TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:33:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 249581 puta)
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #266 poslato: Januar 22, 2013, 11:44:50 posle podne »

Ma nije,ne tripujem se ja,nisam uopste ni mislio o ovome,sve dok nocas ne popih protein i krenulo je sve ovo,ali nema veze,vidjecu kako ce se situacija odvijati...

Ne pijem dextrozu niti sam je ikad pio,kao ni jedan drugi oblik secera (mislim ovako solo,cokoladice nekad pojedem ali rijetko,mislim konkretno posle treninga,inace su mi slatkisi zaraza preko celog dana :D )
Ne brine mene to uopste,nego mi je to bilo zanimljivo oko susenja usana,to mi se vazda desava pri konzumaciji ne samo posle treninga nego vazda,evo upravo sada sam popio i to se naravno desi,a danas nisam trenirao ....mislio sam da je to od nekoga sastojka
« Poslednja izmena: Januar 22, 2013, 11:46:38 posle podne od strane mister » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #265 poslato: Januar 22, 2013, 11:40:25 posle podne »

Ok,tako sam i mislio.

Znaci tebi se to ne desava?a meni to znacii stalno od kad pijem Whey posle svake popijene doze,usne mi se osusene i nekako lijepe,prvo sam mislio da to samo meni a onda mi jedan dan brat kaze "kako se lijepe usne od ovoga" i onda sam mislio da je to svima :D ...a inace nije do Wheya jer evo i jedan i drugi ista situacija :)

P.S A ovo u vezi gasova,desavalo mi se i sa ovim starim Wheyom u pocetku jedno nedelju dana i posle sve normalno pola godine,mozda organizam treba malo da se adaptira :)

pa ako ga popijes sa dextrozom kako nece da se osushe ako ne popijes malo vode ? :D To je normalno,nemoj da te to tripuje ,mozda se ne hidriras dovoljno u toku i na kraju treninga..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #264 poslato: Januar 22, 2013, 11:38:21 posle podne »

Pazi, jedna stvar je kada se gasovi dešavaju kao posledica povećane konzumacije proteina(pa to stanje proĂ°e posle 5-6-7 dana, dok se navikne telo), a sasvim drugo kada ti nešto ne odgovara pa ti konstantno pravi stomačne probleme. Ovo prvo stanje maltene se često dešava početnicima koji prvi put kreću sa suplementacijom wheyom, a drugo stanje je nešto reĂ°e.

Jedan mali savet: što više razmišljaš o onom što piješ(pričam o suplementima), imaćeš više raznoraznih tripova. :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #263 poslato: Januar 22, 2013, 11:27:27 posle podne »

Ok,tako sam i mislio.

Znaci tebi se to ne desava?a meni to znacii stalno od kad pijem Whey posle svake popijene doze,usne mi se osusene i nekako lijepe,prvo sam mislio da to samo meni a onda mi jedan dan brat kaze "kako se lijepe usne od ovoga" i onda sam mislio da je to svima :D ...a inace nije do Wheya jer evo i jedan i drugi ista situacija :)

P.S A ovo u vezi gasova,desavalo mi se i sa ovim starim Wheyom u pocetku jedno nedelju dana i posle sve normalno pola godine,mozda organizam treba malo da se adaptira :)
« Poslednja izmena: Januar 22, 2013, 11:28:58 posle podne od strane mister » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #262 poslato: Januar 22, 2013, 11:24:36 posle podne »

Ne odgovara ti taj whey i trebaš ga promeniti. Dešava se to, nije ništa stašno.

Što se tiče sušenja/lepljivosti usana, nisam to imao nikada. :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #261 poslato: Januar 22, 2013, 11:08:08 posle podne »

Da ovdje postavim jednu nedoumicu (da tako nazovem) da ne bih otvarao novu temu.

Do sada sam koristio Olimpov Whey,skoro od ljeta pa do sada (iako sam u tom periodu ispreskakao mnogo dana u konzumaciji) nego nebitno to,predjem ja ovih dana na Prostar Whey (koji je inace i skuplji) ali sam mogao da ga kupim jedno 15-20 eura manje jer je bila neka akcija za Novu Godinu.I primjecujem ja od kad sam poceo njega da konzumiram da imam gasove i to bas ceste,to ne mogu povezati ni sa cim osim sa ovim proteinom,jer je bas taj dan to pocelo i evo upravo nisam ga pio juce i sve je ok bilo i bas ga popijem ovaj trenutak i krenu gasovi,znaci od njega je :D ...imam jos preko 2kg njega tako da cu trpiti do kraja,a onda prelazim na drugi :) ...samo da to nije nesto stetno? :)

P.S Sad mi pade na pamet kad je vec Whey u pitanju da li se svima desava da posle konzumacije,usne se nekako osuse,ljepljive su..to smo i ja i brat primijetili :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #260 poslato: Januar 22, 2013, 05:02:04 posle podne »

Jedno pitanjce ovde,ukoliko radim kardio odmah posle tegova, kad da pijem protein pre kardia ili posle?

izmeĂ°u eventualno nije loše popiti kašiku dve tečnih aminokiselina, ali u svakom slučaju ako ti trening ne traje duže od 1,5 h popiješ protein posle kompletnog treninga i miran si ;)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #259 poslato: Januar 22, 2013, 08:57:48 pre podne »

Jedno pitanjce ovde,ukoliko radim kardio odmah posle tegova, kad da pijem protein pre kardia ili posle?
Posle :)
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #258 poslato: Januar 22, 2013, 08:26:43 pre podne »

Jedno pitanjce ovde,ukoliko radim kardio odmah posle tegova, kad da pijem protein pre kardia ili posle?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #257 poslato: Januar 20, 2013, 09:54:20 pre podne »

Koliko ja znam Pansport-ovi preprati prolaze neku proveru na VMA,tako da sigurno nemaju teskih metala u sebi. Ja ih koristim svakodnevno,vec dugo vremena,kontrolisem krvnu sliku i opste zdravstveno stanje,i za sad je sve,hvala Bogu,super! :)

Tako je, preparati stalno prolaze rigorozne kontrole i sigurno ne bi dobili potrebne dozvole da postoji bilo kakva neregularnost.

@ defnotacop  U ovom tekstu koji si postavio, koliko vidim, zele da istaknu poentu organskog wheya na racun "obicnog" ( uslovno receno ) pa se stice pogresan utisak.
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #256 poslato: Januar 20, 2013, 02:13:03 pre podne »

Pravac Madjarska ! Svi zajedno braco forumasi :D ;D
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #255 poslato: Januar 19, 2013, 08:14:59 posle podne »

Madjari su nesto najavljivali da ce da ukinu mogucnost povrata poreza kada robu iznosis iz drzave, tako da pozurite ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #254 poslato: Januar 19, 2013, 06:20:01 posle podne »

Ja koliko znam, trebao bi da ima 78%. E sad moguce je da ne gledate deklaracije za isti ukus. Koliko sam ja video, kod nekih proteina varira sastav u zavisnosti od ukusa...
Postoje razlike u odnosu na to da li se radi o Cookies-u,Choco ili Vanilla ukusu,ali su razlike mnogo manje,a i merica je ista.
Kod nas je slucaj da je isti ukus,a razliciti su i zapremina merice kao i sam sastav.
Shopping tour Hungary ... ja sam Za! :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #253 poslato: Januar 19, 2013, 04:14:45 posle podne »

Mogla bi da se organizuje shoping tura do Hungary  ;D Jednodnevna exkurzija pansport forumasa 8)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #252 poslato: Januar 19, 2013, 12:33:43 posle podne »

vidim ja da cu uskoro u hungary  8) ::)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.