TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:51:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta umesto Animal Cut-a ????  (Pročitano 10457 puta)
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #21 poslato: Mart 31, 2012, 06:39:31 posle podne »

Zar se efedrin ne pravi od ekstrakta biljke efedre ? Marketing je cudo nisam ni sumljao :))) uglavnom, na ovome se moze i zavrsiti, zahvalan sam na pomoci, uzeo sam Dyma kao sto sam napisao, odradio sam jedan trening s njim, i zadovoljan sam, osecam da ce biti zanimljiv krajni rezultat samo da istrajem u kreiranju istog, stize lepo vreme, treninzi sa psima, nadam cu nekako bicikl i teretanu uklopiti :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Mart 31, 2012, 10:43:36 pre podne »

Veliko HVALA ;)

Uzeo sam Dyma Burn, necu preterivati s dozama, ja to shvatam vojnicki, tako pise, receno, i tu vise pitanja nema, sad sam zavrsio voznju, uh ne znam da li je placebo efekat, ali neke etape s biciklom sam prosao s takvom lakocom, da se ne moze meriti dok sam koristio Animal cut (i to na pocetku treninga, kao i pred kraj voznje), uzeo sam jednu tabletu, mada sam se razmisljao da mi prva doza budu 2, ali realno sad se vec pribojavam sta bi se desilo :p, ono sto me jos buni, prodavca sam pitao za AC, i kad ce ga biti, nije znao odgovor, a onda sam ga pitao da li ima nesto s efedrinom, i  njegovo licno misljenje, on mi je ponudio neke druge proizvode, kostaju oko 5000, kaze da su u rangu s AC, ono sto me buni, rekao je da nema ni jednog proizvoda s efedrinom, a vidi cuda na etiketi od Dyma pise da ima, citiram "Dyma Burn Xtreme - Sagorevac masti sa Efedrinom", malo sam zatecen neznanjem, ili vec cime, mada nema ljutis :)))), ali kapiram cim je Efedrin stavljan, ima zbog cega, i da je kontrolisana vrednost


sto se tice ishrane, ono je napisao okrivno, ali se postuje, naravno neke stvari nisam naveo jer ih se nisam setio, nego ih uzimam u naletu, tipa ELa sir, rotkvice, zelena salata, znaci nisu svakodnevni obroci ali sigurno 2 puta nedeljno,

Animal cuts- a  neće biti, a  Dyma Burn je super.  Što se tiče efedrina - doping je, zabranjen je.   Ephedrina - što piše na Dyma Burn-u je marketinški trik, i u pitanju je biljka, tako da ne brini
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Mart 31, 2012, 09:55:04 pre podne »

Samo polako,pametno sa dozama i bice sve ok.
Sačuvana
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2012, 08:22:49 pre podne »

Nemam pojma, nije mi ni fora s efedrinom, zbog posla kojima se bavim a i privatno brdo ljudi u mom okruzenju su uzimali ili uzimaju anabolike itd, realno prvi drugari s kojima sam imao kontakt a da sam znao da 100% uzimaju te stvari, bilo je jos 2004, ako sam ostao cisto do danas, nema razloga zasto bih se cimao oko spomenutih stvari, kapiram da je MOK progurao zabranu efedrina, isto kao sto su Coca-cola i ostale velike kompanije progurale da cofein vise nije ilegalan u sportu, ako sam dobro skapirao, problem s efedrinom nastaje ako korisnik ima srcanih smetnji (genetika, ostecenje srca....)a u ostalim slucajevima da nema ili ima veoma male lose efekte (ubrzan rad srca, povecanje telesne temperature) ako gledamo na taj nacin, mozda bi se i antibiotici na bazi penicilina mogli zabraniti :P, i onako su u skorije vreme pronadjeni kvalitetniji antibiotici (btw ovo je laicko misljenje, sklono greskama...)
« Poslednja izmena: Mart 31, 2012, 08:27:18 pre podne od strane Nedeljko Scepanovic » Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2012, 08:13:38 pre podne »

Nema tu efedrina, efedrin je zabranjena supstanca, ne boj se. Efedra nije isto shto i Efedrin :)
Svasta bi bilo da si uzeo 2 odjednom :P Idi sa jednom tabletom dok te radi, kada oslabi, onda uzmi punu dozu. Kontam da ce ti biti okej 5-10 dana.

Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Nedeljko Scepanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 88

« Odgovor #16 poslato: Mart 31, 2012, 08:09:03 pre podne »

Veliko HVALA ;)

Uzeo sam Dyma Burn, necu preterivati s dozama, ja to shvatam vojnicki, tako pise, receno, i tu vise pitanja nema, sad sam zavrsio voznju, uh ne znam da li je placebo efekat, ali neke etape s biciklom sam prosao s takvom lakocom, da se ne moze meriti dok sam koristio Animal cut (i to na pocetku treninga, kao i pred kraj voznje), uzeo sam jednu tabletu, mada sam se razmisljao da mi prva doza budu 2, ali realno sad se vec pribojavam sta bi se desilo :p, ono sto me jos buni, prodavca sam pitao za AC, i kad ce ga biti, nije znao odgovor, a onda sam ga pitao da li ima nesto s efedrinom, i  njegovo licno misljenje, on mi je ponudio neke druge proizvode, kostaju oko 5000, kaze da su u rangu s AC, ono sto me buni, rekao je da nema ni jednog proizvoda s efedrinom, a vidi cuda na etiketi od Dyma pise da ima, citiram "Dyma Burn Xtreme - Sagorevac masti sa Efedrinom", malo sam zatecen neznanjem, ili vec cime, mada nema ljutis :)))), ali kapiram cim je Efedrin stavljan, ima zbog cega, i da je kontrolisana vrednost


sto se tice ishrane, ono je napisao okrivno, ali se postuje, naravno neke stvari nisam naveo jer ih se nisam setio, nego ih uzimam u naletu, tipa ELa sir, rotkvice, zelena salata, znaci nisu svakodnevni obroci ali sigurno 2 puta nedeljno,
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2012, 12:53:39 pre podne »

To je stvarno prevelika doza kofeina i iskreno, mislim da lazhe da normalno spava.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #14 poslato: Mart 30, 2012, 11:46:44 posle podne »

Ja sam cak cula od jedne devojke da uzima pet tableta dnevno pa ti vidi...navodno ne smeta joj normalno spava  :o
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #13 poslato: Mart 30, 2012, 11:41:23 posle podne »

Znam masu ljudi koji preteruju sa Dimom,uzimaju po 3-4 tablete,i to jednu pred spavanje...Posle je fora 'zasto ne mogu da spavam'...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Mart 30, 2012, 07:27:47 posle podne »

Daleko od toga da je i dyma burn za pocetnike,pogotovu kada se ne vodi racuna o dozama sto je cest slucaj kod pocetnika.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Mart 30, 2012, 01:56:45 posle podne »

Pozdrav, tokom zime sam se ugojio 10 kg ravno, sa 78 na 88 (da li moram da potsetim da sam do pre 3 godine imao 110kg...), i to sve bukvalno tokom decembra i januara, imao sam bas tezak period sto se tice posla i skole, morao sam da prestanem sa teretanom, sve mi se vrtelo oko obaveza van sporta :(, sad se vracam treningu, krenuo sam da vozim bicikl, za sada 3-4 puta nedeljno, probacu da se ustalim na 4 puta ujutru, a uvece u teretanu (s tegovima jos nisam krenuo, to ce biti za par dana) nego problem ne mogu da nadjem nigde Animal Cut, sta uzeti umesto njega ??? neki me drugari ubedjuju da probam sa Efendrinom i Kofeionom, ali za sada ostajem gluv na njihove savete, sto se tice ishrane ona je na korak od sredjene, blizu mog posla drugar ima pecenjaru, tako da imam pilece 2 puta dnevno zagarantovano,  jaja od kuce ovako onako, nije mi prvi put da radim dijetu

Zahvaljujem se na brzom odgovoru jer planiram sutra da odem do Pansporta u nabavku (btw trazim bilo sta od sagorevaca dok nestigne Animal :)  )

Animal Cuts-a trenutno nema, a i da ima ne bih ti preporučila.   Svi se odmah "hvataju" za Cuts.

Sredi ishranu, a od sagorevača za početak npr Unidyne Universalov,  Dyma Burn Dymatize...

efedrin, kofein za jednog rekreativca - neću ni da komentarišem...   što dalje, a sve se  može uz korigovanu ishranu i trening
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2012, 01:30:10 posle podne »

Nema neke preterane poente uzimati ECA ukoliko nisi takmichar odnosno ukoliko ti bina nije plan.
Uzmi Dyma i kreni sa tabletom ujutru tableta pre treninga, kasnije povecavaj kad budesh imao potrebu.

Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #9 poslato: Mart 30, 2012, 01:16:37 posle podne »

Inace,nije ti losa ishrana ! Moze to naravno mnogo bolje,ali i ovako je solidno...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Mart 30, 2012, 10:35:54 pre podne »

Uzmi dyma burn ako vec imas iskustva sa cutsom,ali pazi sa dozama jer ima puno kofeina.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Mart 30, 2012, 09:51:47 pre podne »

E pa s'obzirom da si vec koristio Animal Cut mozes uzeti Dyma Burn. U principu manje vise ti je dobra ova ishrana, ali hleb, kifla ti ne trebaju. Jabuke mozes u toku dana sto da ne, ali seti se malo i povrca....
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.