TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:40:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497304 puta)
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #352 poslato: Jun 24, 2008, 01:10:08 posle podne »

Koliko sam ja ukapirao treba minimum 100e da covek uzme adekvatnu suplementaciju.... :o :o :o

Da je bar 100e bilo bi super :) Bez 200e nema razgovora ukoliko se zeli dobra suplementacija.

Btw...uzimam shock T i ja vec neko vreme i radi ekstra.Ima jos suplemenata koje sam ukombinovao a jedan od njih je i tecni kre-alkalyn.

kako si pio ta 2 preparata? prepostavljam Shock (2 merice) pre treninga a kre-alklyn posle treninga
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #351 poslato: Jun 24, 2008, 12:37:52 posle podne »

Koliko sam ja ukapirao treba minimum 100e da covek uzme adekvatnu suplementaciju.... :o :o :o

Da je bar 100e bilo bi super :) Bez 200e nema razgovora ukoliko se zeli dobra suplementacija.

Btw...uzimam shock T i ja vec neko vreme i radi ekstra.Ima jos suplemenata koje sam ukombinovao a jedan od njih je i tecni kre-alkalyn.
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #350 poslato: Jun 24, 2008, 11:21:07 pre podne »

Koliko sam ja ukapirao treba minimum 100e da covek uzme adekvatnu suplementaciju.... :o :o :o
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #349 poslato: Jun 24, 2008, 07:29:14 pre podne »

8) 8) 8)

Sad kad su vrucine,nije losa fora popiti jednu mericu NO pola sata
pre treninga,a jednu mericu rastvoriti sa  malo bcaa i glm i beta alanina
i pijuckati tokom treninga. :)
Tako mi digne snagi i izdrzljivost na treningu da je to strasno :)

Pedzoni, ti si bese kombinovao shock T sa Storm-om?
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #348 poslato: Jun 24, 2008, 05:57:31 pre podne »

 8) 8) 8)

Sad kad su vrucine,nije losa fora popiti jednu mericu NO pola sata
pre treninga,a jednu mericu rastvoriti sa  malo bcaa i glm i beta alanina
i pijuckati tokom treninga. :)
Tako mi digne snagi i izdrzljivost na treningu da je to strasno :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #347 poslato: Jun 23, 2008, 09:29:42 posle podne »

Za sad cu ostati na jednoj,ima kofeina dosta... a i josh stim&trim... ne treba mi nesanica  :D uzeo sam wild punch kicker,superishka je ukus.... bash onako.... LETNJI  :D :D :D
Sačuvana

The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #346 poslato: Jun 23, 2008, 09:24:26 posle podne »

Nije placebo i kod shock-a mozes slobodno da cepis vise od jedne merice.
BTW koji ukus si uzeo...onaj grape splash? ima da ti se smuci 100% :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #345 poslato: Jun 23, 2008, 09:20:19 posle podne »

Evo vratih se sa treninga,uzeo sam danas prvu dozu shock therapija... Nisam bash siguran ali mislim da radi... Bio sam dosta zhivahniji u teretani,kraci mi je bio odmor izmedju serija i kao da je bolja pumpa bila... Ja mislim da nije placebo nikakav.... Videcemo sutra.... Pozdrav!
Sačuvana

mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #344 poslato: Jun 23, 2008, 06:13:53 posle podne »

koliko je proshlo od proshlog uzimanja kreatina .. tj kad si prestao da pijesh ?
jedno 4 meseca minimum
Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #343 poslato: Jun 23, 2008, 12:57:58 posle podne »

Horse Power vs Xpand?kakva su vasa misljenja.Vise ne moram da drzim dijetu pa reko da raspalim neki valjani kreatin,dosta mi vise crea pure.

Xpand sam probao i bio zadovoljan, Horse Power nisam ali mislim da su tu negde...
Spartak kaze da je Horse Power za klasu bolji od Xpand-a, tako da sta god uzeo od ova 2 preparata neces pogresiti...

Recimo ja sam prezadovoljan sa NanoVapor-om i sad u oktobru cu probati "Skin Bursting Stack" pa cu javiti kakav je....
moje misljenje je da probas taj Skin B Stack malo kasnije posto si operisao sl crevo,pa dok malo ne ojacas
kazes 3 meseca nema treninga,kreni onda sa xpand ili vapor ako hoces,pa onda skin jer je skup,a radice te on sigurno,samo sto ce bolji rezultati biti kad budes ojacao i kad budes u max formi!
zar ne ?


da,da potpuno se slazem, samo sto sam razmisljao prvo da krenem sa Monohidratom pa onda tek NO. jer nisam to hteo da napisem u ovoj temi zbog OFF... to za oktobar (Skin Bursting Stack) sam rekao od prilike...
Sačuvana
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #342 poslato: Jun 23, 2008, 12:52:02 posle podne »

Horse Power vs Xpand?kakva su vasa misljenja.Vise ne moram da drzim dijetu pa reko da raspalim neki valjani kreatin,dosta mi vise crea pure.

Xpand sam probao i bio zadovoljan, Horse Power nisam ali mislim da su tu negde...
Spartak kaze da je Horse Power za klasu bolji od Xpand-a, tako da sta god uzeo od ova 2 preparata neces pogresiti...

Recimo ja sam prezadovoljan sa NanoVapor-om i sad u oktobru cu probati "Skin Bursting Stack" pa cu javiti kakav je....
moje misljenje je da probas taj Skin B Stack malo kasnije posto si operisao sl crevo,pa dok malo ne ojacas
kazes 3 meseca nema treninga,kreni onda sa xpand ili vapor ako hoces,pa onda skin jer je skup,a radice te on sigurno,samo sto ce bolji rezultati biti kad budes ojacao i kad budes u max formi!
zar ne ?
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #341 poslato: Jun 23, 2008, 12:10:18 posle podne »

Horse Power vs Xpand?kakva su vasa misljenja.Vise ne moram da drzim dijetu pa reko da raspalim neki valjani kreatin,dosta mi vise crea pure.




Procitaj na pocetku stranice (ove teme) MAXX je tacno objasnio razliku izmedju HorsePower-a i Xpand-a



@Ogi nisam kuci, na faxu sam... zaboravio da se izlogujem na MSN-u i nemoj vise OFF

xpand je no booster sa kofeinom, dok je horse no booster bez kofeina i sa pojacanom kolicinom arginina (ja mislim da ima 4g) i takodje sadrzi beta alanin

Gresis,Xpand nema kofeina.
Sačuvana
   
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #340 poslato: Jun 23, 2008, 12:01:07 posle podne »

beta alanin bi najbolje bilo uzeti posebno , posto ga treba uzimati negde 4g dnevno ali u vise doze

Bas tako...


sve u svemu dosta sam stvari pio tako ne znam sta me je sve radilo... bitno je da sam napredovao....
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #339 poslato: Jun 23, 2008, 11:59:17 pre podne »

beta alanin bi najbolje bilo uzeti posebno , posto ga treba uzimati negde 4g dnevno ali u vise doze
Sačuvana
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #338 poslato: Jun 23, 2008, 11:52:57 pre podne »

beta alanin je odlicna stvar. jel se pokazali neki rezultati kod tebe odkad ga uzimas ?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.