TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:36:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 31990 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #73 poslato: Februar 10, 2013, 11:30:11 posle podne »

razni gurui razne price....neki kazu 5 grama po kg u fazi punjenja...licno sam probao tu varijantu....fin osecaj sto se mene tice.... a sto se tice kontinuiranog uzimanja ne verujem da covek od 60kg i covek 120kg treba da uzima isto po 5 grama...

Kako mislis ovo 5 grama po kg ? (ovo kako si napisao znaci da covjek od npr 80 kg dnevno unese 400 grama kreatina)
izvinjavam se ...zaboravio sam tacku... o.5 grama po kg....ja sam peglao 5 dana po 50 grama dnevno....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #72 poslato: Februar 10, 2013, 10:40:54 posle podne »

razni gurui razne price....neki kazu 5 grama po kg u fazi punjenja...licno sam probao tu varijantu....fin osecaj sto se mene tice.... a sto se tice kontinuiranog uzimanja ne verujem da covek od 60kg i covek 120kg treba da uzima isto po 5 grama...

Kako mislis ovo 5 grama po kg ? (ovo kako si napisao znaci da covjek od npr 80 kg dnevno unese 400 grama kreatina)
Sačuvana
DusanMilosevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


it never get easier you just get stronger!

« Odgovor #71 poslato: Februar 10, 2013, 10:14:50 posle podne »

zadnjih 20-ak dana, mesec dana pijem biotech monohydrate al nekako nemam neki utisak da je dobar tj ne osecam da me ''radi'' ? pio sam pre njega dymatize i prolabov, cini mi se da su bolji dosta ??
« Poslednja izmena: Februar 10, 2013, 10:51:37 posle podne od strane DusanMilosevic » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #70 poslato: Februar 10, 2013, 09:45:14 posle podne »

razni gurui razne price....neki kazu 5 grama po kg u fazi punjenja...licno sam probao tu varijantu....fin osecaj sto se mene tice.... a sto se tice kontinuiranog uzimanja ne verujem da covek od 60kg i covek 120kg treba da uzima isto po 5 grama...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #69 poslato: Februar 10, 2013, 07:50:14 posle podne »

Faza punjenja nikako nije bacanje kreatina niti para jer jednostavno nekome tako odgovara i to je činjenica.Probao sam sa po pet pre pet posle i mnogo je bolje dejstvo kada sam radio punjenje.

Najbolje je da svako isproba na sebi koji mu način odgovara.
Cinjenica je i da veliki deo u fazi punjenja ne biva iskoriscen, tako da se to smatra bacanjem. Pre 4-5 dana sam slusao L.Nortona i mislim da je rekao 7-8g je max. koje telo moze usvojiti u jednom danu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #68 poslato: Februar 10, 2013, 07:38:20 posle podne »

Faza punjenja nikako nije bacanje kreatina niti para jer jednostavno nekome tako odgovara i to je činjenica.Probao sam sa po pet pre pet posle i mnogo je bolje dejstvo kada sam radio punjenje.

Najbolje je da svako isproba na sebi koji mu način odgovara.
Sačuvana
Nobody
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #67 poslato: Februar 10, 2013, 07:26:49 posle podne »

Je li obavezna faza punjenja? i Koliko bi trajao dymatizeov od 500gr?
Nije. Ako uzimas 5g svakog dana posle treninga ili bilo kad u toku dana, trajace ti 100 dana :)

Trebace 7-15 dana da se misici zasite fosfatom i tek onda ces osetiti da te kreatin 'radi'
Aha, pa jel bolje onako preporuceno konzumirati 5g pre treninga i 5g posle ili 5g samo u toku dana, sry zbog smaranja

Mozes nedelju dana da ides sa 5+5g da bi se misic brze zasitio, pa kad osetis beneficije od kreatina tad mozes slobodno 5g svakog dana da bi odrzavao viskok nivo fosfata u misicima.

Inace, mislim da je 5g, 4 puta dnevno, 5-7 dana cisto bacanje para - faza punjenja. U odnosu na druge suplemente, kreatin je vrlo jeftin. Suplement industrija zeli da zaradi sto vise para pa zato izmislja te nacine koriscenja - sve u cilju da sto brze potrosis pakovanje i da kupis novo.
E hvala ti, odlican odgovor :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #66 poslato: Februar 10, 2013, 07:20:30 posle podne »

Je li obavezna faza punjenja? i Koliko bi trajao dymatizeov od 500gr?
Nije. Ako uzimas 5g svakog dana posle treninga ili bilo kad u toku dana, trajace ti 100 dana :)

Trebace 7-15 dana da se misici zasite fosfatom i tek onda ces osetiti da te kreatin 'radi'
Aha, pa jel bolje onako preporuceno konzumirati 5g pre treninga i 5g posle ili 5g samo u toku dana, sry zbog smaranja

Mozes nedelju dana da ides sa 5+5g da bi se misic brze zasitio, pa kad osetis beneficije od kreatina tad mozes slobodno 5g svakog dana da bi odrzavao viskok nivo fosfata u misicima.

Inace, mislim da je 5g, 4 puta dnevno, 5-7 dana cisto bacanje para - faza punjenja. U odnosu na druge suplemente, kreatin je vrlo jeftin. Suplement industrija zeli da zaradi sto vise para pa zato izmislja te nacine koriscenja - sve u cilju da sto brze potrosis pakovanje i da kupis novo.
Sačuvana
Nobody
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #65 poslato: Februar 10, 2013, 07:08:23 posle podne »

Je li obavezna faza punjenja? i Koliko bi trajao dymatizeov od 500gr?
Nije. Ako uzimas 5g svakog dana posle treninga ili bilo kad u toku dana, trajace ti 100 dana :)

Trebace 7-15 dana da se misici zasite fosfatom i tek onda ces osetiti da te kreatin 'radi'
Aha, pa jel bolje onako preporuceno konzumirati 5g pre treninga i 5g posle ili 5g samo u toku dana, sry zbog smaranja
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #64 poslato: Februar 10, 2013, 07:01:48 posle podne »

Je li obavezna faza punjenja? i Koliko bi trajao dymatizeov od 500gr?
Nije. Ako uzimas 5g svakog dana posle treninga ili bilo kad u toku dana, trajace ti 100 dana :)

Trebace 7-15 dana da se misici zasite fosfatom i tek onda ces osetiti da te kreatin 'radi'
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #63 poslato: Februar 10, 2013, 07:00:06 posle podne »

Je li obavezna faza punjenja? i Koliko bi trajao dymatizeov od 500gr?
Vrati se na prvu stranu i naci ces odgovor.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Nobody
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #62 poslato: Februar 10, 2013, 06:51:30 posle podne »

Je li obavezna faza punjenja? i Koliko bi trajao dymatizeov od 500gr?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #61 poslato: Februar 10, 2013, 06:39:53 posle podne »

To zavisi od čoveka do čoveka jer nismo svi isti.Ali realnost je takva da je mikronizovan kreatin bolji jer se bolje iskoristi u našem organizmu što logički govori da će i rezultati biti bolji.
Meni je dymatiye mikronizovan kreatin definitivno najbolji od monohidrata.Ima i ostalih koji su dobri ali mi je nekako on najbolji.
Sačuvana
Nobody
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #60 poslato: Februar 10, 2013, 06:32:02 posle podne »

Pozz, vredi li ovo cemu? http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN103-Creatine-Monohydrate-100-pure.html

Pozdrav

Iz svog iskustva ti mogu reći da je ovaj kreatin dobar i na meni lično je ostavio ok utisak ali ako ga uporedim sa dymatize mikronizovanim kreatinom bolji je dymatize na mene ostavio utisak.
Iskreno da ti kažem to što je mikronizovan ima itekako velike prednosti barem se meni tako pokazalo.
Probaj taj scitec pa ako ne budeš zadovoljan uzmi dyumatize mislim da ćeš biti veoma zadovoljan.


Znaci ima vecih razilka?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #59 poslato: Februar 10, 2013, 06:11:33 posle podne »

Pozz, vredi li ovo cemu? http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN103-Creatine-Monohydrate-100-pure.html

Pozdrav

Iz svog iskustva ti mogu reći da je ovaj kreatin dobar i na meni lično je ostavio ok utisak ali ako ga uporedim sa dymatize mikronizovanim kreatinom bolji je dymatize na mene ostavio utisak.
Iskreno da ti kažem to što je mikronizovan ima itekako velike prednosti barem se meni tako pokazalo.
Probaj taj scitec pa ako ne budeš zadovoljan uzmi dyumatize mislim da ćeš biti veoma zadovoljan.

Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 13 upita.