TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:52:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 162 163 [164] 165 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497429 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #37 poslato: Januar 16, 2008, 01:58:57 pre podne »

eo post podrshke maxxu :D ja mislim da niko nije pretrpeo toliko hateova za tako kratko vreme .. :D :D

a josh uvek je  tu : D :D :D : D

ROCK ON :D
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #36 poslato: Januar 15, 2008, 08:54:37 posle podne »

Nije potrebno izvinjavanje, taman posla.
Itekako postoji precizan odgovor na tvoje pitanje u vezi NO boostera, i tacna je tvoja pretpostavka da je to kompleksna prica koja trazi temeljno i obuhvatno znanje. Kao sto sam ranije obecao i najavio, vec u prvom sledecem broju Maxx-a sledi uporedna analiza ove kategorije proizvoda (sa i bez stimulanata tj. kofeina), uz objektivnu, nekomercijalizovanu kategorizaciju tj. rangiranje sastojaka po vaznosti, uz nemilosrdno imenovanje sastojaka koji su tu samo radi sminke i da bi proizvod izgledao privlacnije. Stay tuned.
Sačuvana
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #35 poslato: Januar 15, 2008, 07:31:53 posle podne »

Nisam hteo da drzim predavanja o pristojnom ponasanju, bila je to ishitrena reakcija na jedan post, cije mi je ton u tom momentu zasmetao.

Nadam se da nije potrebno da se izvinjavam, posto mi vredjanje nije bila namera.

Sto se tice teme, mislim da bi pravilno bilo zakljuciti da nije upitan nominalni sastav NO prizovda (ne svih, mislim na najjaca imena i firme), vec sporan moze biti kvantitativan udeo pojedinih sastojaka u proizvodu.

E sada ja zelim da znam koji su to najbitniji sastojci jenog NO proizvoda (mislim da nije bitno da li ima stimulativne sastojke ili ne), kojisu bitni ali su underdosed u vecini prizovda, a koji su cist marketing?

Moguce da i nema preciznog odgovora na ovo pitanje, i da trazi temeljnu analizu i poznavanje materije.

I onda kada se sve sabere i oduzme, da li je stvarno jeftinije praviti sopstvene mixeve, ili su patentirane formule superiornije prvo sastavom (za  koji ako se ispostavi da je opravdano tako podugacak) onda i finansijski?
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #34 poslato: Januar 15, 2008, 04:53:51 posle podne »

@Markoni:
precizno doziranje za piknogenol i citrulin malat cu ti javiti i objasniti privatnom porukom, cim nadjem malo vremena. Svakako ce to biti pre nego stignes da ih nabavis :)

Super , hvala MAXX , nemoras da zuris ima vremena
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #33 poslato: Januar 15, 2008, 04:52:28 posle podne »

pa ja sam narucivao evo 8-9 puta , Hans je narucivao samnom , nije bilo problema , ono kada je bilo problema meni se isplatilo , da sa trueproteina cu naruciti sve , cekam da naprave novi custom solution pa cu onda da mi oni izmiksaju onako kako ja zelim ,ili cu naruciti pa sam meriti , videcu

evo ti ovde pogledaj sta imaju  http://www.trueprotein.com/product_listings.aspx?cid=25 mislim na ono sto bi narucio , za ovu moju komibnacij  nisu potrebne doze od 30g , , 5-10g serving , ma videcu , nabavljanje mi je najmanji problem , mislio sam ovaj mesec da nabavim ali sam odustao zbog novih cuda koja treba da uvedu
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #32 poslato: Januar 15, 2008, 03:27:36 posle podne »

@MAXX i markoni : odlichan topic ... verujem ispracen vishe nego shto to mislite ...samo shto nije biulo puno ovakvih rasprava na forumu pa ljudi ne znaju shta da kazu .. ali chitaju i uche sigurno .. ja sa njima . :) ...  treba razmishljati svojom glavom a ne uzimati zdravo za gotovo ... :D

btw .. markoni koliko je realno i sigurno naruchivati .. jel ti preko trueproteina idesh ili kako .. moze neki detalj .. moze i na PM shto se mene tiche ..
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #31 poslato: Januar 15, 2008, 02:19:06 posle podne »

@Markoni:
precizno doziranje za piknogenol i citrulin malat cu ti javiti i objasniti privatnom porukom, cim nadjem malo vremena. Svakako ce to biti pre nego stignes da ih nabavis :)
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #30 poslato: Januar 15, 2008, 02:16:13 posle podne »

Takodje, ne treba gubiti iz vida i to da prakticna iskustva mogu da budu, i veoma cesto jesu, jako subjektivna, i uslovljena raznim faktorima koji uticu na objektivnost ocene - da li se covek isto hranio kad je bio na jednom i na drugom proizvodu, da li je isto spavao, trenirao, milion stvari... A proizvod bez kofeina (ili bilo kog stimulanta) po prirodi stvari ne moze da ispoljava isto dejstvo kao preparat koji sadrzi kofein tj. neki drugi stimulant, i naravno vazi obrnuto. Naravno, ovo ne u smislu da je sa kofeinom ili bez kofeina bolji, nego u smislu da je jednostavno drugacije - zavisi sta ko zeli i sta kome treba.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #29 poslato: Januar 15, 2008, 02:10:42 posle podne »

Znam Pedzoni, to je Ok, nego polazim od toga da su pomenuti proizvodi (pre svega Vapor i NO-Xplode) tek od nedavno prisutni i da je jos uvek mali broj ljudi koji su probali makar i jedan od njih a kamoli dva ili tri pa da mogu da porede. Zato mislim da za sada ostaje samo da analiziramo sastav i da se prema tome u pocetku upravljamo. Vremenom ce doci prakticna iskustva, i veruj mi da i ja jedva cekam da cujem...
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #28 poslato: Januar 15, 2008, 01:19:54 posle podne »

8) 8) 8)

MAXX-nevodimo opstu pricu o NO bosterima,vec uporedjujemo
sta smo probali.
A kako radi koji preparat,valjda znas po njegovom efektu kad odes na
trening,a ne po tome sto procitas.Vidis da Vladu bolje radi xpand,
iako je je bez kofeina i tirosina.
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #27 poslato: Januar 15, 2008, 11:29:05 pre podne »

pycnogenol cu videti gde mogy da nabavim

citrulin malat minije problem nabaviti

hvala na pomoci , kada nabavim sve javljam ti da vidim sta mislis  o mom doziranju

napravicu racunicu , moram da vidim kako cu dozirati pa onda da izracunam koliko treba da kupim i onda koliko me kosta sve to
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #26 poslato: Januar 15, 2008, 10:27:46 pre podne »

Umalo da zaboravim - bilo bi sjajno da uz AAKG (ili AEE) i citrulin malat, nabavis i piknogenol (pycnogenol) - aktivni sastojak francuskog ekstrakta bora (pine bark extract), koji poboljsava efekat uzimanja arginina na proizvodnju azot oksida (i uzgred, odlican je anti-oksidant). Ova tri sastojka ce ti dati pravu azot-oksid kombinaciju. Jedino sto kad na kraju pogledas, mozda i nece biti bas tako jeftino :)
« Poslednja izmena: Januar 15, 2008, 10:30:36 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #25 poslato: Januar 15, 2008, 10:07:14 pre podne »

I ne zaboravi citrulin malat - kad je azot oksid u pitanju, laksi deo posla je da ga povecas, dok je znatno teze i komplikovanije da te podignute nivoe i odrzis sto duze.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #24 poslato: Januar 15, 2008, 10:04:15 pre podne »

Da, to je jedna od varijanti.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #23 poslato: Januar 15, 2008, 09:53:35 pre podne »

mislis na L-Arginine Ethyl Ester ?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 162 163 [164] 165 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.145 sekundi sa 18 upita.