TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 10:54:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebni saveti za period definicije  (Pročitano 32692 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #156 poslato: April 02, 2012, 05:53:26 posle podne »

Za jedno 20tak dana cu potrosit Whey ,Bcaa , posle toga planiram ponovo da kupim novu kolekciju :D ali posto je whey previse skup za mene mislio sam da uzmem samo Bcaa i fat burner ,kakvi ce biti efekti bez wheya da li cu izgubiti na misicnoj masi ili cu sa bcaa odrzat trenutnu misicnu masu?

Ili ipak da prvo kupim whey pa onda da sakupljam pare za Bcaa i onda tek na kraju neki sagorevac ?
Suplementiranje sa Bcaa, a da pri tom ne koristis Whey, ti je slicno ko da si u kola sipao ulje, a nemas gorivo.

Pa ovo baš i nije tačno jer to bi značilo da suplementacija sa whey proteinom nema smisla bez BCAA, a whey protein je pun BCAA i opet ima savršeno dobrih razloga da se radi suplementacija sa BCAA, a da se ne uzima whey, kao što su periodi ekstremno niskog unosa kalorija...
Alene , upravo si demantovao citav forum, gde se konstantno naglasava, da je osnova whey, pa tek posle slede AK i ostalo, sto sam ja pokusao da dam do znanja tom momku. A nigde ne vidim da sam mu rekao, da whey ne moze bez BCAA, kao sto si napisao. Dok pomenuti momak nije, na tom extremno niskom unosu kalorija.

Pa to ne menja činjenicu da se ne slažem sa tvojom konstatacijom...jer to što si ti rekao ionako nema veze sa logikom...

To da li je taj momak shvatio šta radi, je sasvim druga stvar...
« Poslednja izmena: April 02, 2012, 05:56:39 posle podne od strane Alen Radošević » Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #155 poslato: April 02, 2012, 12:11:58 pre podne »

Sta reci sem : +1 .
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #154 poslato: April 01, 2012, 05:22:50 posle podne »

Za jedno 20tak dana cu potrosit Whey ,Bcaa , posle toga planiram ponovo da kupim novu kolekciju :D ali posto je whey previse skup za mene mislio sam da uzmem samo Bcaa i fat burner ,kakvi ce biti efekti bez wheya da li cu izgubiti na misicnoj masi ili cu sa bcaa odrzat trenutnu misicnu masu?

Ili ipak da prvo kupim whey pa onda da sakupljam pare za Bcaa i onda tek na kraju neki sagorevac ?
Suplementiranje sa Bcaa, a da pri tom ne koristis Whey, ti je slicno ko da si u kola sipao ulje, a nemas gorivo.

Pa ovo baš i nije tačno jer to bi značilo da suplementacija sa whey proteinom nema smisla bez BCAA, a whey protein je pun BCAA i opet ima savršeno dobrih razloga da se radi suplementacija sa BCAA, a da se ne uzima whey, kao što su periodi ekstremno niskog unosa kalorija...
Alene , upravo si demantovao citav forum, gde se konstantno naglasava, da je osnova whey, pa tek posle slede AK i ostalo, sto sam ja pokusao da dam do znanja tom momku. A nigde ne vidim da sam mu rekao, da whey ne moze bez BCAA, kao sto si napisao. Dok pomenuti momak nije, na tom extremno niskom unosu kalorija.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #153 poslato: Mart 29, 2012, 08:22:19 pre podne »

Za jedno 20tak dana cu potrosit Whey ,Bcaa , posle toga planiram ponovo da kupim novu kolekciju :D ali posto je whey previse skup za mene mislio sam da uzmem samo Bcaa i fat burner ,kakvi ce biti efekti bez wheya da li cu izgubiti na misicnoj masi ili cu sa bcaa odrzat trenutnu misicnu masu?

Ili ipak da prvo kupim whey pa onda da sakupljam pare za Bcaa i onda tek na kraju neki sagorevac ?
Suplementiranje sa Bcaa, a da pri tom ne koristis Whey, ti je slicno ko da si u kola sipao ulje, a nemas gorivo.

Pa ovo baš i nije tačno jer to bi značilo da suplementacija sa whey proteinom nema smisla bez BCAA, a whey protein je pun BCAA i opet ima savršeno dobrih razloga da se radi suplementacija sa BCAA, a da se ne uzima whey, kao što su periodi ekstremno niskog unosa kalorija...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #152 poslato: Mart 28, 2012, 10:42:42 posle podne »

Za jedno 20tak dana cu potrosit Whey ,Bcaa , posle toga planiram ponovo da kupim novu kolekciju :D ali posto je whey previse skup za mene mislio sam da uzmem samo Bcaa i fat burner ,kakvi ce biti efekti bez wheya da li cu izgubiti na misicnoj masi ili cu sa bcaa odrzat trenutnu misicnu masu?

Ili ipak da prvo kupim whey pa onda da sakupljam pare za Bcaa i onda tek na kraju neki sagorevac ?
Suplementiranje sa Bcaa, a da pri tom ne koristis Whey, ti je slicno ko da si u kola sipao ulje, a nemas gorivo.

Hahahahaha damn istina.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #151 poslato: Mart 28, 2012, 09:53:04 posle podne »

Mnogo dobar odgovor . Hvala
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #150 poslato: Mart 28, 2012, 09:48:52 posle podne »

Za jedno 20tak dana cu potrosit Whey ,Bcaa , posle toga planiram ponovo da kupim novu kolekciju :D ali posto je whey previse skup za mene mislio sam da uzmem samo Bcaa i fat burner ,kakvi ce biti efekti bez wheya da li cu izgubiti na misicnoj masi ili cu sa bcaa odrzat trenutnu misicnu masu?

Ili ipak da prvo kupim whey pa onda da sakupljam pare za Bcaa i onda tek na kraju neki sagorevac ?
Suplementiranje sa Bcaa, a da pri tom ne koristis Whey, ti je slicno ko da si u kola sipao ulje, a nemas gorivo.
Sačuvana
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #149 poslato: Mart 28, 2012, 09:20:51 posle podne »

Za jedno 20tak dana cu potrosit Whey ,Bcaa , posle toga planiram ponovo da kupim novu kolekciju :D ali posto je whey previse skup za mene mislio sam da uzmem samo Bcaa i fat burner ,kakvi ce biti efekti bez wheya da li cu izgubiti na misicnoj masi ili cu sa bcaa odrzat trenutnu misicnu masu?

Ili ipak da prvo kupim whey pa onda da sakupljam pare za Bcaa i onda tek na kraju neki sagorevac ?
Sačuvana
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #148 poslato: Mart 24, 2012, 11:03:11 pre podne »

To mi trenutno ne fali :D

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #147 poslato: Mart 22, 2012, 10:53:19 pre podne »

Nisam jos koristio sagorevac , sredio sam ishranu a sredjujem je i dalje sad za sad mi je mnogo bolja nego sto je bila , cini mi se da mi fali neki sagorevac mada su neki komplexniji mnogo skuplji bolje za te pare da kupim jos proteina ?

sagorevač ti ne može "faliti", može samo "dobro doći" :)  može da ti fali vitamina, minerala, proteina, aminokiselina... kad sve to obezbediš , ako baš želiš, ubaciš i neki sagorevač
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #146 poslato: Mart 22, 2012, 10:49:20 pre podne »

Pametna odluka.
Sačuvana
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #145 poslato: Mart 21, 2012, 09:56:19 posle podne »

Dobar izbor tako cu i da uradim pa ako padne sa neba jos koji dinar onda cemo videt za suplementaciju.

Pozdrav
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #144 poslato: Mart 21, 2012, 08:01:04 posle podne »

Nisam jos koristio sagorevac , sredio sam ishranu a sredjujem je i dalje sad za sad mi je mnogo bolja nego sto je bila , cini mi se da mi fali neki sagorevac mada su neki komplexniji mnogo skuplji bolje za te pare da kupim jos proteina ?
Kupi ti za te pare jos mesa, od njega mozes ocekivati vise misica, a misici su ti dobri potrosaci masnog tkiva.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #143 poslato: Mart 21, 2012, 07:46:22 posle podne »

Nisam jos koristio sagorevac , sredio sam ishranu a sredjujem je i dalje sad za sad mi je mnogo bolja nego sto je bila , cini mi se da mi fali neki sagorevac mada su neki komplexniji mnogo skuplji bolje za te pare da kupim jos proteina ?

Ako zaista zelis pravu definiciju sredi skroz ishranu do kraja i prvo ulozi sav novac u kvalitetne namirnice.
Sačuvana
dzenisdemic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 116


« Odgovor #142 poslato: Mart 21, 2012, 06:47:29 posle podne »

Nisam jos koristio sagorevac , sredio sam ishranu a sredjujem je i dalje sad za sad mi je mnogo bolja nego sto je bila , cini mi se da mi fali neki sagorevac mada su neki komplexniji mnogo skuplji bolje za te pare da kupim jos proteina ?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 17 upita.