TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:10:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 163 164 [165] 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497333 puta)
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #22 poslato: Januar 15, 2008, 09:33:02 pre podne »

I naravno, nemoj nikad izgubiti iz vida da ti treba jos par stvarcica ako zelis puni efekat od azot-oksida, pre svega citrulin tj. citrulin malat. Takodje, AAKG tj. njegov argininski deo je jako podlozan razgradnji u jetri, i zato bi bilo idealno ako bi mogao da nabavis esterifikovanu formu itd itd...
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #21 poslato: Januar 15, 2008, 09:22:57 pre podne »

To sam i pretpostavio, i to je jedan od razloga sto nisam bas nesto bio raspolozen da se upustam u pricu oko toga, jer nije primenjivo za ogromnu vecinu clanova foruma. A mogu da zamislim da je znatno jeftinije. Kad god je nesto brendirano, pa jos optereceno ogromnom carinom i transportnim/uvoznim troskovima, onda dobijamo cene kakve imamo kod nas. To ti je ujedno i odgovor na pitanje da li vrede NO boosteri - zamisli da zivis u SAD i da samim tim mozes recimo preko nekog sajta, na primer preko bodybuilding.com, da uzmes Horse Power za 43$ tj. oko 30 EUR, ili pak NO-Xplode za 38$ tj. oko 26 EUR - pa naravno da onda prakticno niko od nas ne bi postavljao pitanje da li ih vredi kupovati, pored svih sjajnih sadrzanih sastojaka... Sve je relativno - kao sto i neka cena za odredjeni proizvod nije za svakog ista...
« Poslednja izmena: Januar 15, 2008, 10:42:51 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #20 poslato: Januar 15, 2008, 09:09:42 pre podne »

@Markoni:
Jesi li mislio na kupovinu AAKG u generickoj formi, zasebno i u velikim pakovanjima? Ili o okviru nekog odredjenog postojeceg preparata na trzistu?

ne , ne u nekom u okviru drugog suplementa , vec posebno AAKG , posebno NAC , posebno kreatin , i onda sam da ih iskombinujem u odgovarajucim dozama , kolicinu koju  bih uzeo nisam odredio  , a sam cu da kombinujem , imam dobre vagice , a mnogo me jeftinije izadje nego ovde da uzmem neki NO , negde duplo jeftinije
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #19 poslato: Januar 15, 2008, 08:50:20 pre podne »

@Markoni:
Jesi li mislio na kupovinu AAKG u generickoj formi, zasebno i u velikim pakovanjima? Ili o okviru nekog odredjenog postojeceg preparata na trzistu?
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #18 poslato: Januar 15, 2008, 08:42:31 pre podne »

Pogresno si shvatio. Procitaj lepo dole; prvo sam odgovorio Markoniju na postavljeno pitanje, a onda me je prakticno pitao opet, i sta sam mogao drugo da kazem nego da uzme i proba... Markoni zna da za njega uvek nadjem uvek dovoljno vremena, ukljucujuci i odgovaranje na privatne poruke.
Sto se tice tebe, nisi pozvan da delis lekcije iz lepog ponasanja. Inace, ja sam takav kakav sam, spontan i ponekad temperamentan u komunikaciji, i ponekad moze da se desi da ne obratim paznju da li cu na primer nekome reci "ovo ti nije tacno" ili cu reci "hej covece, lupio si glupost" jer pri tome nikad ne mislim nista lose, i mislim da je pre svega vazno ono sto je sustina, a to je da se nekome pomogne - ako mogu i ako znam. Da nije tako, ne bih ni dolazio ovde, pored svih svojih obaveza... Jos jednom, uzdrzi se od lekcija iz lepog ponasanja, bar kad sam ja u pitanju.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2008, 10:39:42 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #17 poslato: Januar 15, 2008, 01:28:17 pre podne »

@MAXX

Skroz cool odgovor . . . A sta je covek lose pitao? Po cemu je to manje znacajno od drugih tema kojiima posvecujes svoje dragoceno vreme? Covek pokusa nesto novo, pita tebe kao coveka sa velikim znanjem i iskustvom za savet, a ti nemas vremena. Bitno da se nadje vremena za prepucavanje sa kojekavim klincima o besmislenim temama. Mislim da su stvari od znacaja whey+dex, e tu se saveti dele. . .

Nemoj pogresno da shvatis, cenim tvoj rad i u MAXXu i na ovim forumima, ali malo takticnosti i uljudnosti nije na odmet.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #16 poslato: Januar 14, 2008, 10:01:54 posle podne »

Izvini, moje vreme je zaista suvise dragoceno da bih takvim stvarima pridavao znacaj. Probaj pa vidi.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #15 poslato: Januar 14, 2008, 09:49:01 posle podne »

Mislim da se previse opterecujes ganjanjem informacija koje ti nikad nista bitnije nece znaciti, i koje zaista ne cine nikakvu razliku. Skoncentrisi se i ogranici se na to da sto temeljnije i redovnije radis nekoliko bazicnih stvari, i ne juri za stvarima koje ce te samo zbunjivati. Tacno znam zasto ti ovo kazem, jer i ja sam pre 15 godina radio isto ovo sto i ti sada.

to i radim , bazicno samo i korisitm , 3 vrste proteina , 1 za dorucak , 2 za PWO , 3 za u toku dana , kretain , beta alanin , omega-3 ,vitargo

nego mislio sam da probam kasnije ovu kombinaciju posto sam citao neka istrazivanja a i Zobatija mi je pomogao , ali to mi je cisto za buduce, cisto sam mislio sta mislis o kombinaciji posto je dosta jeftinija nego NO a meni se cini po sastavu i bolja
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2008, 09:41:32 posle podne »

Mislim da se previse opterecujes ganjanjem informacija koje ti nikad nista bitnije nece znaciti, i koje zaista ne cine nikakvu razliku. Skoncentrisi se i ogranici se na to da sto temeljnije i redovnije radis nekoliko bazicnih stvari, i ne juri za stvarima koje ce te samo zbunjivati. Tacno znam zasto ti ovo kazem, jer i ja sam pre 15 godina radio isto ovo sto i ti sada.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #13 poslato: Januar 14, 2008, 09:34:31 posle podne »

citao sam srijal Davida Barr-a o NO , mada i ja ih i pre nisam voleo

sta mislis o kombinaciji AAKG , NAC , kreatin   ?
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2008, 09:30:50 posle podne »

Citat
Autor: M a r k o n i 
Umetanje citata
MAXX kakvo je tvoje misljenje o NO suplementima , valja li to , i vredi li ovolike pare ?

Markoni, to nije tako jednostavna ni kratka prica, jer se dosta stvari mora uzeti u obzir. Kratki i crno-beli odgovori ne mogu pruziti realnu i potpunu sliku. Enivej, kao sto sam jos ranije obecao, u narednom broju casopisa Maxx ide kompletan, uporedni prikaz svih NO-boostera na trzistu.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2008, 09:27:58 posle podne »

Takodje, na primer, prilicno je neposteno recimo direktno porediti Xpand sa Vaporom ili sa N.O.-Xplode koji oba sadrze dobru dozu kofeina, i samim tim Xpand (posto nema kofein) po definiciji i prirodi stvari nikako ne moze dati istu vrstu osecaja kao oni.
Dakle, preporucujem mnogo vise paznje (i znanja) kad se prave ovakva poredjenja.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2008, 09:33:16 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2008, 09:26:47 posle podne »

MAXX kakvo je tvoje misljenje o NO suplementima , valja li to , i vredi li ovolike pare ?
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #9 poslato: Januar 14, 2008, 09:22:45 posle podne »

Pri pravljenju poredjenja ovakve vrste, neumesno je izostaviti Ultimate Horse Power, koji ima najvise arginina (4 grama u dozi) i jedini od navedenih sadrzi beta alanin. S tim sto Horse Power (kao i Xpand) ne sadrzi kofein i tirozin (koji bi, prema navodima proizvodjaca, trebalo da deluju neuro-stimulatorno) i zato Horse Power mozda vise spada direktno u katergoriju sa Xpandom nego sa Vaporom ili sa N.O.-Xplode.
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #8 poslato: Januar 14, 2008, 09:14:17 posle podne »

8) 8) 8)


Pazi sta si rekao.
Nemoj da zaboravis na nas :)

drzi me za biceps (za rec)  ;D ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 163 164 [165] 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 19 upita.