TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 01:54:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za vrhunsku mišićnu definiciju  (Pročitano 9985 puta)
yostra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Rome wasn't built in a day!!!

« Odgovor #3 poslato: Avgust 03, 2014, 06:44:30 posle podne »

Zelim sto bolju definiciju i interesuje me da li bi bilo pametno da u sejk posle treninga uz glutamin i protein dodam i Maltodekstrin ili mi nije potreban? Bojim se da ce mi stvoriti salce a zelim sto manji procenat masti u telu :)
Sačuvana
StalloneSRB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #2 poslato: Januar 10, 2013, 02:36:31 pre podne »

Po mom misljenju sagorevaci ispadaju. Jer se sve moze srediti ishranom, tj dijetom. :) Vise voca i povrca u ishrani, manje slatkisa, masne hrane, kole itd... Razna ulja mi bas i ne zvuce privlacno... xD Sto se tice BCAA...to mi je skroz ok po meni. :) U Whey se bas ne razumem nesto, nisam ga koristio niti proucavao nesto. xD Ali moracu. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2012, 09:26:23 pre podne »

U ovu grupu spadaju svi oni koji su već postigli lepe rezultate po pitanju mišićne mase, a sada treba skinuti taj višak telesnih masti kako bi mukom izgraĂ°eni mišići došli do izražaja.
Odnosi se na višak masti koji nije "ozbiljan", tj, ne ugrožava zdravlje.

Pa da krenemo...

1.  Čist whey (surutkin protein) - i ovde suplement na prvom mestu. Pošto definicija znači stroga dijeta, protein mora ostati na visokom nivou. Protein će vam pomoći da održite vaš dnevni unos proteina visokim, da se bolje oporavite, i da imate bolje rezultate.  Cilj je održati mišićnu masu.

Preporuka: Dymatize ISO 100

2.  BCAA i glutamin - aminokiseline koje će pomoći da uz jaku dijetu i trening ne doĂ°e do katabolizma, tj. razgradnje mišića, kao i da oporavak bude bolji.  

Preporuka:  SNI bcaa, SNI glutamin, Dymatize BCAA, Dymatize glutamin,  Scitec BCaa express, Scitec  glutamine

3.  Sagorevač masti - ubrzavaju metabolizam, daju vam više energije, izbacuju višak vode iz organizma, neki smanjuju apetit, pomažu da se telesne masti bolje iskoriste kao energija, i još mnogo toga...  Za one koji su postigli zadovoljavajuće rezultate i žele vrhunsku definiciju...

Preporuka: Universal Animal Cuts

4. Vitaminsko mineralni kompleks, omega -3 riblje ulje, antioksidanti  -  suplementacija za svakoga.  

Preporuka:  Dymatize Super multi, Natrol Take one, Natrol omega 3 fish oil


Koja je vaša kombinacija za savršene trbušnjake?



Napomena: Navedena kombinacija preparata i predlog suplemenata su navedeni samo kao primer. OdreĂ°ivanje suplementacije zavisi od godina, pola, zdravstvenog stanja, telesne konstitucije, cilja, vežbačkih aspiracija.
« Poslednja izmena: Mart 10, 2012, 09:42:32 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 19 upita.