TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 09:37:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497258 puta)
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #592 poslato: Novembar 06, 2008, 01:41:53 posle podne »

Ne znam ja evo pijem xpand...  jeste bolja pumpa stvarno,i to bash dosta.. ali uopshte nema onog fokusa,da te cimne,da te razbudi... Nema kofeina,jbg...
Sačuvana

u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #591 poslato: Novembar 06, 2008, 01:34:06 posle podne »

U potpunosti se slazem sa tobom....meni je vec od whey-a sa ukusom cokolade muka, a imam jos 5 kg...
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #590 poslato: Novembar 06, 2008, 01:30:16 posle podne »

I meni se vocni punc nije svideo,ali moze da se pije,a  sad sam
dobio narandju i borovnicu,pa me zanima kakavi su ti.

Ovo se odnosi na Nano Vapor.

A svi ukusi Xpanda su mi odlicni,posebno pina kolada

Treba napomenuti da sam ih uglavnom samo probao,verovatno dosadi
jedan te isti ukus kad ga dugo pijes,bez obzira koliko je dobar.
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2008, 01:31:54 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #589 poslato: Novembar 06, 2008, 01:25:19 posle podne »

Sto se tice ukusa, xpand mi je prijatniji, jer vuce na limun i narandzu, a vapor vise na vocni punc, pa ono, ja xpand iskoristim pa uz njega popijem i kafenu kasicicu BCAA!!!!
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #588 poslato: Novembar 06, 2008, 01:16:45 posle podne »

A kakav ti je ukus jednoga i drugog,pošto se
i to cesto pita,bar kod mene.
Sačuvana
   
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #587 poslato: Novembar 06, 2008, 09:02:10 pre podne »

E ovako, prvo da kazem da sam danas osetio rezultat rada expanda. Naime, daje cvrstinu misicima i to stvarno 24h, medjutim, osecaj pumpe, bar u mom slucaju nije ni priblizan kao naNO vapor, mada su mi, za razliku od vapor-a, misici konstantno tvrdi, sto je fascinirajuce. Eto...... jeste, rekao sam da je xpand nista u odnosu na vapor, ali sto se tice pumpe, jer vapor daje, bar po meni daleko vecu pumpu od xpanda, mada, xpand daje 24-casovnu cvrstinu.

Dakle, po meni su ovo dva razlicita proizvoda, tj. dva proizvoda sa razlicitim principom rada. Ali eto, to je trebalo negde napisati....

Zakljucak: VAPOR deluje odmah, daje neverovatnu pumpu, XPAND deluje posle tri dana (kod mene), ne daje toliku pumpu, ali je cvrstoca misica na zavidnom nivou, daje velik priliv snage, i motivaciju za trening!!!!

Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #586 poslato: Novembar 04, 2008, 06:09:24 posle podne »

Giv no xplode pansport ffs!!!!!!i to onaj mega pack sa additional stuffom i testerima!!! me want sum D:

shvatili smo...  i nama je u interesu da ga pustimo u prodaju sto pre...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #585 poslato: Novembar 03, 2008, 05:54:02 posle podne »

Giv no xplode pansport ffs!!!!!!i to onaj mega pack sa additional stuffom i testerima!!! me want sum D:
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #584 poslato: Novembar 03, 2008, 12:12:59 posle podne »

Ukoliko se tvoje pitanje odnosi  Shock ili X-pand???..onda je moj odgovor Shock Therapy.U mom slucaju on vise odgovara iz razloga sto u sebi sadrzi kofein koji je meni potreban ujutru da me razbudi i da deluje kao dodatni stimulans.Veoma lepo deluje na mene i sasvim mi je dovoljna jedna merica. pre treninga.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #583 poslato: Novembar 03, 2008, 11:35:00 pre podne »

Slazem se. Cela mudrost je da se sledi princip prioriteta: ako se obezbedi kvalitetna ishrana (pre svega sa dovoljno proteina), tada NO reaktori mogu biti korisni - pod pretpostavkom da pretekne raspolozivog novca. U suprotnom, nema previse smisla uzimati ih.

Veoma lepo receno.A zasto ja uzimam NO? pa ima vise razloga...prvi su ti Lazic i MAXX lepo objasnili a drugi je taj zato sto ja imam sponzore- PANSPORT i dogovor je takav da testiram proizvode na sebi i vodim evidenciju kako na mene deluju.A inace NO su samo jedni u nizu od proizvoda koje redovno dobijam.

i favorit je... ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #582 poslato: Oktobar 31, 2008, 12:18:59 posle podne »

Slazem se. Cela mudrost je da se sledi princip prioriteta: ako se obezbedi kvalitetna ishrana (pre svega sa dovoljno proteina), tada NO reaktori mogu biti korisni - pod pretpostavkom da pretekne raspolozivog novca. U suprotnom, nema previse smisla uzimati ih.

Veoma lepo receno.A zasto ja uzimam NO? pa ima vise razloga...prvi su ti Lazic i MAXX lepo objasnili a drugi je taj zato sto ja imam sponzore- PANSPORT i dogovor je takav da testiram proizvode na sebi i vodim evidenciju kako na mene deluju.A inace NO su samo jedni u nizu od proizvoda koje redovno dobijam.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #581 poslato: Oktobar 31, 2008, 10:42:56 pre podne »

Citat
ja imam sredjenu ishranu koja obiluje proteinima u jednom obroku imam ih 50g,koristio sam HP,popio pakovanje i nista posebno se nisam osetio jacim na treningu,sem sto mi je stvarao mucnine nista drugo nije dao.Ostale nisam probao,ali kada god ih pljujem pljujem iskljucivo HP.

Ja znam nekoliko desetina ljudi koji redovno uzimaju Horse Power zato sto im daje odlicne rezultate u povecanju snage, izdrzljivosti i oporavka - sto je i sasvim ocekivano s obzirom na sve sastojke koje sadrzi (kao i drugi slicni proizvodi). Tako da, pre ce biti da kod tebe nesto nije u redu...
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2008, 10:45:37 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #580 poslato: Oktobar 31, 2008, 10:28:35 pre podne »

@Pedzoni nisam kupio novo pakovanje,ne pitaj me nishta.. duga pricha  ;D ;D
Sačuvana

mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #579 poslato: Oktobar 31, 2008, 10:25:36 pre podne »

Nisam ni mislio na Fanatika kada sam komentarisao aas i no,A zasto nisu dobri je sledece ja imam sredjenu ishranu koja obiluje proteinima u jednom obroku imam ih 50g,koristio sam HP,popio pakovanje i nista posebno se nisam osetio jacim na treningu,sem sto mi je stvarao mucnine nista drugo nije dao.Ostale nisam probao,ali kada god ih pljujem pljujem iskljucivo HP.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #578 poslato: Oktobar 31, 2008, 08:21:47 pre podne »

ja cekam no explode pa ako bog da da opet dobijem 4kesice synthe u onom bolesnom pakovanju  ::) ::)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 18 upita.