TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394919 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 09:39:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta umesto Animal Cut-a ????  (Pročitano 10498 puta)
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #6 poslato: Mart 30, 2012, 06:54:41 pre podne »

Ranije sam ja uzimao AC, pa sa 110 kg sam se spustio na 78 (plocice na stomaku su krenule da se primecuju), doduse, nije bilo u jednom naletu nego je proces trajao tokom 2 godine, tj tokom letnjih dana, finis je bio dok sam radio izvan zemlje (puno sam markirao psima, treba izdrzat 5,6 pasa na ledjima  :P, barem sam 10kg skinuo na suvo tokom 4,5 meseci ), Sto se tice ishrane, uh sta god da vam napisem, bice vam losa, a meni i previse :P, uvek nesto fali, poslednji put ste kritikovali manjak povrca, sto ce biti i ovaj put, prosto zaboravim na zelenilo, te ga ne uzimam svaki dan

Aspirin se podrazumeva, ali generalno nemam potrebu za tim, drugari su mnogo ozbiljniji u teretani od mene, te ih iz radoznalosti zapitkivao, sada me spamuju ko blesavi

Zahvaljujem :)

Ishrana

07:00 (5 belanaca)
09:00 150 ovsenih i vocni jogurt Imlekov
nekad oko 11:00 2,3 krompira kuvana
oko 12:00, pilece belo oko 150-170g,
oko 15:00 voce, pretezno 2 banane, mada sam naleteo na super jabuke (problem sto znam i po nekoliko u jednom trenutku da ih slustim, ali i to je bolje od pekarskih proizvoda.... koji su mi i vratili kilazu)
oko 18:30 pilece belo oko 150g
oko 21:00 5 belanaca

Opet kazem ovo je vise planirana ishrana, veci deo ovog postujem, jedino nisam poceo s ovom kolicinom belanaca, nisam napomenuo da ujutru uzmem beskvasni hlebic, tj  mala beskvasna kifla, koju jednom tokom citavog dana, cisto se zanimam, u zavisnosti od dana u nedelji uzmem i porciju kuvanih krompira oko 11:00 sati, cim krenu treninzi ona ce se ustaliti, Koliko je pametno pojesti 4,5 jabuka tokom citavog dana ?

Zahvalan :)

Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #5 poslato: Mart 30, 2012, 12:30:47 pre podne »

Znaci,da sumiramo temu - Ove sagorevace bi trebao da uzmes,idemo redom :

1) Unidyne (nema mnogo kofeina,slabiji je od DYMA BURN-a,ali je dobar ako ti smeta kofein.
2) Dyma Burn ( ako ti kofein ne smeta,onda ga uzmi slobodno) .
3) Animal Cut ( dosta je jaci od Dyma Burna,pa je pozeljno da ga ne uzimas jos) .

Znaci,u zavisnosti od reakcije na kofein,odluci se izmedju prva dva!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #4 poslato: Mart 30, 2012, 12:17:36 pre podne »

Efedrin i kofein? Wtf? Kako su mogli da zaborave aspirin?
Elem, batali ti to efedrin i kofein.

Ukoliko ti je prvi sagorevach poslushaj miru, pa posle na Dyma. Animal je jako jak sagorevach i nikako ne bi trebao da ga uzimash ako ti je prvi.

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Mart 29, 2012, 11:05:20 posle podne »

U slucaju da si osetljiv na kofein obrati paznju jer je i Dyma Burn jak sagorevac i sadrzi dosta kofeina..U tom slucaju uzmi neki slabiji tipa Unidyne od Univerzala...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #2 poslato: Mart 29, 2012, 10:53:43 posle podne »

Uzmi Dyma Burn,ako ti ne smeta kofein! Malko je slabiji od AC-a,ali je jeftiniji,i uz 'skoro' sredjenu ishranu moze dati vrlo dobre rezultate.
Inace,ako uzimas samo dok ne stigne Animal,onda ti je bolje da smanjujes masti pomocu kvalitetne ishrane,i onda kada uzmes Animal,rezultati ce doci! Inace,moj savet ti je da pokusas 'na suvo' da skines salo,ako negde zapne,uzmi DYMA! AC JE PREJAK PO MENI.
« Poslednja izmena: Mart 29, 2012, 10:55:16 posle podne od strane neko tamo » Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #1 poslato: Mart 29, 2012, 07:50:58 posle podne »

Pozdrav, tokom zime sam se ugojio 10 kg ravno, sa 78 na 88 (da li moram da potsetim da sam do pre 3 godine imao 110kg...), i to sve bukvalno tokom decembra i januara, imao sam bas tezak period sto se tice posla i skole, morao sam da prestanem sa teretanom, sve mi se vrtelo oko obaveza van sporta :(, sad se vracam treningu, krenuo sam da vozim bicikl, za sada 3-4 puta nedeljno, probacu da se ustalim na 4 puta ujutru, a uvece u teretanu (s tegovima jos nisam krenuo, to ce biti za par dana) nego problem ne mogu da nadjem nigde Animal Cut, sta uzeti umesto njega ??? neki me drugari ubedjuju da probam sa Efendrinom i Kofeionom, ali za sada ostajem gluv na njihove savete, sto se tice ishrane ona je na korak od sredjene, blizu mog posla drugar ima pecenjaru, tako da imam pilece 2 puta dnevno zagarantovano,  jaja od kuce ovako onako, nije mi prvi put da radim dijetu

Zahvaljujem se na brzom odgovoru jer planiram sutra da odem do Pansporta u nabavku (btw trazim bilo sta od sagorevaca dok nestigne Animal :)  )
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 18 upita.