TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:08:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Istina ili zabluda – može se mršaviti i sa kreatinom  (Pročitano 5709 puta)
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #25 poslato: April 14, 2012, 10:09:31 posle podne »

CREATIN ... izdrzljivost-snaga ... bolji trening ... veca misicna rast (pod uslovom ispravne, ishrane, odmora ...) ...
vise misica ... manje masnog tkiva.
Tako da Creatin, na masi ili defki, ista stvar, ishrana je ta koja u najvecoj meri odredjuje masu ili defku.
(moje iskustvo-moje misljenje)

upravo tako, bas se slazem sa tobom
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #24 poslato: April 03, 2012, 08:18:12 posle podne »

I jos nesto,nigde nisam rekao da ne moze da se mrsavi sa kreatinom,i znam sve to o cemu biochemo govori,samo po meni mnogo veca korist od njega na masi nego na def,naravno svako ima neko svoje misljenje,i tako,da ne budem pogresno shvacen do kraja,jer vidim da neki "strucnjaci" sede ceo dan i cekaju priliku da ispadnu pametni.

bez ljutnje, ali ja sam te neozbiljno shvatio od prvog pominjanja 1-2 ponavljanja više, o5 to sam samo ja
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #23 poslato: April 03, 2012, 07:00:15 posle podne »

CREATIN ... izdrzljivost-snaga ... bolji trening ... veca misicna rast (pod uslovom ispravne, ishrane, odmora ...) ...
vise misica ... manje masnog tkiva.
Tako da Creatin, na masi ili defki, ista stvar, ishrana je ta koja u najvecoj meri odredjuje masu ili defku.
(moje iskustvo-moje misljenje)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #22 poslato: April 03, 2012, 06:42:13 posle podne »

Nema potrebe za takvim prozivanjem, nismo se razumeli.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Aca87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #21 poslato: April 03, 2012, 06:40:53 posle podne »

I jos nesto,nigde nisam rekao da ne moze da se mrsavi sa kreatinom,i znam sve to o cemu biochemo govori,samo po meni mnogo veca korist od njega na masi nego na def,naravno svako ima neko svoje misljenje,i tako,da ne budem pogresno shvacen do kraja,jer vidim da neki "strucnjaci" sede ceo dan i cekaju priliku da ispadnu pametni.
Sačuvana
Aca87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #20 poslato: April 03, 2012, 06:11:16 posle podne »

Da pretpostavim, ti na definiciji radish 15 ponavljanja pa ti je svejedno da li cesh izvuci to 16to ili 17to?
Da,ne idem ispod 30 ponavljanja...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: April 03, 2012, 03:18:14 posle podne »

Jedini put kad sam pio Monohidrat je decembar-januar (pre 3 meseca),u decembru sam smanjio BF za 2,7%...

Oprao si ga :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: April 03, 2012, 10:15:17 pre podne »

Jedini put kad sam pio Monohidrat je decembar-januar (pre 3 meseca),u decembru sam smanjio BF za 2,7%...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: April 03, 2012, 10:03:12 pre podne »

Hvala na prenetom iskustvu. :) Eto, nisam jedini da ne osećam tu nadutost i navlačenje vode. :)
Sačuvana
zbipi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


Freeeedom!!!

« Odgovor #16 poslato: April 03, 2012, 09:39:31 pre podne »

   Trenutno radim na skidanju kilograma i definiciji. Koristim kreatin monohidrat, koristio sam ga i ranije i kod mene nema osecaja nadutosti i "navlacenja vode". Po meni njegova velika uloga je u tome sto svaki dan ulazim u trening svez i odmoran i svaki minut treninga mi je isti, odnosno svaku vezbu radim istim intenzitetom kao i prvu. Definitivno mi daje snage da ceo trening odradim punom parom a kilogrami lagano nestaju.

   Tako da je moj odgovor DA, moze se mrsaviti i sa kreatinom
Sačuvana
You have just one life, so live the life :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: April 03, 2012, 08:09:50 pre podne »

Nemojte da izvlacite ono sto vam odgovara,nisam rekao da je za masu,nego da na masi ima smisla tih par ponavljanja koje bi on trebao da pruzi,na defu je svejedno da li ce se dobiti 1 ponavljanje vise,nece vam to spasiti misice,stoga cisto bacanje para,ma koliko bio jeftin

Aco, pročitaj ponovo prethodni post Biochema. Ne uzima se kreatin samo zbog tih 1-2 ponavljanja više. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: April 03, 2012, 06:26:01 pre podne »

Da pretpostavim, ti na definiciji radish 15 ponavljanja pa ti je svejedno da li cesh izvuci to 16to ili 17to?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Aca87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #13 poslato: April 03, 2012, 12:06:03 pre podne »

Nemojte da izvlacite ono sto vam odgovara,nisam rekao da je za masu,nego da na masi ima smisla tih par ponavljanja koje bi on trebao da pruzi,na defu je svejedno da li ce se dobiti 1 ponavljanje vise,nece vam to spasiti misice,stoga cisto bacanje para,ma koliko bio jeftin
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: April 02, 2012, 11:25:48 posle podne »

navijam za kreatin bilo da je masa u pitanju bilo da je definicija...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #11 poslato: April 02, 2012, 11:15:45 posle podne »

Znam. ;)


Btw, "masa je mama" ;D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 17 upita.