TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:01:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Medeno srce  (Pročitano 20467 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Mart 25, 2012, 11:34:32 pre podne »

To jos nisam cuo,a imam drugara koji je sa 7% sam providan,vene poiskakale po stomaku,butinama...fantazija kako je izdefinisan a natural,jede covek plazmu,mleko ili jogurt,cokolada...tako jede 2 od tri obroka.

P.S Bio,sav si poseban. ;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #37 poslato: Mart 25, 2012, 12:11:21 pre podne »

nzm. Tako deponujem masti izgleda. Jbg sta ces i ja kao tezak ekto moram da se okozim da bih pustio plocice

Eeeee, kakav bedak ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #36 poslato: Mart 25, 2012, 12:07:21 pre podne »

nzm. Tako deponujem masti izgleda. Jbg sta ces i ja kao tezak ekto moram da se okozim da bih pustio plocice
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #35 poslato: Mart 24, 2012, 05:35:44 posle podne »

Kako bre sa 7% nema plocica?  ???
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #34 poslato: Mart 24, 2012, 04:52:41 posle podne »

@ Stefan L.

- nemam plocice, nemam masu .. 65 kila imam ... idem u teretanu nekih 3 meseca ... jedem dosta kvalitetnu hranu pored toga slatkise .. ma sve zivo ... i dalje mi je kilaza ista

/Edit ,

joj blago tebi Galleryst
Ne vide ti se plocice a kazes da treba da se jede sve zivo?!Ako su ti trbusnjaci prekriveni onda ti je BF preko 13%,sto je po meni lose. ;) Vaga ne znaci puno ako se ne bavis sportom u kom imas kategorije po tezini. ;) Ja sam na svojih 188 cm imao 76 kg,13% masti i salo na stomaku i nogama,a nisam imao snage da uradim jedan zgib.E to se zove kilav covek,mlitav...a to sve zbog ishrane koja je bila verovatno kao tvoja. ;) Sad imam 81 kg,10% bf,vide se prve 4 plocice i radim zgibove kao deo treninga.Brzi sam,snazniji...A te promene ne bi bilo da nisam sredio ishranu...(i da nisam radio sa Markonijem,sto jeste jeste. :D ) ;D

boli tebe uho kad sa 10%bf setas plocice. Ja sa ispod 7 nemam :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #33 poslato: Mart 24, 2012, 04:03:30 posle podne »

Niko ne kazhe da si debil ali nije ovo samo podici teg...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
david_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #32 poslato: Mart 24, 2012, 03:54:53 posle podne »

@ Kajzla  -- daj care pa nisam debil jebo te ... sta ne radim kako treba? ! hoces da kazes da nisam spsoban jedna teg da dignem i da odradim seriju ?

molim te procitaj moju temu sto sam ostavio ako mozes da mi pomognes.  uradi to sada ! :)


http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=153491.new#new
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Mart 24, 2012, 03:46:48 posle podne »

@ Stefan L.

- nemam plocice, nemam masu .. 65 kila imam ... idem u teretanu nekih 3 meseca ... jedem dosta kvalitetnu hranu pored toga slatkise .. ma sve zivo ... i dalje mi je kilaza ista

/Edit ,

joj blago tebi Galleryst
Ne vide ti se plocice a kazes da treba da se jede sve zivo?!Ako su ti trbusnjaci prekriveni onda ti je BF preko 13%,sto je po meni lose. ;) Vaga ne znaci puno ako se ne bavis sportom u kom imas kategorije po tezini. ;) Ja sam na svojih 188 cm imao 76 kg,13% masti i salo na stomaku i nogama,a nisam imao snage da uradim jedan zgib.E to se zove kilav covek,mlitav...a to sve zbog ishrane koja je bila verovatno kao tvoja. ;) Sad imam 81 kg,10% bf,vide se prve 4 plocice i radim zgibove kao deo treninga.Brzi sam,snazniji...A te promene ne bi bilo da nisam sredio ishranu...(i da nisam radio sa Markonijem,sto jeste jeste. :D ) ;D
Sačuvana
Kajzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


Kad dam znak glavom ti udri.

« Odgovor #30 poslato: Mart 24, 2012, 03:03:49 posle podne »

@David ... Svako ce ti reci isto. Ako jedes kako treba, koristis suplementaciju, a ne napredujes, ocigledno ne radis kako treba. 
Ili ti izbor vezbi i forsiranje misica nije ispravno ili se pogresno hranis. Trece nema ...
Sačuvana
May the force be with you !
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #29 poslato: Mart 24, 2012, 01:59:57 posle podne »

Hahahahha to isto mogu ja tebi da kazhem :P
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
david_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #28 poslato: Mart 24, 2012, 01:53:19 posle podne »

@ Stefan L.

- nemam plocice, nemam masu .. 65 kila imam ... idem u teretanu nekih 3 meseca ... jedem dosta kvalitetnu hranu pored toga slatkise .. ma sve zivo ... i dalje mi je kilaza ista

/Edit ,

joj blago tebi Galleryst
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #27 poslato: Mart 24, 2012, 12:30:26 posle podne »

Neko je podlozniji "lepljenju", neko nije :)

Tako je. Meni se sve lepi, ja se prelako nagojim.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #26 poslato: Mart 24, 2012, 12:16:03 posle podne »

eh sad ga bre realno pretera ... sta ces sad i na to paziti pa nece ti nista biti od jedne cokolade milke 200,300 grama

bre kako ja jedem sve zivo i slatko i slano , i uvek mi je ista linija nemogu da se ugojim od nichega...

- cuti i jedi bre sto ti sve nudi
A jel imas drugara koji ima visak kg,salo na stomaku,spojlere...?
Koji ti je procenat BF,jel ti se vide bar prve 4 plocice?
Sačuvana
Kajzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


Kad dam znak glavom ti udri.

« Odgovor #25 poslato: Mart 24, 2012, 08:27:41 pre podne »

Neko je podlozniji "lepljenju", neko nije :)
Sačuvana
May the force be with you !
david_
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #24 poslato: Mart 24, 2012, 04:09:37 pre podne »

eh sad ga bre realno pretera ... sta ces sad i na to paziti pa nece ti nista biti od jedne cokolade milke 200,300 grama

bre kako ja jedem sve zivo i slatko i slano , i uvek mi je ista linija nemogu da se ugojim od nichega...

- cuti i jedi bre sto ti sve nudi
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.