TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:08:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497279 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #82 poslato: Februar 06, 2008, 08:12:09 posle podne »

au al sam se ja ispalio pa znaci mora da se pije i kad ne vezbam jednom auu koji sam ja kreten :(  to nisam video :(

ma mora samo da se umre,proizvodjac navodi da ga u OFF danima uzmes jednu mericu na prazan stomak,ali ako hoces malo da pristedis,mozes i da ga uzimas samo u dane kada treniras
Sačuvana
Peraa84
Gost
« Odgovor #81 poslato: Februar 06, 2008, 07:12:34 posle podne »

au al sam se ja ispalio pa znaci mora da se pije i kad ne vezbam jednom auu koji sam ja kreten :(  to nisam video :(
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #80 poslato: Februar 04, 2008, 07:43:32 posle podne »

Upravo tako. To je bukvalno cela "mudrost" - koja, uzgred budi receno, pise i u uputstvu za upotrebu :)
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #79 poslato: Februar 04, 2008, 04:38:23 posle podne »

Zamolio bih nekog ko zna da li se pije jednom dnevno pre treninga ili više puta?

vec je pisano o tome kako se pije xplode
jednom dnevno kad treniras pola sata pre treninga 1-3 merice sa vodom
ne znam sta ti nije jasno
Sačuvana
Dača
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

Get Rich Or Dye Tryin'

« Odgovor #78 poslato: Februar 04, 2008, 03:07:48 posle podne »

Zamolio bih nekog ko zna da li se pije jednom dnevno pre treninga ili više puta?
Sačuvana
Dobro je u raju, ali ekipa je u paklu!
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #77 poslato: Februar 04, 2008, 03:03:16 posle podne »

"Oz" je skracenica za uncu. Jedna unca je ekvivalentna 28,53 grama (tj. isto toliko miliitara kad je u pitanju tecnost odnosno voda). Dakle 5 unci je 140-150 ml.
Sačuvana
Dača
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

Get Rich Or Dye Tryin'

« Odgovor #76 poslato: Februar 04, 2008, 02:50:04 posle podne »

Konačno sam kupio N.O.-Xplode.....
sad bih da vas pitam kako se pije? Ovaj lik u prodavnici Pansporta u Nišu mi je rekao jednom dnevno, pre treninga...Btw. ne muti se u shakeru!
Ali na pakovanju piše da se jedna doza pije sa 5-6 oz hladne vode? Koliko mu doĂ°e tih 5-6 oz? Oko 0,2 L?
Piše da može da se pije u danima treninga 1-3 doze sa 5-18 oz hladne vode, a u danima pauze jednom dnevno na prazan stomak?

unapred hvala, Dača.
Sačuvana
Dobro je u raju, ali ekipa je u paklu!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #75 poslato: Januar 21, 2008, 11:17:57 posle podne »

Ja reko da ne trujem temu,evo da te pitam MAXX,znaci koliko magnezijuma treba uneti na dan?
« Poslednja izmena: Januar 21, 2008, 11:23:57 posle podne od strane Hans » Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #74 poslato: Januar 21, 2008, 10:37:51 posle podne »

Nije problem, kad god mogu... Pozdrav!
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #73 poslato: Januar 21, 2008, 10:35:26 posle podne »

U principu Cell Tech i Vapor se smeju uzimati zajedno, u smislu da ti nece skoditi. Medjutim, to su dva proizvoda koji sadrze jaku dozu kreatina. Sa tog stanovista nije ekonomicno uzimati i jedan i drugi zajedno, jer ces vise od polovine ukupno unetog (i skupo placenog) kreatina jednostavno izgubiti mokracom. Glavna je stvar da su ovo dva proizvoda razlicite kategorije i namene: Cell Tech je kreatin sa transportnim sistemom baziranim na provociranju inzulinske reakcije putem velike kolicine secera (75 grama u dozi), dok je Vapor nesto sasvim drugo: on je tzv. workout amplifier sa argininom, kreatinom, neuro-stim kompleksom i drugim stvarima. Znaci, treba da izaberes sta ti od ta dva vise odgovara i sta ti treba, po tvojoj koncepciji za koju se opredelis. Ako odlucis da ti treba proizvod kao Vapor, onda nema smisla da trosis novaca na dodatni kreatin (tj. Cell Tech), vec da taj novac usmeris na BCAA/leucin, glutamin ili whey. Ako uzmes Cell Tech, onda vazi ista preporuka za BCAA, glutamin ili whey. Ako uz to zelis i nitric-oxide boost, onda mozes uzeti i neki proizvod sa argininom, ali bez kreatina da ne bi placao ono sto vec imas u Cell Techu.
Cell Tech ti ne bih preporucio ako uzimas preparat kao sto je Volumass, jer to bi bila vec veoma velika, iracionalna kolicina ugljenih hidrata u tvom programu suplementacije. Mnogo je bolje resenje da Volumass uzimas upravo sa Vapor-om (koji je low-kalorijski proizvod i zato se njih dva veoma dobro balansiraju). Toliko za sada, prouci ovo malo pa ako budes imao jos pitanja, izvoli tu sam.


zaboravio sam nesto da kazem, text je SUPER ;) i hvala sto si odvojio malo vremena sto imas na moje pitanje ;)
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #72 poslato: Januar 21, 2008, 10:25:48 posle podne »

Moras uvek da imas u vidu jednu stvar: uvek kad mi neko trazi savet, ja to shvatam veoma ozbiljno i tome tako i prilazim. Odgovore ne pisem na juris, vec prvo dobro razmislim. Tako to treba da radi svako ko zeli da bude ozbiljan i odgovoran, i ko zeli da ispostuje necije poverenje. Zato moje postove uvek treba pazljivo da procitas, jer bukvalno svaka rec ima svoj puni smisao, i znaces joj pravo znacenje samo ako pazljivo analiziras i povezes sa ostatkom teksta. Dakle, nista strasno - malo samo ukljucis vijuge, i sve ok... :)
« Poslednja izmena: Januar 21, 2008, 10:40:17 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #71 poslato: Januar 21, 2008, 10:07:43 posle podne »

Covece, ja se ubih objasnjavajuci da Cell Tech i Vapor sadrze kreatin u kolicini koja je za tebe i vise nego dovoljna...

Procito sam 2 puta pazljivije  ;D i potpuno mi je sada jasno  ::) koji sam debil  :-\
sada kada sam vec pazario Nano Vapor onda cu to da rokam, a sledeci put cu kupiti cell tech...
nano vapor cu da pijem sa volumassom35, a cell tech (sledeci mesec) sa 100% whey-om...
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #70 poslato: Januar 21, 2008, 09:16:49 posle podne »

I jos jedna napomena: protivnik sam uzimanja mega-multi-vitaminskih proizvoda (koji god da su i ko god da ih proizvodi), iz vrlo odredjenih razloga u cije objasnjavanje sada ne bih ulazio jer nemam vremena. Neuporedivo je bolje za isti novac uzeti precizno targetiranu vit/min suplementaciju: cink, magnezijum, E, C i B-kompleks, i obratiti paznju da ishrana sadrzi dosta namirnica bogatih mikro-nutrijentima (vitaminima, mineralima, enzimima).
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #69 poslato: Januar 21, 2008, 09:11:13 posle podne »

Covece, ja se ubih objasnjavajuci da Cell Tech i Vapor sadrze kreatin u kolicini koja je za tebe i vise nego dovoljna...
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #68 poslato: Januar 21, 2008, 09:08:33 posle podne »

Onda najbolja kombinacija sa cell-techom bi bilo nitrix od bsn-a sa 100%whey,bcaa,animal itd...
a sa Nano Vapor-om, volumass35,bcaa,animal.... i sta bi mogao jos da ubacim za posle treninga? jel moze neki kreatin monohidrat na primer od Dymatize? ili je to sasvim dovojlno. Hvala
Sačuvana
Stranice: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.