TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:10:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: sta kombinovati od preparata za brze dobijanje mm??  (Pročitano 10361 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Novembar 21, 2012, 03:41:54 posle podne »

ok, probacu sa mikronizovanim.

a u vezi Krealkalyna, nisam ocekivao da cu postati Cutler za mesec dana, ali jednostavno nisam primetio neku veliku razliku. Nisam bio narocito sveziji, snazniji, nisam primetio da mi se misici brze oporavljaju..sto se tice ishrane, bila je kao i sada- zdrava i redovna..

hvala svima na savetima ;)


probaj ti sa monohidratom pa ćeš videti i sam ima li razlike, ja mislim da hoće
Sačuvana
Nenadolar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


Nenad, 1,84m, 78kg

« Odgovor #31 poslato: Novembar 21, 2012, 03:33:31 posle podne »

ok, probacu sa mikronizovanim.

a u vezi Krealkalyna, nisam ocekivao da cu postati Cutler za mesec dana, ali jednostavno nisam primetio neku veliku razliku. Nisam bio narocito sveziji, snazniji, nisam primetio da mi se misici brze oporavljaju..sto se tice ishrane, bila je kao i sada- zdrava i redovna..

hvala svima na savetima ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #30 poslato: Novembar 21, 2012, 03:19:33 posle podne »

probao sam Hot Blood na prazan stomak. sve normalno funkcionise, i sa ovom mojom ishranom, koja se bazira na zitaricama, mesu, mnogo voca i mleka, dobio sam 3 kile za samo nedelju i po dana. Ovaj suplement sam bio svega 4 puta i to kad radim neke bitne grupe misica

Zar nisu sve bitne ;)
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #29 poslato: Novembar 21, 2012, 01:22:21 posle podne »

pardon... 2 kile
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #28 poslato: Novembar 21, 2012, 01:05:07 posle podne »

probao sam Hot Blood na prazan stomak. sve normalno funkcionise, i sa ovom mojom ishranom, koja se bazira na zitaricama, mesu, mnogo voca i mleka, dobio sam 3 kile za samo nedelju i po dana. Ovaj suplement sam bio svega 4 puta i to kad radim neke bitne grupe misica
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Novembar 21, 2012, 09:26:38 pre podne »

Nije to problem samo sa kreatinom već suplementima uopsteno.Od njih se ocekuje mnogo kao da su neko čudo i većina ne shvata da su samo dopuna u celoj priči.Tek kada se sve kockice slože biće rezultata.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #26 poslato: Novembar 20, 2012, 11:31:23 posle podne »

Mislim da mnogi previse ocekuju od kreatina.. Sto se monohidrata tice odradi punjunje za svaki slucaj da ne bi posle bilo ako te ne radi a da nije mozda sto nisam radio punjenje...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Novembar 20, 2012, 08:18:10 posle podne »

ok, hvala.

zasto mikronizovani, sta to znaci? (nisam u toku)

a sta mislite zasto nisam primetio nikakve rezultate sa krealk  (pio sam 1 tabletu pre i 2 posle treninga) ?
i da li je ok sada preci na monohidrat bez neke pauze ?(posto znam da postoje periodi punjenja i pauza kod kreatina)

mikronizovani znači nešto bolji kvalitet samog monohidrata, jer se lakše apsorbuje... i nije toliko "peskast".  MeĂ°utim, ima zaista puno dobrih kreatina u ponudi, nećeš pogrešiti i ako uzmeš neki drugi, npr Scitec, Biotech... Dymatize je moj predlog jer imam poverenja u tu firmu i kvalitet je odličan.

Slobodno možeš i bez pauze.  Po mom mišljenju ne treba ti faza punjenja, samo ga redovno piješ 10 g.

Što se tiče kre alkalyna, proizvod je odličan i pre svega namenjen je za poboljšanje snage, izdržljivosti, oporavka.  Prvo, zavisi od ishrane i od treninga koje si praktikovao dok si pio kre alkalyn. Možda ishrana nije bila dovoljno jaka pa zbog toga nisi imao dobre rezultate, ili je nešto falilo u treningu.  Drugo, možda si imao neka druga očekivanja?
A treće, može biti manja doza.  Uglavnom momci koji ne reaguju uzimaju i po 4 dnevno.

U svakom slučaju može biti i da si od onih koji ne reaguju toliko na kreatin. probaj sa monohidratom pa ćeš videti da li će napraviti neku razliku. Ja mislim da hoće. Samo moraš da pojačaš unos proteina i hidrata, to je jako jako bitno!
Sačuvana
Nenadolar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


Nenad, 1,84m, 78kg

« Odgovor #24 poslato: Novembar 20, 2012, 08:10:51 posle podne »

ok, hvala.

zasto mikronizovani, sta to znaci? (nisam u toku)

a sta mislite zasto nisam primetio nikakve rezultate sa krealk  (pio sam 1 tabletu pre i 2 posle treninga) ?
i da li je ok sada preci na monohidrat bez neke pauze ?(posto znam da postoje periodi punjenja i pauza kod kreatina)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Novembar 20, 2012, 07:55:13 posle podne »

Moje ime je Nenad, imam 20 godina,visok sam 1,84m i imam 78kg-  treniram 12 godina (gimnastika,fudbal,kikboks), a u teretanu idem vec godinu ipo dana i mogu reci da sam skapirao kako pravilno vezbati, hraniti se i odmarati.
Pomoc mi treba oko suplementacije. Od kako sam krenuo u teretanu pijem protein sa dekstrozom nakon svakog treninga, a sada sam ubacio i Dymatize Super Amino 4800 koje pijem ujutru na prazan stomak i nakon treninga (posle proteina). Procitao sam na Pansport sajtu da ih ne treba piti u kombinaciji sa proteinskim sejkovima- sta mislite o tome??    (procitajte zadnju recenicu u opisu proizvoda)
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Aminokiseline-u-tabletama/DY356-Super-amino-4800.html
 Gutati tablete sa vodom ili voćnim sokom, nikako sa mlekom ili napitkom na bazi proteina.

S ozbirom na to, molio bih strucan savet u vezi toga kada/kako i u kojim kolicinama ih gutati?

Pio sam krealkalyn ali nisam zadovoljan rezultatima i sada bi probao neki monohidrat, sta mislite o tome, koji bi preporucili i kako?

protein sa dekstrozom je ok posle treninga. S obzirom da imaš aminokiseline, možeš ih piti pre treninga i ujutru nakon ustajanja. 
Mislim da nema potrebe u isto vreme protein i amino.

Što se tiče monohidrata, slobodno, 5 g pre i 5 g posle treninga, preporučujem neki mikronizovani poput Dymatize kreatin monohidrata

Sačuvana
Nenadolar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


Nenad, 1,84m, 78kg

« Odgovor #22 poslato: Novembar 20, 2012, 07:46:27 posle podne »

Moje ime je Nenad, imam 20 godina,visok sam 1,84m i imam 78kg-  treniram 12 godina (gimnastika,fudbal,kikboks), a u teretanu idem vec godinu ipo dana i mogu reci da sam skapirao kako pravilno vezbati, hraniti se i odmarati.
Pomoc mi treba oko suplementacije. Od kako sam krenuo u teretanu pijem protein sa dekstrozom nakon svakog treninga, a sada sam ubacio i Dymatize Super Amino 4800 koje pijem ujutru na prazan stomak i nakon treninga (posle proteina). Procitao sam na Pansport sajtu da ih ne treba piti u kombinaciji sa proteinskim sejkovima- sta mislite o tome??    (procitajte zadnju recenicu u opisu proizvoda)
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Aminokiseline-u-tabletama/DY356-Super-amino-4800.html
 Gutati tablete sa vodom ili voćnim sokom, nikako sa mlekom ili napitkom na bazi proteina.

S ozbirom na to, molio bih strucan savet u vezi toga kada/kako i u kojim kolicinama ih gutati?

Pio sam krealkalyn ali nisam zadovoljan rezultatima i sada bi probao neki monohidrat, sta mislite o tome, koji bi preporucili i kako?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Novembar 20, 2012, 04:16:33 posle podne »

Pa. msm da je to zbog toga sto ne pijem na prazan stomak kako pise u uputstvu.. nego nakon pola sata od rucka, pa posle na trening. Ne osecam nikakve stomacne tegobe. Zadovoljan sam kako deluje na meni, ali neki drug mi je rekao da ce to kao prestati nakon 10 kesica i da ce normalno funkcionisati. Tako je i njemu bilo.

Mozes i sacekati malo pa videti.Pokusaj  povecati taj razmak izmeĂ°u jela i NO reaktora na sat vremena.
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #20 poslato: Novembar 20, 2012, 04:11:57 posle podne »

Pa. msm da je to zbog toga sto ne pijem na prazan stomak kako pise u uputstvu.. nego nakon pola sata od rucka, pa posle na trening. Ne osecam nikakve stomacne tegobe. Zadovoljan sam kako deluje na meni, ali neki drug mi je rekao da ce to kao prestati nakon 10 kesica i da ce normalno funkcionisati. Tako je i njemu bilo.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Novembar 20, 2012, 10:42:30 pre podne »

Mozes ipromenuti NO i recimo probati Shock u kesici ili neke druge pa ako se javi isti problem batali reaktore.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Novembar 20, 2012, 08:47:32 pre podne »

Pij samo Coffeine od Natrola i on ce ti dati dovoljan kik..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 19 upita.