TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:14:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No pain - no gain  (Pročitano 59864 puta)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #118 poslato: April 04, 2014, 10:34:52 posle podne »

momci hvala na pohvalama i na podrsci,a trola necu da konstatujem, haters gonna hate ;)
Sačuvana
Jev
Gost
« Odgovor #117 poslato: April 03, 2014, 09:52:39 posle podne »

zasto konstatujete trola?
ne dajte da pravi budale od vas

ontopic: svaka cast za formu! samo mi se cini da noge nisu u rangu sa gornjim delom, mozda ja nesto tripujem
Sačuvana
isotec1
Gost
« Odgovor #116 poslato: April 03, 2014, 07:36:54 posle podne »

Doktore ovo je bb i fitnes forum ako nisi znao, ili se samo pravis lud :D

Znaci moras da se rokas, jelte. I da pijes proteine, kreatine i druge steroide.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #115 poslato: April 03, 2014, 07:28:33 posle podne »

Doktore ovo je bb i fitnes forum ako nisi znao, ili se samo pravis lud :D
Sačuvana
isotec1
Gost
« Odgovor #114 poslato: April 03, 2014, 07:14:13 posle podne »

Haha, stoji decku nick u potpunosti :D Sto se zaludjujete njime, kad ce posle 20tak posta da obrise nalog i ode sa foruma, cim pre skonta da od kante wheya nece dobiti nista, srusice mu se snovi i ici ce ona prica, ma sta ce meni teretana ja imam pricu za chkapi, i misici mi ne trebaju, tamo idu iskompleksirani likovi i tako dalje.. takav je epilog svih tih ^nejakih^ decaka koji nemaju mosnice za ovaj sport.

Kakve veze ima forum sa vezbanjem i sportom?????
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #113 poslato: April 03, 2014, 07:36:04 pre podne »

Ne znam sto se uopste nastavljate sa ovakvim likovima...   inace svaka cast na izgledu :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #112 poslato: April 02, 2014, 08:23:52 posle podne »

Haha, stoji decku nick u potpunosti :D Sto se zaludjujete njime, kad ce posle 20tak posta da obrise nalog i ode sa foruma, cim pre skonta da od kante wheya nece dobiti nista, srusice mu se snovi i ici ce ona prica, ma sta ce meni teretana ja imam pricu za chkapi, i misici mi ne trebaju, tamo idu iskompleksirani likovi i tako dalje.. takav je epilog svih tih ^nejakih^ decaka koji nemaju mosnice za ovaj sport.
Sačuvana
isotec1
Gost
« Odgovor #111 poslato: April 02, 2014, 03:52:47 posle podne »

Licno neradi se uopste o pokretacu teme. Vise na raspravu sa Ironman-om i Twin-om
Sačuvana
isotec1
Gost
« Odgovor #110 poslato: April 02, 2014, 03:45:12 posle podne »

ne, nisi razumeo, nije doping poenta priče.

Dovoljno dugo u smislu da shvatiš kako stvari funkcionišu. Suština je da su osnova snage i dobrog izgleda RAD U TERETANI i KVALITETNA ISHRANA na duge staze. Ali pošto ti nekim čudom čitaš u prethodnoj rečenici reči metan i whey protein, to je druga stvar.

Očigledno nisi dovoljno informisan kad računaš kilograme mišića preko količine popijenog proteina iz surutke. Pored toga si još bezobrazan. Umesto da ćutiš, čitaš nepresušnu riznicu tema i iskustava na ovom forumu, ti nebulozno polivaš kako fali još 5-6 kg mišića momku sa slike. Ali ja te potpuno razumem, zato što tako kao ti razmišlja 99% populacije koja nema veze sa ovim sportom ili teretanom.

Da ne kvarimo ovu sjajnu temu čoveku ja se odjavljujem, a ti vadi iz konteksta, citiraj, obrći, zavrći...  ;)

Kontinuitet malo sutra, ovakav si genetski, tu su malo steroidi pogurali situaciju i to je to.

Jer da je onda radio dijetu znao bi da jedna casa mleka oce da utice na varenje i zeludac, pogotovo na nula UH te u Zoltanovoj temi nebi pitao sledece:

Posto trenutno radim definiciju,da li mogu uvece da popijem protein sa mlekom?Cini mi se da sam u nekom tvom postu procitao da treba izbegavati mlecne proizvode,pa me zanima.Do sada sam ga uvek pio sa vodom. :)

Ali nije ni bitno, ovo mi ionako nije prioritet u zivotu, nego eto da skinem par kila jos. Pozdrav.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #109 poslato: April 02, 2014, 02:48:53 posle podne »

nadjoh jos jednu iz 2013. :)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #108 poslato: April 02, 2014, 01:55:20 posle podne »

Ironman, hvala puno na lepim recima..

Shvatice decko vremenom sta mu pricas,valjda..Ne zameram mu jer jednostavno, ovaj sport retko ko razume.

Hvala ti jos jednom, pozdrav
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #107 poslato: April 02, 2014, 01:53:56 posle podne »

Bode oci,a para usi. Decko troluje i kvari temu gde ima sta da se vidi. Neka admin obrise nekoliko postova ispod.
Sačuvana
isotec1
Gost
« Odgovor #106 poslato: April 02, 2014, 01:51:11 posle podne »

2013.
ovako se sprema za more bre ;) svaka čast, to je izgled kome teži 90% ljudi na forumu i u rl. Tužno je samo to što ljudi misle da sa kantom wheya ili šakom metana mogu da doĂ°u do ovoga gde si ti.

Uredu. Nego znas sta mi najvise para usi, eto ovaj tvoj post odozdo. Zar je poenta cele price ovo? Da bi nekoj ultra mega giga nafuranoj **cki bio ultra mega giga zgodan?
« Poslednja izmena: April 02, 2014, 01:58:14 posle podne od strane animal1 » Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #105 poslato: April 02, 2014, 01:36:51 posle podne »

ne, nisi razumeo, nije doping poenta priče.

Dovoljno dugo u smislu da shvatiš kako stvari funkcionišu. Suština je da su osnova snage i dobrog izgleda RAD U TERETANI i KVALITETNA ISHRANA na duge staze. Ali pošto ti nekim čudom čitaš u prethodnoj rečenici reči metan i whey protein, to je druga stvar.

Očigledno nisi dovoljno informisan kad računaš kilograme mišića preko količine popijenog proteina iz surutke. Pored toga si još bezobrazan. Umesto da ćutiš, čitaš nepresušnu riznicu tema i iskustava na ovom forumu, ti nebulozno polivaš kako fali još 5-6 kg mišića momku sa slike. Ali ja te potpuno razumem, zato što tako kao ti razmišlja 99% populacije koja nema veze sa ovim sportom ili teretanom.

Da ne kvarimo ovu sjajnu temu čoveku ja se odjavljujem, a ti vadi iz konteksta, citiraj, obrći, zavrći...  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
isotec1
Gost
« Odgovor #104 poslato: April 02, 2014, 12:53:49 posle podne »

Vidi, animal, uvek postoji taj neki ''lik'' ili ''genetičar'' u teretani koji je pritom naturalac, jede leba i vode, i brutalno izgleda.

Ne kažem da takvi ljudi zaista ne postoje, ALI 98% tih likova što kažu ''malo metana'' i kanta wheya, zapravo predstavlja 3-4 ozbiljne kure i dosta redovnog staža u teretani. Suplementacija je APSOLUTNO NEBITNA kada pričamo o izgledu, ne doprinosi ni 5% ovome što ovaj momak konkretno ima da prikaže. Vidim da nisi baš upućen oko cele priče, kao i 99% populacije, ali nema veze- c'est la vie  ;) ako ostaneš dovoljno dugo u ovom sportu samo će ti se objasniti vremenom  8)

Mislis dovoljno dugo da i ja odradim 3-4 kure kao ovaj sa whey-om i malo metana?
« Poslednja izmena: April 02, 2014, 12:56:02 posle podne od strane animal1 » Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 19 upita.