TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:14:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497341 puta)
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #532 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:42:14 posle podne »

btw vrhunski sportisti novog sada se testiraju na medicinskoj laboratoriji mog fakulteta, gde se testiraju i svi studenti sporta tims fakulteta. sutra bas idemo na testiranje fudbalera vojvodine u sportskom centru vujadin boskov, gde vrshimo testiranje koje se sastoji od vishe razlicitih testova za snagu nogu, ruku, izdrzljivost, VO2max itd... aparatura nije dostupna u nasoj zemlji i ne moze se naci ni u jednoj medicinskoj ustanovi u NS, jedini nacin je posetiti nasu laboratoriju gde jedan lekarski pregled u kojem ucestvuje nekoliko strucnjaka sportske medicine, kondicionih trenera i trenera odredjene sportske grane u kojoj se vrshi testiranje kosta nesto manje od 100 eura, sto svakako nije malo, ali je jedino releantno i max strucno...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #531 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:37:51 posle podne »

ma verujte u stagod ocete,meni ni iz dzepa ni u dzep :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #530 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:33:11 posle podne »

hans, sta ti to, mene, ucis necemu sto si naucio od ljudi poput mene..ne davi me molim te tim glupostima, da ne ulazimo u tvoj slucaj da li si , zasto kako, ili nisi nikako....ne poredi alergene sa necim od cega se sastojis..
znaci, radim ankete sa ljudima koji nisu imali efekta od necega..uvek je bila greska do ljudi
intervjuisacu i ovog momka kada budem imao vremena, tako da mozda je neko genetesko cudo
znas moj stav, sve sto se dobije kreatinom za mene je ravno nuli, po kvalitetu..ali i to je za nekoga odlicno..

@quaresma
ko bre da potvrdi, hans, pera, mika, zika, sta spavali su i jeli sa tobom..
koji moderni i skupi instrumenti na faksovima?
pa bre decko, to kada ti pricas i slusa neka neznalica moze da pomisli da si bio otet i odveden na mars i na tebi vrsena ko zna kakva ispitivanja..
a moderna aparatura, za to ima samo na jednoj klinici i ti tamo nikada nisi usao..tamo se testitraju nasi vrhunski sportisti..
ako budes hteo dozvoli da moja malenkost ti postavi par pitanja koja postavlja svima koje nesto nije "radilo"
pa mozda ti budes prvi..ja bih voleo eto i da se ti razlikujes od drugih ;)

@jojevta

ma slusaj nisam probao te stvari necu ni da pricam o njima..kada budem probao znaces..
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #529 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:30:00 posle podne »

Za Oskara  :D
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #528 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:24:40 posle podne »

citiracu jednog lika sa jednog foruma
Kod NOZ-a je na prvom mjestu masa a sa porastom mase snaga. Kod DecaStacka je snaga na prvom mjestu a sa porastom snage masa.

sve je receno  :D   :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #527 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:18:48 posle podne »

joj...ma bukvalno je ovako : neko unese kreatin monohidrat i njegovo telo "ne prima" znaci nema ni vode,ni snage,ni obnove atp...jednostavno ne reaguje njihovo telo na monohidrat...samo ga izbaci mokracom potpuno

Mislim ok greska u hrani i sve to,ali ja kreatin prvi kada sam uzeo performanse su mi pukle u nebo a hranu tek sam krenuo da sredjujem...i uvek sam osecao porast snage i izrdzljivosti od kreatina...sa druge strane neko sve ima sredjeno i jednostavno ne reaguje...imas ljude koji na mnogo stosta ne reaguju...kao sto imas nekog ko ne moze da vari laktozu,ili neko ko ne podnosi gluten...ili neko ko ne oseca dejstvo lekova,sve su to geni...vecina reaguje ali opet imas procenat onih koji ne...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #526 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:14:31 posle podne »

greska nije do mene, to moze da potvrdi bilo ko, da sam ga pravilno koristio to je sigurno, a razlicitim testovima na fakultetu sa najskupljim instrumentima moze da se pokaze da nema nikakve razlike, niti u snazi, niti u izdrzljivosti, niti u vremenskom periodu potrebnom za odmor... pricaj sta oces, ali ja sam u pravu, kao i hans...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #525 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:06:12 posle podne »

ma ne bukvalno imas ljude koji ne reaguju na unos kreatina,bukvalno
brate ne znam sta ocekujes od kreatina, isto kao sto bi ocekivao od kreatina iz crvenog mesa i pasulja..mislim sta ocekivati..to sto je neko navukao 15 l vode u potkoznom tkivu  ne znaci da ga je "uradio"..vec da nesto nije u redu sa ishranom..

ja nisam klinac, bar sebe ne smatram tako i mogu ti sa sigurnoshcu reci da kreatin monohidrat ne deluje ni najmanje na moje sposobnosti... pio sam ga par meseci bez prestanka i znam efekte kreatina i sta realno moze da se ocekuje, ali to kod mene ne funkcionishe...
za mene jesi klinac..no nije bitno koliko si star..necu da ulazim u sisteme kako si i sta pio, a da ulazimo, na kraju bi i sam shvatio da je greska do tebe..
samo kazem, kada na kraju se sve svede, preparati rade svoj posao, samo sto su mnogi neznalice i ne umeju da ih koriste kako treba nego citaju uputstva sa kutije i slusaju preporuke prodavaca,cast izuzecima, koji nikada to u zivotu nisi ni okusili ni 1% od onoga sto prodaju
i zma, tribulus, vit c, b6, kalcijum, radi svoj posao.samo sto neko ocekuje 100 kg u benchu itd..da ne ofujem mnogo..

Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #524 poslato: Oktobar 14, 2008, 06:35:25 posle podne »

ja nisam klinac, bar sebe ne smatram tako i mogu ti sa sigurnoshcu reci da kreatin monohidrat ne deluje ni najmanje na moje sposobnosti... pio sam ga par meseci bez prestanka i znam efekte kreatina i sta realno moze da se ocekuje, ali to kod mene ne funkcionishe...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #523 poslato: Oktobar 14, 2008, 06:33:53 posle podne »

ma ne bukvalno imas ljude koji ne reaguju na unos kreatina,bukvalno
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #522 poslato: Oktobar 14, 2008, 05:06:34 posle podne »

ma brate..pravio ja analizu sta znaci "raditi" u slucaju monohidrata.
bolje da ti ne pricam..tako da kada cujes necije razloge i ocekivanja onda ti je jasno sta je u glavi jednog pojedinca.
i zato sada uzimam na lager 4 vrste i sve cu da probam..a ne citam klince, po forumima da li ih radi ili ne a oni nemaju pojma sta je whey
hoce da se nabilduju za 4000 din pa kupuju no proizvode..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #521 poslato: Oktobar 14, 2008, 04:33:26 posle podne »

pa pazi nije nemoguce,imas ljude koje ne radi,kao sto imas dobar deo poulacije koji ne oseti kreatin monohidrat...sto ne znaci da bi njih bilo koji drugi NO "radio" ako nije xplode
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #520 poslato: Oktobar 14, 2008, 04:31:27 posle podne »

ja sam vapor pio ;D  nije on sam uzrok povracanja bio nego prevelik intenzitet treninga,doduse i grozan ukus vapora :D

nije lose iskustvo,ja potvrdjujem i kod tebe na forumu potvrdih da NO rade to sto rade(snaga izdrzljivost) ali kao i uvek,ima 20 precih stvari
nisam ni rekao koji prozivod, vec samo da je to ok..a i ja tvrdim da no rade to sto rade, ali da ih treba uzimati kao 5-6 stavka..
zato i hocu da vidim zasto njih nije radilo
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #519 poslato: Oktobar 14, 2008, 04:13:26 posle podne »

ja sam vapor pio ;D  nije on sam uzrok povracanja bio nego prevelik intenzitet treninga,doduse i grozan ukus vapora :D

nije lose iskustvo,ja potvrdjujem i kod tebe na forumu potvrdih da NO rade to sto rade(snaga izdrzljivost) ali kao i uvek,ima 20 precih stvari
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #518 poslato: Oktobar 14, 2008, 03:53:24 posle podne »

Opet se nismo razumeli al ajd... Mrzi me da citiram sad svaku stavku i naknadno se objasnjavam... Koga radi nek pije koga ne,nek kupi josh jednu kutiju wheya i dovidjenja prijatno...
Sačuvana

Stranice: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.