TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:35:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kazein za posle treninga  (Pročitano 9429 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #31 poslato: Jul 02, 2012, 10:40:33 posle podne »

Hocete mi odg sta mislite o 1 merica wheya +1 merica kazeina posle treninga? :)

Prosto nema potrebe za tim..dovoljno je mericu whey-a posle treninga a kazein gledaj da koristis pred spavanje...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Jul 02, 2012, 07:12:27 posle podne »

Ja jesam jedno vreme koristio dozer wheya+pola dozera Pro Longa u tu svrhu. Prekinuo sam ponajviše jer nije kazein tako jeftina stavka u lancu suplemenata. ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Jul 02, 2012, 03:51:06 posle podne »

moje mišljenje je da previše tolika količina proteina, ja bih se ipak držala klasičnog principa - jedna merica whey-a posle treninga... a taj kazein pred spavanje....

kazein dosta zasiti, bojim se da bi ti smanjio i apetit posle treninga a to opet ne valja...
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #28 poslato: Jul 02, 2012, 03:45:02 posle podne »

Hocete mi odg sta mislite o 1 merica wheya +1 merica kazeina posle treninga? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Jul 02, 2012, 03:34:43 posle podne »

I ja sam zaista za ovih 5 godina sve i svašta probala.... degustacije, promocije... naslušala se svega i svačega od ljudi :)

i nikad nije bilo lažnjaka ili prevara što se tiče Panspotovih proizvoda...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: Jul 01, 2012, 01:58:31 posle podne »

Za druge ne znam, ali za Pansport znam  - ovde znate šta kupujete. Svi preparati prolaze kontrole i imaju sertifikate sa VMA, i drugih emintentnih ustanova.




Apsolutno tacno i sve je odlicnog kvaliteta,verujte mi ako je iko skoro sve probao iz pansport ponude onda sam to ja  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Jun 29, 2012, 10:26:51 pre podne »

Za druge ne znam, ali za Pansport znam  - ovde znate šta kupujete. Svi preparati prolaze kontrole i imaju sertifikate sa VMA, i drugih emintentnih ustanova.

Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #24 poslato: Jun 28, 2012, 06:14:07 posle podne »

Nit sam neupucen nit su mi ga preporucili neupuceni....A prodavca iskreno nikad nisam pitao za savjet oko kupovine. :D
Obicni whey je krs ali ovaj je vrh...

Samo da dodam,aj razumijem da je nekome bitno je li u mjerici wheya ima 2 ili 8 gr sececa,ali kolagen i soja..Pa to su mizerne kolicine koje ne mogu da skode pogotovo soja koja se mjeri sa 0,005 procenata.A iskreno ja ne znam koji je nema,recimo Dym elite ima isto soju i td...Zaista zanemarljivo.
« Poslednja izmena: Jun 28, 2012, 06:23:36 posle podne od strane Stefan991 » Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #23 poslato: Jun 28, 2012, 03:31:57 posle podne »

Ja koristim kazein od firme THE Nutrition, 2 kg - 4850 din necu pominjati gde ga nabavljam zbog jelte reklame za pomenutog distributera.THE Nutrition je evropska firma, nije mnogo aktuelna kod nas, ali su proizvodi vrhunskog kvaliteta i prilicno povoljniji.Ukusi lesnik,cokolada,vanila,jako dobro se mesa,rastvorljivost je odlicna i ima pun ukus zasiti te bas. Ja recimo i u PWM stavljam kazein odnos 30 g whey + 10 g kazeina ili 25:15, nekad pola pola i mislim da je pun pogodak bas iz razloga da bi misic imao duzi dotok AK. A kao zamenu za obrok,jednom mozda u toku dana napravim miks 20 g kazeina i 10 g whey-a i pred spavanje merica  tj 30- 40 g kazeina. Jbg neko ce reci to je dosta skupo,ali na trzistu ne postoji samo Pansport uz duzno postovanje,AMG i slicne firme,po Srbiji ima dosta distributera koji rade i sa drugim proizvodjacima,salju na kucnu adresu besplatno,daju popust, treba istrazivati,pitati,isprobati,kad se hoce moze se :)

I koji je cilj ovog tvog posta??




the nutrition se pravi u podrumu, a u srbiju ga dovoze u gepeku od kola, ne placa se carina i nema kontrolu vma.

Koji je cilj posta? Nije sigurno da reklamiram The Nutrition, ako si na to mislio.. Pokretac teme,Robert mislim, je pitao koji kazein koristite i kada, ja sam se samo nadovezao. A to sto vecina ljudi u Srbiji je cula samo za Dymatize, Universal,Scitec, sto pada na ogromnu reklamu i kampanje tih proizvodjaca,sa paprenim cenama kod nasih najvecih distributera,nije do mene. Ima dosta proizvodjaca koji imaju vrhunske suplemente,a nemaju toliku reklamu ili ih recimo Pansport,AMG,X sport ne distribuiraju i mogu se naci po okolnim evropskim drzavama,za mnogo manje cene nego kod nas.Jedna od takvih firmi je i Weider.
Colgate Toothpaste, nemoj da pricas napamet"pravi se u podrumu i distribuira u gepeku,nema dozvolu vma" :),Jesi koristio pa da znas,raspitaj se malo,dovoljno je reci da nas BB takmicar Pedja Petrovic visestruki sampion koristi iskljucivo suplemente tu firme,a pogledaj kako on izgleda,

jesam koristio


npr. taj whey hydro ima kolagen i soju i po tome se vidi koliko je neozbiljan proizvod koji kupuju samo neupucueni

a poznatog takmicara pitaj sta jos koristi i da u njegovom izgledu pomazu suplementi  2%, mozda i manje
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #22 poslato: Jun 28, 2012, 02:40:58 posle podne »

Kad ste vec spomenuli taj The Nutrition,ja sam od njih pio amino whey hydro koji je sami vrh po svemu.Takodje imaju solidne BCAA(ukus liimun),koje uvijek uzimam uz xpress kad nemam para za dym 5050,samo SNI da izbjegnem.Mozda jos i omg3 a ostalo je krs...
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #21 poslato: Jun 28, 2012, 02:27:50 posle podne »

Ja koristim kazein od firme THE Nutrition, 2 kg - 4850 din necu pominjati gde ga nabavljam zbog jelte reklame za pomenutog distributera.THE Nutrition je evropska firma, nije mnogo aktuelna kod nas, ali su proizvodi vrhunskog kvaliteta i prilicno povoljniji.Ukusi lesnik,cokolada,vanila,jako dobro se mesa,rastvorljivost je odlicna i ima pun ukus zasiti te bas. Ja recimo i u PWM stavljam kazein odnos 30 g whey + 10 g kazeina ili 25:15, nekad pola pola i mislim da je pun pogodak bas iz razloga da bi misic imao duzi dotok AK. A kao zamenu za obrok,jednom mozda u toku dana napravim miks 20 g kazeina i 10 g whey-a i pred spavanje merica  tj 30- 40 g kazeina. Jbg neko ce reci to je dosta skupo,ali na trzistu ne postoji samo Pansport uz duzno postovanje,AMG i slicne firme,po Srbiji ima dosta distributera koji rade i sa drugim proizvodjacima,salju na kucnu adresu besplatno,daju popust, treba istrazivati,pitati,isprobati,kad se hoce moze se :)

I koji je cilj ovog tvog posta??




the nutrition se pravi u podrumu, a u srbiju ga dovoze u gepeku od kola, ne placa se carina i nema kontrolu vma.

Koji je cilj posta? Nije sigurno da reklamiram The Nutrition, ako si na to mislio.. Pokretac teme,Robert mislim, je pitao koji kazein koristite i kada, ja sam se samo nadovezao. A to sto vecina ljudi u Srbiji je cula samo za Dymatize, Universal,Scitec, sto pada na ogromnu reklamu i kampanje tih proizvodjaca,sa paprenim cenama kod nasih najvecih distributera,nije do mene. Ima dosta proizvodjaca koji imaju vrhunske suplemente,a nemaju toliku reklamu ili ih recimo Pansport,AMG,X sport ne distribuiraju i mogu se naci po okolnim evropskim drzavama,za mnogo manje cene nego kod nas.Jedna od takvih firmi je i Weider.
Colgate Toothpaste, nemoj da pricas napamet"pravi se u podrumu i distribuira u gepeku,nema dozvolu vma" :),Jesi koristio pa da znas,raspitaj se malo,dovoljno je reci da nas BB takmicar Pedja Petrovic visestruki sampion koristi iskljucivo suplemente tu firme,a pogledaj kako on izgleda,
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #20 poslato: Jun 27, 2012, 11:03:48 posle podne »

Ja koristim kazein od firme THE Nutrition, 2 kg - 4850 din necu pominjati gde ga nabavljam zbog jelte reklame za pomenutog distributera.THE Nutrition je evropska firma, nije mnogo aktuelna kod nas, ali su proizvodi vrhunskog kvaliteta i prilicno povoljniji.Ukusi lesnik,cokolada,vanila,jako dobro se mesa,rastvorljivost je odlicna i ima pun ukus zasiti te bas. Ja recimo i u PWM stavljam kazein odnos 30 g whey + 10 g kazeina ili 25:15, nekad pola pola i mislim da je pun pogodak bas iz razloga da bi misic imao duzi dotok AK. A kao zamenu za obrok,jednom mozda u toku dana napravim miks 20 g kazeina i 10 g whey-a i pred spavanje merica  tj 30- 40 g kazeina. Jbg neko ce reci to je dosta skupo,ali na trzistu ne postoji samo Pansport uz duzno postovanje,AMG i slicne firme,po Srbiji ima dosta distributera koji rade i sa drugim proizvodjacima,salju na kucnu adresu besplatno,daju popust, treba istrazivati,pitati,isprobati,kad se hoce moze se :)

I koji je cilj ovog tvog posta??

Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #19 poslato: Jun 27, 2012, 10:55:48 posle podne »

Citao sam na nekom americkom sajtu kao da se posle treninga pije merica wheya+merica kazeina sta kazete na to? :D
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #18 poslato: Jun 27, 2012, 12:25:52 posle podne »

Ja koristim kazein od firme THE Nutrition, 2 kg - 4850 din necu pominjati gde ga nabavljam zbog jelte reklame za pomenutog distributera.THE Nutrition je evropska firma, nije mnogo aktuelna kod nas, ali su proizvodi vrhunskog kvaliteta i prilicno povoljniji.Ukusi lesnik,cokolada,vanila,jako dobro se mesa,rastvorljivost je odlicna i ima pun ukus zasiti te bas. Ja recimo i u PWM stavljam kazein odnos 30 g whey + 10 g kazeina ili 25:15, nekad pola pola i mislim da je pun pogodak bas iz razloga da bi misic imao duzi dotok AK. A kao zamenu za obrok,jednom mozda u toku dana napravim miks 20 g kazeina i 10 g whey-a i pred spavanje merica  tj 30- 40 g kazeina. Jbg neko ce reci to je dosta skupo,ali na trzistu ne postoji samo Pansport uz duzno postovanje,AMG i slicne firme,po Srbiji ima dosta distributera koji rade i sa drugim proizvodjacima,salju na kucnu adresu besplatno,daju popust, treba istrazivati,pitati,isprobati,kad se hoce moze se :)
« Poslednja izmena: Jun 27, 2012, 12:30:29 posle podne od strane Milan 21 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Maj 31, 2012, 05:07:50 posle podne »

Na žalost, ne. No, ne gubiš puno svakako, ionako je ponuda proteina na našem tržištu prilično velika. ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.