TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:16:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497679 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #547 poslato: Oktobar 17, 2008, 12:50:09 posle podne »

ja trenuto koristim HEMO NO os Scitec-a ,bio na snizenju pa se usteko  ;D
mogu reci da je solidan,pumpa je stvarno dobra - doduse ja podeblljam doze jer pijem samo pre treninga sa 30bcaa i 5g kreatina  :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #546 poslato: Oktobar 17, 2008, 12:46:58 posle podne »

Shock Therapy u kombinaciji sa narodnom muzikom daje fantasticne rezultate  ;D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #545 poslato: Oktobar 17, 2008, 12:34:48 posle podne »

Da malo vratimo pricu nazad na NO

Od sledece nedelje bi trebalo da u Pansportovim
radnjama krena prodaja novog NO

www.allamericanefx.com/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=50
Cena ce biti 2930
Sačuvana
   
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #544 poslato: Oktobar 15, 2008, 10:39:03 pre podne »

mozda manjak transportera kreatina
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #543 poslato: Oktobar 15, 2008, 08:46:35 pre podne »

osnovna teorija kaze da vegetarijanci imaju manjak kreatina, bas zbog toga sto meso ima bolju biolosku vrednost, i glupo je ocekivati da moze biti isti efekat ako jedes pasulj i da time unosis dovoljno kreatina.
sve igra ulogu, ali vidis da je kod njih problem nacin ishrane..
necemo vise o tome, popricacu ja sa momkom, cisto da i njega uvrstim u te statistike..ali kazem bar bi mu placebo napravio..ljudi, popiju na testiranjima bzv tabletu umesto efedrina i rade ekstra testove ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #542 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:29:37 posle podne »

Vegetarians, on the other hand, usually do very well from taking supplemental creatine as they often have very low levels of natural creatine in their muscle cells. Why? They don't eat meat or fish; two foods that contain lots and lots of creatine. Likewise, those that depend heavily on meal replacements (that don't ordinarily contain creatine) might enjoy a greater benefit from supplementation.

Other factors determine creatine effectiveness, too. For instance, Type II muscle fibers have been shown to contain a higher amount of creatine than type I fibers. As proof, creatine levels in the soleus muscle in humans (65% of which is made up of Type I fibers) are significantly lower that that of the vastus lateralis (41% of which is made up of Type I fibers).1

Furthermore, sprinters have higher levels of creatine in their quadriceps muscles as compared to endurance runners. Of course, this might be because sprinters generally have a higher percentage of Type II fibers, so the effect of training can't be discounted.


sto ce reci oni koji obicno ne unose kreatin iz hrane u bilo kojoj koicini,imace bolji efekat,oni koji jedu dosta crvenog mesarecimo,verovatno vec imaju beneficije koje donosi kreatin,te im je dodatak nepotreban pa odatle neko moze zakljuciti da ne reaguje

onda ovo drugo,tip vlakana isto igra ulogu...

onda sam nasao i da insulinska osetljivost takodje ima veze...uglavnom sve se to moze popraviti na ovaj ili onaj nacin...ali eto ispada da mnogo vise veze ima sa samim telom nego nepravilnim koriscenjem ili ishranom
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #541 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:15:31 posle podne »

ma ne samo kazem da ima ljudi koji ne reaguju,najcesce oni sa distrofijom...probacu naci jos nesto na ovu temu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #540 poslato: Oktobar 14, 2008, 11:00:46 posle podne »

brate to nasledna bolest.u bilo kom obliku da je.. ako su samo bolesnici oni koji ne reaguju, ok..to razumem..
imam jednog decka koji se bori sa time, da ne vezba ne bi mogao sam da hoda..
nije ni bitno..kako god..bar bi placebo napravio nekome ko uzima..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #539 poslato: Oktobar 14, 2008, 10:24:06 posle podne »

naravno misicna distrofija ne mora biti prisutna u najgorem obliku,moze biti veoma blaga,kao kod dijabetesa-od blage neosetljivosti na insuln do kompletnog dijabetesa u najgorem obliku...

znaci distrofija cisto jedan od uzroka non-respondinga na kreatin
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #538 poslato: Oktobar 14, 2008, 10:20:48 posle podne »

evo sta moze biti uzrok ne-reagovanja na kreatin monohidrat : misicna distrofija


It is well known that there exists a population of creatine non-responders. It is also known that the symptoms of muscular dystrophy vary across the population. It would be interesting to investigate the so-called non-responders out there, and see if any symptoms of mild muscular dystrophy are present in this population.

Thus, if you are a creatine monohydrate non-responder, and if every other aspect of your lifestyle is ideal (diet, exercise, etc), consider seeing a physician. It may be indicative of a higher problem of which you are unaware.

Do not panic, though. Most non-responders report no symptoms consistent with MS. It is, however, prudent to be sure.

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #537 poslato: Oktobar 14, 2008, 10:10:12 posle podne »

e ako se na to misli onda se izvinjavam sto sam pogresno protpumacio...

bicu valjda,videcemo ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #536 poslato: Oktobar 14, 2008, 10:05:35 posle podne »

neznam otkud tolko vredjanje ali ok ;)
ko te vredja,ako si se nasao uvredjenim izvinjavam se , za razliku od drugih ja se ne stidim da to kazem
 to ti je film, gledaj i shvatices..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #535 poslato: Oktobar 14, 2008, 09:54:56 posle podne »

neznam otkud tolko vredjanje ali ok ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #534 poslato: Oktobar 14, 2008, 09:53:58 posle podne »

btw vrhunski sportisti novog sada se testiraju na medicinskoj laboratoriji mog fakulteta, gde se testiraju i svi studenti sporta tims fakulteta. sutra bas idemo na testiranje fudbalera vojvodine u sportskom centru vujadin boskov, gde vrshimo testiranje koje se sastoji od vishe razlicitih testova za snagu nogu, ruku, izdrzljivost, VO2max itd... aparatura nije dostupna u nasoj zemlji i ne moze se naci ni u jednoj medicinskoj ustanovi u NS, jedini nacin je posetiti nasu laboratoriju gde jedan lekarski pregled u kojem ucestvuje nekoliko strucnjaka sportske medicine, kondicionih trenera i trenera odredjene sportske grane u kojoj se vrshi testiranje kosta nesto manje od 100 eura, sto svakako nije malo, ali je jedino releantno i max strucno...
samo vma i institut u novom sadu ima aparaturu koja moze da meri testove takve vrste, nadam se da znas da imas milion testova snage  izdrzljivost itd..moj posao je vezan sa specijaliste sportske medicine, pa tako da sam sebe testirao na odredjene stvari da bih znao o cemu se radi..otom potom.. itd itd..
kontaktiracu te..pa cemo pricati..lepo si gradjen i steta da to ne bude bolje.

hans ..sve ok..kad porastes bices kengur, za sada :)
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #533 poslato: Oktobar 14, 2008, 07:47:04 posle podne »

i ja bi voleo da mi postavis par pitanja, pa da se ispostavi da gresim, ali zaista sam dosta u tome i radio sam sve kako treba, i naravno nisam ocekivao ne znam kakve reakcije, ali stvarno nisam osetio nikakvu razliku za par meseci koriscenja, sto su i testiranja pokazala, odnosno rezultati su bili manje-vise identicni... shuttle run test i drugi...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Stranice: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.