TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:24:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 248246 puta)
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #311 poslato: April 03, 2013, 07:11:21 posle podne »

Ok ok ljudi.A pedjoroni kad si vec kod ograde i kapiju,ja znam za onu i na tarabi pise p**** ali nije :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #310 poslato: April 03, 2013, 02:56:28 posle podne »

Scavenger, nebitno o kom monohidratu je reč(Scitec, Dymatize, SNI ili neki peti) - čim je monohidrat, pije se na isti način, a uputstva proizvoĂ°ača mogu se razlikovati. Isti slučaj i sa wheyom - tačno postoje smernice kako ga koristiti, a na kutijama može svašta pisati. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #309 poslato: April 03, 2013, 01:32:32 posle podne »

I na kapiji dvorista pise pazi opasan pas, a unutra chivava ;) Dakle mladjani Scavengeru pij kako ti ljudi kazu ovde, to sto proizvodjac stavlja na deklaraciji ne drzi se toga striktno.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #308 poslato: April 03, 2013, 01:08:00 posle podne »

Ako Zoltan kaze i pre treninga,uradi tako.
Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #307 poslato: April 03, 2013, 10:07:55 pre podne »

Piješ ga i pre treninga po pet grama.

Pa Zoltane zasto onda pise na pakovanju i na vasem forumu da se pije samo 5g posle treninga ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #306 poslato: April 02, 2013, 11:38:34 posle podne »

Piješ ga i pre treninga po pet grama.
Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #305 poslato: April 02, 2013, 08:56:30 posle podne »

Pre treninga samo kreatin, posle treninga pomešaš zajedno u jedan šejker i popiješ.

Danas sam bas kupio kreatin,on se ne pije pre treninga.Barem tako pise na njemu i na vasem sajtu,samo 5g u 4dl vode.http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN100-Creatine-Monohydrate-100-pure.html ,to je taj.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #304 poslato: April 02, 2013, 08:09:03 posle podne »

Pre treninga samo kreatin, posle treninga pomešaš zajedno u jedan šejker i popiješ.
Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #303 poslato: April 02, 2013, 08:06:05 posle podne »

Imao sam u planu konzumirati zajedno sa proteinima, ali sam mislio, da bi bilo efikasnije piti odvojeno, da ne bi opteretio organizam, dehidracije...
Šta sada, nastavam sa elite wheyom ili konzumirati drugi supliment uz kombinaciju sa kreatinom?
Treniram 5 puta nedeljno ( radnim danima) elite whey mi trajao punih 2 meseca, i to kantica od 2,268kg.

nećeš opteretiti organizam, kreatin i protein nisu opterećenje za organizam ako ih koristiš kako treba :)

protein pre spavanja - jedino kazein, npr Scitec Night pro - Elite se brzo apsorbuje i nije najpogodniji kao noćni protein.

Elite je ok posle treninga i eventualno ujutru nakon ustajanja.

Do dehidratacije neće doći, ako piješ dovoljno vode u toku dana, bar 3 litre

Pazi,kupio sam protein i kreatin i prvi put cu ih piti u isto vreme.Sada mozes li mi ti ili neko drugi strucan i sa iskustvom malo blize reci kako da ih pijem,jer se oba suplementa piju nakon treninga.Da li prvo popiti protein pa onda kreatin,mozda u isto vreme ? Ili kako vec ? Poz :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #302 poslato: April 02, 2013, 05:34:00 posle podne »

Imao sam u planu konzumirati zajedno sa proteinima, ali sam mislio, da bi bilo efikasnije piti odvojeno, da ne bi opteretio organizam, dehidracije...
Šta sada, nastavam sa elite wheyom ili konzumirati drugi supliment uz kombinaciju sa kreatinom?
Treniram 5 puta nedeljno ( radnim danima) elite whey mi trajao punih 2 meseca, i to kantica od 2,268kg.

nećeš opteretiti organizam, kreatin i protein nisu opterećenje za organizam ako ih koristiš kako treba :)

protein pre spavanja - jedino kazein, npr Scitec Night pro - Elite se brzo apsorbuje i nije najpogodniji kao noćni protein.

Elite je ok posle treninga i eventualno ujutru nakon ustajanja.

Do dehidratacije neće doći, ako piješ dovoljno vode u toku dana, bar 3 litre
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #301 poslato: April 02, 2013, 05:27:36 posle podne »

uzimaj kreatin kako god okrenes i ne trebaju nikakve pauze,kao ni menjanje suplemenata..
Znaci ako imas para uzmi whey mericu-mericu i po  SAMO posle treninga sa kreatinom ( znaci u sejker stavi 25gr dextroze,30-45gr proteina,5gr kreatina),u danima kad ne treniras ne treba ti ni jedno ni drugo.
Za kreatin ces cuti milion teorija dal i u danima kad ne treniras,dal vise puta na dan,al probaj najbolje na sebi ja sam eksperimentisao i nikad nisam opadao sa snagom ili imao neke promene u ogledalu tokom takvih prelivanja..znaci po meni samo posle treninga,a ti probaj na sebi.

..whey nemoj pred spavanje bolje sa Ela sirom step sok da uzmes nego whey da bacis zbog ukusa,skupo je..
Sačuvana
markodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #300 poslato: April 02, 2013, 05:15:02 posle podne »

Imao sam u planu konzumirati zajedno sa proteinima, ali sam mislio, da bi bilo efikasnije piti odvojeno, da ne bi opteretio organizam, dehidracije...
Šta sada, nastavam sa elite wheyom ili konzumirati drugi supliment uz kombinaciju sa kreatinom?
Treniram 5 puta nedeljno ( radnim danima) elite whey mi trajao punih 2 meseca, i to kantica od 2,268kg.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #299 poslato: April 02, 2013, 12:11:42 pre podne »

Nema potrebe za tako dugom pauzom, moze se napraviti kraca pauza mada nije neophodno ( ako finansije dozvoljavaju i ako se uzimaju propisane kolicine ). Creatin je mogao ici u kombinaciji sa wheyom, to je nesto osnovno od suplementacije. Zasto do sada nije koriscen, zajedno sa proteinom?
Sačuvana
markodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #298 poslato: April 01, 2013, 11:43:56 posle podne »

Poštovani, krajem Januara sam kupio Elite Whey Protein Isolate i danas je bio zadnji dan unosa preparata. Koristio sam, jednu punu mericu, posle treninga i pred spavanja, šta sad predlažete? Prelazak na neki drugi proizvod ili pauzirati neko vreme. Čuo sam da treba pauzirati god dana sa proteinima, (više zbog zdrastenih problema šta ja znam, jetra, holesterol, srce, pritisak itd... inače ja se super osećam. )

Imam i neotpakovan creatine micronized, mogu na primer na njega sada preći?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #297 poslato: Februar 21, 2013, 10:16:51 pre podne »

....doduse za razliku od elita ovaj mi stvara osecas sitosti sto mi i ne odgovara

to je normalna stvar kod proteinskih mešavina... više vrsta proteina, uključujući i sporo-apsorbujući kazein iz mleka, zna da ima i peskast ukus, duže te drži sitim svakako - zato je to jedan od odličnih predloga kao zamena obroka na dijeti, ili naravno kao visokoproteinska ukusna užina.
Idealno bi bilo imati na zalihi i čist whey i neku od ovih mešavina!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.