TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 09:29:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebni saveti za period definicije  (Pročitano 32696 puta)
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #186 poslato: Maj 03, 2012, 10:47:33 pre podne »

ok,hvala na pomoci!
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #185 poslato: Maj 03, 2012, 09:21:20 pre podne »

Fora sa HIIT - om nije dizanje i spuštanje pulsa nego intervalan rad na skoro maksimalnom nivou i pauza...posmatraj to kao serije u treningu sa tegovima.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan L.
Gost
« Odgovor #184 poslato: April 29, 2012, 02:17:56 posle podne »

Batali traku i trci napolju,vidi kako je lepo vreme,jos ako imas neki Kej pa uz reku uvece ili ujutru i milina. :)
Sačuvana
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #183 poslato: April 29, 2012, 11:58:39 pre podne »

imam ja jedno pitanje u vezi definicije..tj vise od jednog :))
da li je ok ujutru trcati hiit(minut sprint,minut polako) nekih 15 min za pocetak,pa podizati od nedelje do nedelje?!
posle toga radim otprilike nekih 200-300 trbusnjaka,a uvece mi je trening u teretani,ili basket,zavisi od dana.
Mnogo je 1 min sprinta,mislim da ce posle 30 s da se pretvori u nesto sasvim drugo...pogotovo sto nisi utreniran jer tek pocinjes.
Ako uopste izdrzi 1 min!?

ceo zivot skoro treniram basket,trcim,itd..i idem u gym vec nekih godinu dana.tako da mogu da izdrzim minut sprinta.nije sprint 100% mogucnosti,nego nekih 70-80...
a pitao sam zbog 15 minuta,posto sam video da je neko na ovoj temi napisao da ne treba trcati ispod pola sata.
Vidim da gledas Tree Hill. :) Kao sto sam napisao i DM-u,sprint je koliko ja znam 100% brzine,a ne 70-80%.HIIT ako hoces da trcis kako treba,tj. da trcis HIIT onako kakav jeste bar od onoga sto sam ja citao je da trcis 100% brzine a da to vreme bude u zavisnosti od tvoje utreniranosti,pa posle toga da trcis 30-40% brzine...i tako u krug.
Zavrsen je Tri hil nazalost ;)
Zeza me sto ne mogu na traci da podesim da trcim 100%,a trenutno trcim u teretani.Ok mi je kada trcim napolju na stazama,pa da trcim svoj maximum...ali ne mogu na traci da ubodem odgovarajucu brzinu,pa namestim otprilike 70-80%.
koliko sam skapirao fora oko hitta je dizanje i spustanje pulsa,a to uspevam sa ovim.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #182 poslato: April 29, 2012, 06:55:46 pre podne »

Pa to baš i nije istina, jer da je - onda niko osim najboljih sportista ne bi mogao da trči intervalne sprinteve.

Poenta je dati sve od sebe, a opet biti u stanju da se završi odreĂ°eni broj intervala. Jer ako neko neutreniran radi prva dva ili tri intervala tako da se izlomi na 100% onda neće biti intervala sve dok se srce ne smiri, a to je onda beskorisno što se HIIT treninga tiče.

Mnogo bolja opcija je kalkulisati snagu i vremenom povećavati ili intenzitet ili broj intervala.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan L.
Gost
« Odgovor #181 poslato: April 28, 2012, 04:50:50 posle podne »

imam ja jedno pitanje u vezi definicije..tj vise od jednog :))
da li je ok ujutru trcati hiit(minut sprint,minut polako) nekih 15 min za pocetak,pa podizati od nedelje do nedelje?!
posle toga radim otprilike nekih 200-300 trbusnjaka,a uvece mi je trening u teretani,ili basket,zavisi od dana.
Mnogo je 1 min sprinta,mislim da ce posle 30 s da se pretvori u nesto sasvim drugo...pogotovo sto nisi utreniran jer tek pocinjes.
Ako uopste izdrzi 1 min!?

ceo zivot skoro treniram basket,trcim,itd..i idem u gym vec nekih godinu dana.tako da mogu da izdrzim minut sprinta.nije sprint 100% mogucnosti,nego nekih 70-80...
a pitao sam zbog 15 minuta,posto sam video da je neko na ovoj temi napisao da ne treba trcati ispod pola sata.
Vidim da gledas Tree Hill. :) Kao sto sam napisao i DM-u,sprint je koliko ja znam 100% brzine,a ne 70-80%.HIIT ako hoces da trcis kako treba,tj. da trcis HIIT onako kakav jeste bar od onoga sto sam ja citao je da trcis 100% brzine a da to vreme bude u zavisnosti od tvoje utreniranosti,pa posle toga da trcis 30-40% brzine...i tako u krug.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #180 poslato: April 28, 2012, 04:48:06 posle podne »

imam ja jedno pitanje u vezi definicije..tj vise od jednog :))
da li je ok ujutru trcati hiit(minut sprint,minut polako) nekih 15 min za pocetak,pa podizati od nedelje do nedelje?!
posle toga radim otprilike nekih 200-300 trbusnjaka,a uvece mi je trening u teretani,ili basket,zavisi od dana.
Mnogo je 1 min sprinta,mislim da ce posle 30 s da se pretvori u nesto sasvim drugo...pogotovo sto nisi utreniran jer tek pocinjes.
Ako uopste izdrzi 1 min!?
Probaj da trcis 1 min sprint ovako kako je on napisao...Koliko se ja razumem u radju fabule SPRINT znaci da se trci najbrze sto moze,100%  brzina koju neko poseduje.Koliko god da si brz ili spor za 1 min sprinta bi trebao da istrcis 350-400 m,pa to pomnozi sa 7 puta i vidi koliko je to sprinta.
Sačuvana
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #179 poslato: April 28, 2012, 04:04:25 posle podne »

imam ja jedno pitanje u vezi definicije..tj vise od jednog :))
da li je ok ujutru trcati hiit(minut sprint,minut polako) nekih 15 min za pocetak,pa podizati od nedelje do nedelje?!
posle toga radim otprilike nekih 200-300 trbusnjaka,a uvece mi je trening u teretani,ili basket,zavisi od dana.
Mnogo je 1 min sprinta,mislim da ce posle 30 s da se pretvori u nesto sasvim drugo...pogotovo sto nisi utreniran jer tek pocinjes.
Ako uopste izdrzi 1 min!?

ceo zivot skoro treniram basket,trcim,itd..i idem u gym vec nekih godinu dana.tako da mogu da izdrzim minut sprinta.nije sprint 100% mogucnosti,nego nekih 70-80...
a pitao sam zbog 15 minuta,posto sam video da je neko na ovoj temi napisao da ne treba trcati ispod pola sata.
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #178 poslato: April 28, 2012, 04:00:38 posle podne »

imam ja jedno pitanje u vezi definicije..tj vise od jednog :))
da li je ok ujutru trcati hiit(minut sprint,minut polako) nekih 15 min za pocetak,pa podizati od nedelje do nedelje?!
posle toga radim otprilike nekih 200-300 trbusnjaka,a uvece mi je trening u teretani,ili basket,zavisi od dana.
Mnogo je 1 min sprinta,mislim da ce posle 30 s da se pretvori u nesto sasvim drugo...pogotovo sto nisi utreniran jer tek pocinjes.
Ako uopste izdrzi 1 min!?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #177 poslato: April 28, 2012, 09:56:43 pre podne »

Pozdrav,

Ne mogu da se odlucim koji whey da uzmem od ova dva http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY270-Elite-Whey-Pro.html    i    http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN367-100-Whey-protein.html

Ovaj sci ima 5kg a ovaj Elite 4.5 sa tim sto elite ima jaci sastav aminokiselina po porciji.

Pored ovoga planiram i bcaa xpress sci da uzmem.

Koji mi vi preporucujete , nije bitna ova razlika u ceni, bitniji mi je kvalitet.

to su jako male razlike, ja bih se možda opredelila za Scitec jer je znatno ukusniji ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #176 poslato: April 28, 2012, 09:50:24 pre podne »

imam ja jedno pitanje u vezi definicije..tj vise od jednog :))
da li je ok ujutru trcati hiit(minut sprint,minut polako) nekih 15 min za pocetak,pa podizati od nedelje do nedelje?!
posle toga radim otprilike nekih 200-300 trbusnjaka,a uvece mi je trening u teretani,ili basket,zavisi od dana.
Mnogo je 1 min sprinta,mislim da ce posle 30 s da se pretvori u nesto sasvim drugo...pogotovo sto nisi utreniran jer tek pocinjes.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #175 poslato: April 28, 2012, 09:26:24 pre podne »

Možeš ujutro, možeš u podne, pred veče...kakve veze ima vreme u koje treniraš?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #174 poslato: April 27, 2012, 12:41:17 posle podne »

imam ja jedno pitanje u vezi definicije..tj vise od jednog :))
da li je ok ujutru trcati hiit(minut sprint,minut polako) nekih 15 min za pocetak,pa podizati od nedelje do nedelje?!
posle toga radim otprilike nekih 200-300 trbusnjaka,a uvece mi je trening u teretani,ili basket,zavisi od dana.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #173 poslato: April 27, 2012, 11:22:22 pre podne »

Sve preporuke za Elite Whey.Takodje,Labrada je mnooogo dobra!
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #172 poslato: April 26, 2012, 10:54:43 posle podne »

U tom slucaju definitivno uzmi Elite Whey...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.