TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:33:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497292 puta)
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #427 poslato: Jul 15, 2008, 01:20:38 posle podne »

Ne bih se slozio,neko kao ja koji nije redovan konzument suplemenata nema razloga da pravi bazu kada sledecih 4-5 meseci nece konzumirati nista od istih.Ako vec imam visoko kalorijsku ishranu zasto ne bih uzeo NO da doprinesem snazi?
Sačuvana
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #426 poslato: Jul 15, 2008, 01:08:39 posle podne »

evo moje misljenje o NO proizvodima

mislim da su dobra ali skupa stvar
za onoga ko izdvaja 200e mesecno na suplemente,jedino takav neko ima smisla da ih koristi jer mu je osnova obezbedjena(znaci whey+glut+bcaa+multi),pa onda uz tu kombinaciju ako je u mogucnosti da svaki mesec ima tu jaku osnovu,moze da ubaci vapor ili xpand....

a sto se tice ljudi koji jedva izgrbave za whey mesecno,znachi koji uzazu 50 e mesecno u suplemente,i onda sl mesec umesto whey-a uzmu NO,za njih je to bacanje para,nema potreba za takvim necim kad im osnova nije obezbedjena...

ja sam koristio vapor jer sam pored njega imao dobru suplementaciju i ishranu,i extra je stvar,dobijes kick i pump,ali ne bi ga opet uzeo,niti neki drugi NO zato sto za te pare mogu da kupim vishe bcaa ili whey-a...

imao sam zelju da ga probam,i probao sam ali za te pare mislim da se vishe isplati uzeti nesto drugo...

upravo tako :)
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
sekulaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 314


« Odgovor #425 poslato: Jul 15, 2008, 01:06:29 posle podne »

evo moje misljenje o NO proizvodima

mislim da su dobra ali skupa stvar
za onoga ko izdvaja 200e mesecno na suplemente,jedino takav neko ima smisla da ih koristi jer mu je osnova obezbedjena(znaci whey+glut+bcaa+multi),pa onda uz tu kombinaciju ako je u mogucnosti da svaki mesec ima tu jaku osnovu,moze da ubaci vapor ili xpand....

a sto se tice ljudi koji jedva izgrbave za whey mesecno,znachi koji uzazu 50 e mesecno u suplemente,i onda sl mesec umesto whey-a uzmu NO,za njih je to bacanje para,nema potreba za takvim necim kad im osnova nije obezbedjena...

ja sam koristio vapor jer sam pored njega imao dobru suplementaciju i ishranu,i extra je stvar,dobijes kick i pump,ali ne bi ga opet uzeo,niti neki drugi NO zato sto za te pare mogu da kupim vishe bcaa ili whey-a...

imao sam zelju da ga probam,i probao sam ali za te pare mislim da se vishe isplati uzeti nesto drugo...
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #424 poslato: Jul 15, 2008, 01:05:10 posle podne »

Internet je veliki pojam brate,svashta mozhe da se nauchi  ;) pozz
Sačuvana

mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #423 poslato: Jul 15, 2008, 01:00:54 posle podne »

PA iskreno nemam ni priliku da saznam nesto vise o tim stvarima,posto moje nadprosecno znanje iz hemije,se kosi sa principima po kojima funkcionisu NO,suplementi su prosto druga grana hemije i nauke,a priliku nemam de da procitam o tome,sem u katalogu koji je sa reklamnom svrhom napravljen.
Sačuvana
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #422 poslato: Jul 15, 2008, 12:45:38 posle podne »

Iskreno mislim da mnogi ljudi pre samog uzimanja boostera i slicnih proizvoda prvo treba da se raspitaju sta i kako radi a ne da ga uzmu zato sto im je komsija rekao da je to dobro.

pa da,najlakse je kad im drugi serviraju...vecina veruje i da vapor daje nadljudsku snagu pa ga zato kupuju....ne samo vaport nego i no explode....ja sam protiv tih suplemenata.osim ako ih nekoristi neki ozbiljniji vezbac :)
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #421 poslato: Jul 15, 2008, 12:34:49 posle podne »

Iskreno mislim da mnogi ljudi pre samog uzimanja boostera i slicnih proizvoda prvo treba da se raspitaju sta i kako radi a ne da ga uzmu zato sto im je komsija rekao da je to dobro.
Sačuvana
marko023
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 259

mafija radi mafija nespava

« Odgovor #420 poslato: Jul 15, 2008, 12:19:25 posle podne »

KOliko HP navlaci vode?I da li i za njega vazi a pretpostavljam da vazi uzimanje velike kolicine vode,zbog bubrega?
koliko dugo pijes ti taj HP kad nemas pojma nista o njemu?sto si uopste i uzeo to?
Sačuvana
Nema dobrog treninga bez dobre muzike :)
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #419 poslato: Jul 15, 2008, 11:39:58 pre podne »

KOliko HP navlaci vode?I da li i za njega vazi a pretpostavljam da vazi uzimanje velike kolicine vode,zbog bubrega?
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #418 poslato: Jul 15, 2008, 12:23:58 pre podne »

 8) 8) 8)

Da pitam samo onako usput.

Jel tacno to da kada se uzima Attack, ne trebaju da se rade trbusnjaci, jer ce stomak da se "naduje"?

Pozdrav svima!

Nesto si ti pogresno razumeo :)
NO pojacava naduvenost misica koje treniras na treningu,tj,mozda ce tvoji stomacni misici vise da se naduju,pa ce se
bolje ocrtavati ,i izacice koja vena vise,naravno ako iti se vide trbusnjaci ;D
Ako ne,onda neces imati nikakav efekat "naduvenosti" o kome pricas.Ili bi dodao,da si se djaba obradovao,trbusnjake
mora i dalje da radis ;D

ne znam ja kad god sam uzimao monohidrat i radio trbusnjake dobio sam stomacinetinu nevidjenu

Kreatin monohidrat moze vremenom da navuce vodu,i pokvari malo definiciju trbusnjaka,ali to nema nikakve veze sa
vezbanjem trbusnjaka na kreatinu,vec kao sto rekoh,to sam monohidrat uradi.Zato se i prave novi oblici kreatina
koji ne zadrzavaju vodu,kako bi se izbegao taj nepozeljni efekat. :)

I da,ovo nije tema o kreatinu,vec o NO,pa sa monohidratom zavrsimo sa ovim mojim postom  :)
« Poslednja izmena: Jul 15, 2008, 12:31:37 pre podne od strane Pedzoni Tested » Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #417 poslato: Jul 14, 2008, 10:43:46 posle podne »

ne znam ja kad god sam uzimao monohidrat i radio trbusnjake dobio sam stomacinetinu nevidjenu
Sačuvana
Rakic90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #416 poslato: Jul 14, 2008, 09:09:11 posle podne »

Da pitam samo onako usput.

Jel tacno to da kada se uzima Attack, ne trebaju da se rade trbusnjaci, jer ce stomak da se "naduje"?

Pozdrav svima!
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #415 poslato: Jul 13, 2008, 10:36:50 posle podne »

 8) 8) 8)

Prosto,veca snaga i izdrzljivost :)
To znaci da ces imati jace treninge i da ce ti svaki trening biti
odlican,znaci,uvek ces imati onaj lep osecaj napumpanog misica :)
A samim ti ces imati i veci volju za treninzima :)


A evo ti  i cene API Whey proteina,samo te molim da se prica o njemu
ovim postom i obustavi:  www.pansport.rs/new/catalog/index.php?id=AP002
u ovoj temi.Za sva pitanja  u vezi proteina,mozes upotrebiti ovu temu:
http://forum.pansport.rs/index.php?topic=37435.0
« Poslednja izmena: Jul 14, 2008, 12:37:29 pre podne od strane Pedzoni Tested » Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #414 poslato: Jul 13, 2008, 10:30:44 posle podne »

Oce mi li neko objasniti konretnu svrhu NO,a narocito HP-a?ja znam od prilike ali bih zeleo pod punije da budem upoznat.p.s.zna li neko cenu API whey proteina?hvalla

snaga,izdrzljivost
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #413 poslato: Jul 13, 2008, 09:54:02 posle podne »

Oce mi li neko objasniti konretnu svrhu NO,a narocito HP-a?ja znam od prilike ali bih zeleo pod punije da budem upoznat.p.s.zna li neko cenu API whey proteina?hvalla
Sačuvana
Stranice: 1 ... 136 137 [138] 139 140 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.