TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:53:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Njegovo velicanstvo: ZUMANCE  (Pročitano 11804 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #9 poslato: April 02, 2012, 10:47:37 posle podne »

Nisam nikada koristio belanca u prahu, ali sam dobio gomilu povratnih informacija koje se tiču strašnih gasova od istih. ;D

Od mene dobijaš povratnu informaciju da nikakvih gasova nema. :) Tačnije, mnogo mi je bilo nelogično da ih bude obzirom na sastav. Zašto bi dobio gasove od belanca u prahu, ako (barem koliko ja znam) nikada ne dobijaš gasove od jaja? Koliko su ti pouzdane informacije? Meni o5 ponavljam potpuno nelogično da uopšte imaš gasove od toga.

Belnca u prahu FTW totalno ql stvar pogotovo ako gledaš da jedeš belanca bez žumanaca.
skoro sam ispraznio jednu kanticu od 300g swisslion da probam - zadovoljan i ubacujem ih u redovnu klopuz
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: April 02, 2012, 08:11:24 posle podne »

Nisam nikada koristio belanca u prahu, ali sam dobio gomilu povratnih informacija koje se tiču strašnih gasova od istih. ;D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #7 poslato: April 02, 2012, 06:38:57 posle podne »

I ja isto. Nekada sam jeo 2:1, na dijetama samo belanca, a kako stoje stvari, sada uglavnom jedem cela. Kad mi dodje dijeta necu ih ni jesti.

Vishe se isplati sada uzeti belanca u prahu...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #6 poslato: April 02, 2012, 01:16:04 posle podne »

Drzi li neko od vas koke ?  ;D ja ih imam 20tak, bas zbog jaja + svake godine po 50 pilica natovim pa imam i domaceg belog mesa,a i ostane za prodati  :) ko ima vece dvoriste domace koke su prava stvar, malo brige i para zahtevaju ali zato svaki dan 18-19 jaja, i idemo   :)
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: April 02, 2012, 12:31:01 posle podne »

Skok cena jaja me šokirao. Bukvalno je ispalo da jednog dana kupujem jaja po 9 din/kom, a dva dana kasnije opet odem na pijacu kad ono 17 din/kom. Srećom, opet je žena od koje kupujem izašla u susret i prodaje mi ih po 14-15 din(zavisi od veličine).

Inače, nema pravila - nekad uopšte ne odvajam žumanca, a nekad polovini jaja odvojim. Dnevno jedem 5 do 10 jaja.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: April 02, 2012, 10:01:46 pre podne »

Ja pre nisam razdvajala zumanca od belanaca a sada to radim doduse malo manje otkad su skocile cene..pola-pola a nekad ostavim i vise zumanaca...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: April 02, 2012, 09:40:11 pre podne »

cene su strašne,  pa ja za doručak 10 komada bez problema :(

za žumance, držim se pravilo 2:1    koliko belanaca , toliko upola žumanaca
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: April 02, 2012, 07:49:30 pre podne »

I ja sam jeo do 10 celih jaja ali kad su bila jeftina :D Sad kad su poskupela ih ne jedem osim ako ne zalutaju,tj. ako ih neko drugi kupi. :D ;) 10 jaja u maxiju 230 din,za te pare 400 g belog mesa. ;)
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #1 poslato: April 02, 2012, 12:23:29 pre podne »

Je l zumance belo ili bijelo? :D

Sto sam razlicitih misljenja cuo na ovu temu (ne sumnjam da ce i sada tako biti :D), elem, treba li izbacivati zumance iz prosecnog kokosijeg jajeta? :)

Postoji li mozda neka studija na tu temu?

Meni se licno desi (narocito od kada su poskupela jaja :D) da dnevno pojedem i po 10ak CELIH kokosijih jaja, pa rekoh da pitam da l da na vreme trazim neku parcelicu za vecni mir :P
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.