TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:13:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li treba jos nesto dodati ovoj kombinacij ?  (Pročitano 8913 puta)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #30 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:01:25 posle podne »

Mislim da neme potrebe uzimati vise od jednog dozera posle treninga ,sem ako nisu takmicarske ambicije u pitanju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 10, 2012, 05:56:27 posle podne »

Baš tako. Poželjno je da uvek imaš whey(i to samo zbog tog jednog ali tako bitnog trenutka - odmah nakon treninga), a za ostalo supse ako se naĂ°e. Na taj način, ni suplementacija nije skupa, tj. mala kutija wheya može ti izdržati 20ak treninga(pod pretpostavkom da uzimaš dozer i po po serviranju).
Sačuvana
zbipi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


Freeeedom!!!

« Odgovor #28 poslato: Oktobar 10, 2012, 02:01:11 posle podne »

 Tako je Roberte...
Zato ja i kupujem supse ponekad, jedino protein imam konstantno
Sačuvana
You have just one life, so live the life :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:39:35 posle podne »

Zapravo, prvenstveno treba para za dobru krtinu, pa ono što ostane(i ako ostane) uložiš u supse. :) Nikako obrnuto.
Sačuvana
zbipi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


Freeeedom!!!

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:20:13 posle podne »

Hvala svima na savetima. Slazem se sa Mirom, ipak cu se drzati svojih Super Amino, pa ako se izdvoji jos koja kinta bice i BCAA. Ovo vec probija moj budzet izdvojen za suplemente, ipak treba para i za krtinu :) U svakom slucaju mislim da je ova kombinacija taman kako treba i da nece biti greske...
Sačuvana
You have just one life, so live the life :)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:13:31 posle podne »

Ja licno ne bih izbacivala Super Amino..ja ih redovno koristim , ako imas da dodas u celu pricu plus BCAA ok ako ne ovo ti je super varijanta i naravno od mene preporuke sto se tice NO za Xpand....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 09, 2012, 02:23:11 posle podne »

Videcu sa tim HOT BLOOD kesicama... Nisam bas puno cuo i nailazio na komentare o ovom proizvodu, a obzirom da cu prvi put uzeti NO, probao bih vec provereno dobru stvar, da vidim da li ce me malo prodrmati na treningu i da li ce odraditi posao ta matrica kreatina kao i monohidrat. Sa monohidratom sam imao dobru koncentraciju i snagu, kako za prvu tako i za zadnju vezbu. Ako je neko probao neki NO i zadovoljan je, slobodno neka preporuci, napise. Inace mi drugari iz teretane preporucuju i Power Horse...
Da rezimiram:
-Dymatize Elite whey
-Dymatize Super Amino kaplete
-Glutamine (Jos cu videti koji tacno)
-Dymatize Super Multi
-Natrol Omega 3
-I neki NO reaktor... najverovatnije Dymatize Xpend

ja bih možda pre tih amino uzela BCAA jer već imaš protein,   Super Multi-ja više nema u ponudi, samo  Daily formula (Universal) i Daily One (Twinlab)  ali sve u svemu super je kombinacija... imaš sve što ti treba.... samo dobra klopa, jak trening i biće ok ;)
Sačuvana
zbipi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


Freeeedom!!!

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 08, 2012, 07:48:41 posle podne »

Nista bez Roberta :)
U pravu si... Mozda je ipak bolje da kupim prvo par kesica, pa da vidimo kakva ce reakcija biti. Nego mozes li mi ti odgovoriti da li ce to biti pristojna zamena monohidratu, ili totalno nema veze jedno sa drugim?

E da vas pohvalim za IsoStar bidon 1L koji ste skoro uvrstili u ponudu, toliko sam kukao i trazio... Pazario sam ga odmah i vise nemoram da nosim po dve flasice na trening :) Jeeeee :)
Sačuvana
You have just one life, so live the life :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 08, 2012, 07:37:32 posle podne »

Za nus pojave, kao što ti Marko već reče, zavisi sve od organizma do organizma. Ni ja nisam imao nijedan negativni efekat sa NO reaktorima, a testirao sam ih na desetine.

Hot Blood ima prednost što je u kesicama, pa je 150 din najviše što ćeš izgubiti ako ti proizvod ne odgovara. Za razliku od drugih, gde moraš kupiti celu kutiju od 5-6.000 din i onda testirati.
Sačuvana
zbipi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


Freeeedom!!!

« Odgovor #21 poslato: Oktobar 08, 2012, 07:19:28 posle podne »

Cuo sam da su moguce neke negativne nuspojave tipa mucnina, vrtoglavica... Ja do sada nisam bio osetljiv ni na sta, pa se nadam da ce i ovo prozujati kroz organizam kako treba, ali obraticu paznju i hvala na upozorenju. Mada mi je najbitnije, a to mi nije niko jos rekao da li ce taj NO moci da zameni monohidrat? Cisto da ponovim, probao bih ga samo zato sto ponekad odem na trening umoran od posla pa da me malo "razbudi" i pomogne u fokusu.
Sačuvana
You have just one life, so live the life :)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: Oktobar 08, 2012, 07:08:21 posle podne »

Hot blood je dobar izbor,ali generalno sa NO reaktorima treba biti obazriv i slusati organizam kako reaguje na sve to.Ukoliko osetis vrtoglavicu,nesvesticu prekini sa koriscenjem.
Sačuvana
zbipi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


Freeeedom!!!

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 08, 2012, 07:04:45 posle podne »

Videcu sa tim HOT BLOOD kesicama... Nisam bas puno cuo i nailazio na komentare o ovom proizvodu, a obzirom da cu prvi put uzeti NO, probao bih vec provereno dobru stvar, da vidim da li ce me malo prodrmati na treningu i da li ce odraditi posao ta matrica kreatina kao i monohidrat. Sa monohidratom sam imao dobru koncentraciju i snagu, kako za prvu tako i za zadnju vezbu. Ako je neko probao neki NO i zadovoljan je, slobodno neka preporuci, napise. Inace mi drugari iz teretane preporucuju i Power Horse...
Da rezimiram:
-Dymatize Elite whey
-Dymatize Super Amino kaplete
-Glutamine (Jos cu videti koji tacno)
-Dymatize Super Multi
-Natrol Omega 3
-I neki NO reaktor... najverovatnije Dymatize Xpend
Sačuvana
You have just one life, so live the life :)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 08, 2012, 03:55:50 posle podne »

O Mighty Mo !!! :)
Za protein i vitamine se uvek izdvoji para, nije to problem, sta vise moja uzina je nezamisliva bez ovog cokoladnog whey-a (mleko-ili sveza surutka, neka sezonska vocka-uglavnom banana, pola merice ili cela whey, laneno seme, susam, kokosovo brasno i ponekad stavim cimet zbog ukusa a i kazu da je zdrav ) :)
U svakom slucaju skupice se para za sve, pa i za taj NO, moram ga probati :) cim se odlucim koji uzeti

do tad probaj Hot Blood, u kesicama ;)
Sačuvana
zbipi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


Freeeedom!!!

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 08, 2012, 03:08:32 posle podne »

O Mighty Mo !!! :)
Za protein i vitamine se uvek izdvoji para, nije to problem, sta vise moja uzina je nezamisliva bez ovog cokoladnog whey-a (mleko-ili sveza surutka, neka sezonska vocka-uglavnom banana, pola merice ili cela whey, laneno seme, susam, kokosovo brasno i ponekad stavim cimet zbog ukusa a i kazu da je zdrav ) :)
U svakom slucaju skupice se para za sve, pa i za taj NO, moram ga probati :) cim se odlucim koji uzeti
Sačuvana
You have just one life, so live the life :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 08, 2012, 03:05:42 posle podne »

Ako je već takvo stanje sa kafom, onda bi kupovina kofeina zaista bila nepotrebna. :) Isti je slučaj i kod mene, pa zato i ne trošim novac na ovaj suplement.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 19 upita.