TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:27:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 31964 puta)
AlenKO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #118 poslato: April 22, 2013, 09:45:56 pre podne »

hvala ti.U jednom period sam nabacio dosta kilaze ,nakon toga  sam smrsao bas dosta I izgubio misicnu masu sada bih hteo to opet da izgradim ali naravno bez masnih naslaga ;) treniram solidno koliko mi vreme dozvoljava posto radim svaki dan do 17h .
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #117 poslato: April 22, 2013, 09:40:45 pre podne »

Uzeo bih bas kvalitetan keratin,koristio sam monohidrat 100 I bolela me je glava od njega.Koji keratin je najbolji za brzu definiciju misica? kakav je cell Tech Hardcore Pro series Muscle Tech? hvala.

Kreatin se ne koristi za definiciju mišića. Definicija mišića znači skidanje potkožnog masnog tkiva da bi se videla već postojeća razvijena mišićna masa, i ona se dobija kombinacijom pravilne ishrane, kvalitetnog treninga.

Glavobolja ne mora biti da je od kreatina, moguće je da si dehidriran. povećaj unos tečnosti na bar 3-4 litre vode dnevno.

Šta je tvoj cilj? 
Sačuvana
AlenKO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #116 poslato: April 22, 2013, 09:12:59 pre podne »

Uzeo bih bas kvalitetan keratin,koristio sam monohidrat 100 I bolela me je glava od njega.Koji keratin je najbolji za brzu definiciju misica? kakav je cell Tech Hardcore Pro series Muscle Tech? hvala.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #115 poslato: April 16, 2013, 10:37:27 posle podne »

Možeš slobodno i dve pre treninga. Inače, nije ti isplativa varijanta kreatina. Jeste zgodno i lepog ukusa, deluje jeftino, ali kada se preračuna dolazi se do zaključka da je prah mnogo isplativiji. :)
Sačuvana
nemus94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #114 poslato: April 16, 2013, 10:07:23 posle podne »

Vidim da imaju i sumece tablete, kako to treba da se pije? u upustvu pise jedna na dan...


A koliko sam citao inace ide 5g pre i 5 g posle treninga
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #113 poslato: April 16, 2013, 09:33:56 posle podne »

da li bi dobio nesto na izgledu? Obim misica itd?

Uz adekvatnu ishranu i trening koje je pomenula Monika dobices u obimu misica, zbog vode koju kreatin povuce, a koliko ce to biti izrazeno zavisi.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #112 poslato: April 16, 2013, 02:34:27 posle podne »

to se postiže kontinuiranom ishranom i treningom... i za trajne rezultate je potrebno vreme.

Sačuvana
nemus94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #111 poslato: April 16, 2013, 02:30:31 posle podne »

da li bi dobio nesto na izgledu? Obim misica itd?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #110 poslato: April 16, 2013, 02:28:01 posle podne »

Aj da ne otvaram bezveze novu temu... :)


Sta bi ja konkretno dobio sa kreatinom? Jel vredi da ga uzimam ako ne zelim da dobijem na masi, kilogramima?
I jel ima efekta ako ga budem pio npr.sledeca dva meseca, ili je preporucljivo u kontinuitetu piti?

U redu je piti ga par meseci i napraviti pauzu.

Kreatin je suplement koji se koristi za povećanje snage, izdržljivosti, učestvuje i u oporavku.
Konrektno, kre alkalyn koriste i sportisti u sportovima izdržljivosti, tipa biciklizam, atletika jer ne žele da dobiju nijedan kilogram niti da navuku vodu... tako da kre alkalyn odlično ide i u kombinaciji sa sagorevačima - kome je to cilj.

Evo ja sam probala kreatin - kre alkalyn i super mi je bio jer sam zaista imala snage kao nikad do tad, i imala sam utisak da mi je pomogao u oporavku (što je teško zaključiti da li je samo od kre alkalyna)

I opet bih ga uzela... inače sam bila plivačica dugogodišnja, a sad mi je bajk glavni...
Sačuvana
nemus94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #109 poslato: April 16, 2013, 02:12:06 posle podne »

Aj da ne otvaram bezveze novu temu... :)


Sta bi ja konkretno dobio sa kreatinom? Jel vredi da ga uzimam ako ne zelim da dobijem na masi, kilogramima?
I jel ima efekta ako ga budem pio npr.sledeca dva meseca, ili je preporucljivo u kontinuitetu piti?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #108 poslato: April 10, 2013, 12:30:41 posle podne »

Možeš probati, po mom mišljenju, sa 1 tabletom ujutru, i 1 pre i 1 posle treninga.

Treba ga koristiti odreĂ°eno vreme, malo duže, kre alkalyn nema trenutno dejstvo koje bi odmah mogao osetiti.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #107 poslato: April 09, 2013, 11:05:22 pre podne »

Ok, razumemo se.  Da li bude efekta kada uzimas po jednu tabletu kre alkalyna pre i posle treninga?

Pa iskreno,nisam primijetio neki efekat,mislim da bih trebao povecati na barem 3 tablete dnevno.Da li mogu da pijem 3 tablete u razlicitim periodima,npr jednu prije rucka,1 prije treninga i 1 posle treninga ?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #106 poslato: April 09, 2013, 01:31:22 pre podne »

Ok, razumemo se.  Da li bude efekta kada uzimas po jednu tabletu kre alkalyna pre i posle treninga?
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #105 poslato: April 08, 2013, 10:13:21 pre podne »

aha, ok. Jesi li podelio Mg na dve doze ili uzimas samo jednu manju? Pokusaj onda da razvojis sve sto mozes ( kreatin i B alanin ), da sto manje opterecujes zeludac, bar za pocetak dok se malo ne smiri mucnina. Da uzimas po jedan krealkalyn mislim da nece biti nekog efekta. U medjuvremenu, uzimaj jogurt.



Ok,hvala...uzimam samo jednu dozu magnezijuma dnevno,znaci 250 mg dnevno...rasporedicu,ali kao sto rekoh imam problem kada uzmem 2 tablete kre alkalina odjednom,a kad uzimam 1 tabletu prije i 1 tabletu posle treninga,sve je ok
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #104 poslato: April 08, 2013, 12:51:04 pre podne »

aha, ok. Jesi li podelio Mg na dve doze ili uzimas samo jednu manju? Pokusaj onda da razvojis sve sto mozes ( kreatin i B alanin ), da sto manje opterecujes zeludac, bar za pocetak dok se malo ne smiri mucnina. Da uzimas po jedan krealkalyn mislim da nece biti nekog efekta. U medjuvremenu, uzimaj jogurt.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.