TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 08:42:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja  (Pročitano 3835 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #16 poslato: Jun 10, 2012, 02:11:48 posle podne »

Bolje je da forsiraš pirinač i ovsene... daće kvaltetniju masu jer ne podižu tako brzo šećer kao testenine
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #15 poslato: Jun 09, 2012, 11:48:15 posle podne »

A ja bas gledam da ih forsiram da bih se ugojio,ali ukoliko mi je to greska,to mi nije problem da izbacim :D
Znam da mora sto vise proteinske hrane,ribu,meso,jaja :) Nego znate li sta o ovom Mutang Mas gejneru,i jer OK da ga pijem uporedo sa Creatinom,inace Creatin cu piti zajedno sa Dektrozom
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #14 poslato: Jun 09, 2012, 11:32:23 posle podne »

testetenine smanji na minimum
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #13 poslato: Jun 09, 2012, 08:03:27 posle podne »

Tako sam i ja mislio,ali ova instruktorka me uzela pod svoje,videcu i sam,sto se tice ishrane stvarno se maksimalno pridrzavam,jedem vise puta na dan,izbacio sam slatkise,jedem dosta voca,povrca,ribu,meso,krompire,testenine,pirinac,ella sir,salate,tunjevine i ostalo :) Samo nzm sta da radim sa tim proteinima,creatinima i gejnerima :(
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Jun 09, 2012, 07:56:11 posle podne »

Moj ti je savet da lepo kupis whey protein i maksimalno dobru ishranu imas..nista ti vise ne treba,,,
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #11 poslato: Jun 09, 2012, 05:10:34 posle podne »

Imam ja jedno pitanje za sve :
Imam 18 godina,idem u teretanu vec 3 meseca,kada sam krenuo imao sam 62 kg,i 184 cm
Sada posle 3 meseca redovnog treniranja imam 186 cm i 69 kg(Ugojio sam se malo)
Treba mi jos mase,makar do 82-3 kg ... skupio sam lovu i resio da kupim neki supliment,u prici sa instruktorkom,preporucila mi je Mutang Mas Gejner(2.30kg koji kosta 3300 din.) i Creatin neki(recice mi u ponedeljak tacno sta i kako) ... Rekla mi je da kupim 1kg Dektroze i da cu to obavezno po 20 grama da pijem sa Creatinom,jer rece mi da Creatin vezuje vodu za misic,ali da ce ona sa Gejnerom i Dektrozom napraviti da se dobije cvrst misic,i da cu dobiti na masi,i da,sto je najbitinije,posle prestanka dejstva Creatina moji misici nece splasnuti,deluje mi sve to lepo,Znam da je dobar instruktor(jedan od boljih u Kraljevu),ali opet me zanima i vase misljenje o svemu tome ... u nekoj sam dilemi :(
Ja sam mislio da uzmem Whey 100 protein,ali rece mi da cu to kasnije kada dobijem jos na misicnoj masi :) Hvala unapred ;) Zzz
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #10 poslato: Jun 01, 2012, 01:57:14 posle podne »

Evo da postavim jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu,koja brzina je najbolja za topljene masti kad trcim na traci,ja trcim 8-9 km h,jel to ok trcim pola sata posle tegova?

Nije bitna brzina.Trudi se da ti scani ritam bude 120-140...ako radis low intesity....
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jun 01, 2012, 01:35:02 posle podne »

Evo da postavim jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu,koja brzina je najbolja za topljene masti kad trcim na traci,ja trcim 8-9 km h,jel to ok trcim pola sata posle tegova?
Najbolje bez trcanja,samo tegovi,sto vise tegova,ako se hoce manje sala. ;) A ako ipak bas zelis kardio onda menjaj brzo hodanje i trcanje(ali sto sporije)...A plivanje je jos bolja opcija ako uzivas u njemu...
Sačuvana
SmrzlaSmrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #8 poslato: Jun 01, 2012, 11:58:48 pre podne »

Evo da postavim jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu,koja brzina je najbolja za topljene masti kad trcim na traci,ja trcim 8-9 km h,jel to ok trcim pola sata posle tegova?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #7 poslato: Mart 26, 2012, 03:00:22 posle podne »

Pa možeš ovsene i jogurt :)

Šalim se.. što ne jedeš tunjevinu i jaja (može da se napravi lepa kombinacija, a uz to i čaša jogurta :))
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Mart 26, 2012, 02:40:54 posle podne »

Nastavicu ovako ,samo sam hteo da vidim jel negde gresim!
Kardio radim 40 minuta,lagani intenzitet posle tegova jer ne mogu uvek stici ujujtro nadam se da je to ok!I ako mozete da mi kazete sta mogu da jedem ujutro umesto jaja uz ovsene,(jel ok riba neka) jer stvarno vise ne mogu njih da jedem,za ostalo mi nije problem,hleb ne jedem vec duze vreme i nemam uopste zelju da ga jedem!

napravi omlet  - jaja, malo šunke, pečurke, neko povrće i uz to krišku crnog hleba...  npr

Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #5 poslato: Mart 23, 2012, 10:34:02 posle podne »

Sto bi ti bio problem sta ces bolje od ribe ;)
Sačuvana
SmrzlaSmrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Mart 23, 2012, 06:11:32 posle podne »

Nastavicu ovako ,samo sam hteo da vidim jel negde gresim!
Kardio radim 40 minuta,lagani intenzitet posle tegova jer ne mogu uvek stici ujujtro nadam se da je to ok!I ako mozete da mi kazete sta mogu da jedem ujutro umesto jaja uz ovsene,(jel ok riba neka) jer stvarno vise ne mogu njih da jedem,za ostalo mi nije problem,hleb ne jedem vec duze vreme i nemam uopste zelju da ga jedem!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Mart 23, 2012, 10:27:16 pre podne »

Ako si zadovoljan do sad učinejnim što ne nastaviš tako?
Meni sve ovo izgleda ok,...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Mart 22, 2012, 10:57:30 posle podne »

Pozdrav svima pre svega.
Imam 20 godina visok sam 185,90 kg!Negde u maju prosle godine sam odlucio da krenem na dijetu,i tada sam imao 117 kg.U periodu od maja pa do septembra sam trcao skoro svaki dan i za to vreme sam skinuo 30 kg,nisam se dobro ni hranio jer nisam bio upucen u nista.Pre nekig 5 meseci sam krenuo u teretanu i citao sam ovaj forum i  ishranu sam korigao u potpunosti!Trenutno od suplemenata imam  Twinlab protein fuel,SNI BCAA Blast,sagorevac MeltDown i KreAlkalyn!Idem 4 puta nedeljno u teretanu i kardio uglavnom radim posle tegova a nekad ujutro.Protein koristim posle treninga i uvece pred spavanje,sagorevac ujutro na prazan stomak i pre teretane a bcaa 15 grm pre i 15 posle kardia ,pa me zanima jel ok da ovako koristim.KreAlkalyn sam dobio pre par dana i  tek danas sam poceo da ga koristim i sad nzm jel ok da uzimam 2 pre 2 posle treninga?Uglavnom za ovih 5 meseci sam zadovoljan sta sam postigao,cilj mi je da skinem salo sto mi je ostalo,znaci najvaznije mi je da saznam jel ok da koristim Kre Alkal;yn 2 pre 2 posle treninga uz sagorevac koji koristum vec duze vreme!
A ishrana unos ugljenih hidrata je smanjem na 2 dnevno,imam 6 obroka sa proteinima u toku dana a masti unosim uvece,uglavnom bademe uz ela sir!

Ok je skroz..mozes dve pre dve posle treninga...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 17 upita.