TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:27:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja  (Pročitano 3834 puta)
SmrzlaSmrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Mart 22, 2012, 10:52:23 posle podne »

Pozdrav svima pre svega.
Imam 20 godina visok sam 185,90 kg!Negde u maju prosle godine sam odlucio da krenem na dijetu,i tada sam imao 117 kg.U periodu od maja pa do septembra sam trcao skoro svaki dan i za to vreme sam skinuo 30 kg,nisam se dobro ni hranio jer nisam bio upucen u nista.Pre nekig 5 meseci sam krenuo u teretanu i citao sam ovaj forum i  ishranu sam korigao u potpunosti!Trenutno od suplemenata imam  Twinlab protein fuel,SNI BCAA Blast,sagorevac MeltDown i KreAlkalyn!Idem 4 puta nedeljno u teretanu i kardio uglavnom radim posle tegova a nekad ujutro.Protein koristim posle treninga i uvece pred spavanje,sagorevac ujutro na prazan stomak i pre teretane a bcaa 15 grm pre i 15 posle kardia ,pa me zanima jel ok da ovako koristim.KreAlkalyn sam dobio pre par dana i  tek danas sam poceo da ga koristim i sad nzm jel ok da uzimam 2 pre 2 posle treninga?Uglavnom za ovih 5 meseci sam zadovoljan sta sam postigao,cilj mi je da skinem salo sto mi je ostalo,znaci najvaznije mi je da saznam jel ok da koristim Kre Alkal;yn 2 pre 2 posle treninga uz sagorevac koji koristum vec duze vreme!
A ishrana unos ugljenih hidrata je smanjem na 2 dnevno,imam 6 obroka sa proteinima u toku dana a masti unosim uvece,uglavnom bademe uz ela sir!
« Poslednja izmena: Mart 22, 2012, 10:55:11 posle podne od strane SmrzlaSmrzla » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 17 upita.