 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2392 poslato: Februar 15, 2014, 04:15:27 posle podne »

Retko gde će pronaći tačnu količinu kreatina, kao i drugih sastojaka koje čini osnovu NO proizvoda. Najčešće prozvoĂ°ači sve to stave pod "zaštićenom mešavinom", pa ostaje samo da se nagaĂ°a. Primera radi, u Shocku se kreatin nalazi u okviru zaštićene mešavine od 5 g, uz prisustvo citrulina i arginina. :)

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #2391 poslato: Februar 15, 2014, 03:55:03 posle podne »

I samo mi reci, da li da pijem kreatin uz NO pre treninga i posle treninga ili samo posle treninga i koliko grama?

To zavisi od toga koliko kreatina sadrži No u sebi.Pogledaj na deklaraciji,ali ukupan iznos kreatina pre i posle treninga treba da bude 5g,pa se sračunaj :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2390 poslato: Februar 14, 2014, 11:00:50 posle podne »

Nema na čemu, i nemoj da zaboraviš da pogledaš deo foruma koji sam ti ostavio u linku, jer ishrana je zaista važna. :) Kasnije nam možeš preneti i utiske o kombinaciji suplemenata koju si izabrao. Nadamo se da ćeš nam se pohvaliti rezultatima, jer to nam je i glavni cilj - da svi budete zadovoljni. :)
Sačuvana
krsticPOWER
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #2389 poslato: Februar 14, 2014, 09:53:47 posle podne »

Hvala puno na brzim odgovorima :)
Zivio!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2388 poslato: Februar 14, 2014, 09:48:20 posle podne »

Što se tiče ishrane, najbolje će ti odgovoriti naša doktorka Gorana. Ono što meni, ovako na  prvi pogled, upada u oči jeste nedostatak ugljenih hidrata, kao i samo 3 obroka. Predlažem ti da na ovom linku otvoriš svoju temu o ishrani, pa ćeš tako dobiti najtemeljitije informacije, da ne bismo ovde išli izvan teme.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0

A, što se tiče suplementacije, kreatin uzimaj samo nakon treninga (5 g).
Sačuvana
krsticPOWER
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #2387 poslato: Februar 14, 2014, 09:39:14 posle podne »

I samo mi reci, da li da pijem kreatin uz NO pre treninga i posle treninga ili samo posle treninga i koliko grama?
Sačuvana
krsticPOWER
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #2386 poslato: Februar 14, 2014, 07:29:13 posle podne »

Omegu 3 pijem vec 30 dana.
Sto se tice ishrane, dorucak - 3 jajeta i tunjevina
Rucak - 150-200g belog mesa i tunjevina
Vecera - skuša i onaj visoko proteinski sir.
Sta mislis o ishrani, trebali nesto oduzeti ili dodati?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2385 poslato: Februar 14, 2014, 05:26:08 posle podne »

Iskreno, nema potrebe. Imaš whey, kreatin, NO i BCAA, što je super suplementacija. Ako već hoćeš još nešto, bolje da uzmeš neki suplement za opšte zdravlje, poput multivitamina ili omega 3 masti, ali već si napravio dobru kombinaciju.

Kako stojiš sa ishranom, da li je prilagoĂ°ena cilju? O tome moraš voditi mnogo više računa nego o dodacima ishrani. Nemoj da dozvoliš da na račun suplementacije trpi ishrana. :)
Sačuvana
krsticPOWER
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #2384 poslato: Februar 14, 2014, 04:44:55 posle podne »

Ja sam taj Shotgun pio pre 2 godine :))
BCAA sam uzeo Biotech. Pored wheya da li da dodam i beta alanin?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2383 poslato: Februar 14, 2014, 03:31:09 posle podne »

Zavisi koliko si osetljiv na stimulanse. Obično savetujemo da se sa NO proizvodima kreće od onih nešto slabijih. Mada, i kad kreće sa jačim, obično je dovoljno napraviti dovoljno dugu pauzu sa svim stimulansima, pa bi i narednog puta efekat trebalo da bude dobar.

Što se tiče kombinacije koju si kupio, preporučujem da joj obavezno dodaš i neki whey protein. Osim toga, sve je super. Koji BCAA si kupio?
Sačuvana
krsticPOWER
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #2382 poslato: Februar 14, 2014, 01:35:15 pre podne »

Pa upravo poredim sastav novog i starog shock therapy, ispada da je novi bolji (vise kreatina i jos nekih supstanci :D )
U vasoj prodavnici u Bijeljini sam uzeo: Shock therapy, BCAA, UN kreatin. Da li je ova kombinacija efektivna i treba li jos nesto dodati?
Sto se tice reaktora, pre ovog shocka pio sam Shotgun i razvalio me je u svakom pogledu, da li to znaci da me reaktori dobro rade ili je to slucaj sa svakim reaktorom koji se pije prvi put u zivotu?
Hvala unapred!
Sačuvana
BioTech
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


NO PAIN NO GAIN!!!

« Odgovor #2381 poslato: Januar 27, 2014, 09:22:39 posle podne »

Jel je hot blood 2.0 neka nova formula ?  :o
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2380 poslato: Januar 23, 2014, 09:44:35 pre podne »

Drugari, kupio sam Shock therapy pa me zanima moze li mi neko reci, ko je koristio ovaj NO, kakvi su utisci i treba li piti 1, 1.5 ili 2 doze pre treninga?  Hvala unapred.

Ukoliko misliš na br dva to je bleda kopija fantastičnog originala.Sastav mu je promenjen pa je od nekadašnjeg šoka ostalo samo ime.Tužno ali istinito.Što se tiče hoće li te raditi ili ne to zavusi od dosta stvari,da je stari Ă°ok u pitanju mogao bih pozitivno tvrditi ali ovako ne.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #2379 poslato: Januar 21, 2014, 03:57:05 posle podne »

Uvek je najbolje da počneš od jedne doze.Videćeš kako utiče na tebe,pa ćeš lako povećati.Moj drug npr. uzima po dve merice,ali Hot Blood-.Sve zavisi i od sastava samog NO-a,kao i od individualne tolerancije.A bolje je zbog tvog organizma da počneš od manje doze.
« Poslednja izmena: Januar 23, 2014, 02:04:38 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2378 poslato: Januar 21, 2014, 03:51:48 posle podne »

Dobar NO. Neki kažu da je slabiji u odnosu na staru formulu, ali ne mogu o tome pošto nisam koristio tu staru. Meni se dopada ova koja je trenutno u prodaji. Nedavno sam završio sa jednom kutijom ovog proizvoda. Jedan dozer mi je u potpunosti odgovarao, jedan i po dozer mi je bio na granici, a testirao sam i dva dozera i nije mi prijalo uopšte - prejako.

U zavisnosti od tvoje tolerancije na stimulanse, počni sa jednim dozerom i zapažaj kakav efekat ima. Nadam se da neće biti potrebe da povećavaš dozu.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 19 upita.