TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:49:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ISS - Super Vitamine Pak  (Pročitano 30244 puta)
maja
Gost
« Odgovor #117 poslato: Februar 18, 2008, 01:03:51 posle podne »

Lepo ste proćaskali....
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #116 poslato: Februar 15, 2008, 08:31:49 posle podne »

Ako te tolko more aj ljudi da se sqpimo i da im mi pojasnimo mesto stefija...ono kao ko cje da nosi utoku?:x

koj si kralj...haha...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Nitro
Gost
« Odgovor #115 poslato: Februar 15, 2008, 08:27:24 posle podne »

Ako te tolko more aj ljudi da se sqpimo i da im mi pojasnimo mesto stefija...ono kao ko cje da nosi utoku?:x
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #114 poslato: Februar 15, 2008, 07:14:43 posle podne »

trajalo je 6 meseci....objasnjavanja i objasnjavanja , rasprave i rasprave su se vodile oko toga... moras da im pojasnis sta je sta lepo ih pozoves na sto, papir u olovku i crtas...posto oni to nemogu da prihvate ako im samo pricas nego moras da im i nacrtas...tako sam ja resio taj problem


ma ja sam im rekao da to nije moje...odneo sam u teretanu i to je to...ja njima da objasnjawam, pa da me jos izbace iz kuce...zaebi...
ajde wise da ne offujemo...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #113 poslato: Februar 15, 2008, 06:21:00 posle podne »

trajalo je 6 meseci....objasnjavanja i objasnjavanja , rasprave i rasprave su se vodile oko toga... moras da im pojasnis sta je sta lepo ih pozoves na sto, papir u olovku i crtas...posto oni to nemogu da prihvate ako im samo pricas nego moras da im i nacrtas...tako sam ja resio taj problem
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #112 poslato: Februar 15, 2008, 06:01:55 posle podne »

isti problem sam ja imao sa mojima sto se tice suplemenata.... i evo sad pun ormar praskova i tableta :):):)

a kako si resio taj problem?
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
djole123
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 430

« Odgovor #111 poslato: Februar 15, 2008, 05:41:18 posle podne »

isti problem sam ja imao sa mojima sto se tice suplemenata.... i evo sad pun ormar praskova i tableta :):):)
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #110 poslato: Februar 15, 2008, 05:38:42 posle podne »

Samo ne dozvoli da te nesto obeshrabri...

ok! let the force be with me!
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Nitro
Gost
« Odgovor #109 poslato: Februar 15, 2008, 05:36:40 posle podne »

Samo ne dozvoli da te nesto obeshrabri...
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #108 poslato: Februar 15, 2008, 05:34:39 posle podne »

Au brate tebi je bas tesko...


pa jbg brate, trudim se koliko god mogu...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Nitro
Gost
« Odgovor #107 poslato: Februar 15, 2008, 05:29:27 posle podne »

Au brate tebi je bas tesko...
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #106 poslato: Februar 15, 2008, 05:25:24 posle podne »

Dok sam ziveo sa mojima, samo su gledali dok gutam tablete (uzimao sam Animal Pump, Animal M stac i Animal pak), mutim praskove, pola ormana puno suplemenata. . . Heheh, jos ona kanta sciteca od 5 kila puna praska. . . Nista nisu rekli, samo u fazonu valjda znas sta radis. . . Jedino sam s kevom imao frku nije joj bilo jasno zasto ne stavljam "bar malo ulja, pa kako mozes tako" dok pecem meso. Inace su me podrzavali, onako precutno, kao da ne vide suplemente, a hranu su oni finansirali.
Jednom je cale nabacio spiku oko ginekomastije, kako je neki tip dobio i morao na operaciju, i onda sam ja objasnio da ja ne koristim sterose, na sta me je pogledao onako bledo i iskulirao . . .


tebrex blago tebi...e da sam ja tekwe srece, sad mi je cale na poslu...nekako jedwa cekam da dodje kuci i da me pozowe na razgowor, u tom razgoworu bi mu objasnio sto sam uzeo ono, jer on ni ne shwata koliko se ja interesujem za bb...on misli da ja idem u teratanu i radim swaku wezbu redom...nema on pojma...njemu su aminosikeline iste kao sterosi, rekao mi je da od aminokiselina mozes da pocnes da celawis, i da pucas corke...ma da kako da ne...
ajde da wise ne off-ujemo temu...
pozdraw...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #105 poslato: Februar 15, 2008, 05:07:26 posle podne »

Dok sam ziveo sa mojima, samo su gledali dok gutam tablete (uzimao sam Animal Pump, Animal M stac i Animal pak), mutim praskove, pola ormana puno suplemenata. . . Heheh, jos ona kanta sciteca od 5 kila puna praska. . . Nista nisu rekli, samo u fazonu valjda znas sta radis. . . Jedino sam s kevom imao frku nije joj bilo jasno zasto ne stavljam "bar malo ulja, pa kako mozes tako" dok pecem meso. Inace su me podrzavali, onako precutno, kao da ne vide suplemente, a hranu su oni finansirali.
Jednom je cale nabacio spiku oko ginekomastije, kako je neki tip dobio i morao na operaciju, i onda sam ja objasnio da ja ne koristim sterose, na sta me je pogledao onako bledo i iskulirao . . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #104 poslato: Februar 15, 2008, 04:55:55 posle podne »

Pa ona ce pazariti, tako ja sa mojim matorim sto se whey-a tice, i jos on indijanac kupuje najkvalitetniji , e to je takticki  :D

Blago tebi....ja od mojih imam samo podrsku sto se tice kuvanja sa kevine strane, a sa caletove....ama bas nikakvu...


juce su mi pronasli swe moje suplemente, 7 komada...ja sam slagao da je to kao od mog ortaka...i da cu da mu wratim, uzeo sam lepo jednu torbicu, i odneo u teratanu...tamo nece niko dirati...i tamo me nece niko smarati da li uzimam, i zasto...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #103 poslato: Februar 15, 2008, 04:52:58 posle podne »

Ne vredi se svadjati i inatiti. Uzmes lepo objasnis sta su makronutrijenti (proteini, UH i masti) sta za sta sluzi. Protein je osnovna gradivna materija, tebi treba veca kolicina proteina (belancevina, ljudima je prihvatljivije kad cuju belancevine, isti qrc) da bi se razvio kako treba, jer se trosisi u teretani. Objasni joj za tri vrste UH zasto ne valjaju prosti, zasto treba jesti ovsene i pirinac, zasto je vazno povrce. Uloga dobrih masti na osetljivost celija na insulin, celijsku membranu, imas jos beneficija omega 3 masnih kiselina, objasnjeno je na forumu. Sve to moze i treba  da se unese kvalitetnom hranom, i nema nista lose u tome. Treba odigrati pametno, i na normalan i stalozen nacin objasniti zeni da ti ne fantaziras, ali da nisi kriv sto 95% ljudi ne zna 3 qrca o ishrani i uopste o svom telu. Bitan ti je pristup, da vidi da to nije neki hir nego da si ozbiljan oko cele price.


brate, weruj mi da ne wredi, to je njoj isto kao heroin, steroidi...mentol...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Stranice: [1] 2 3 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.