TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:30:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko programa  (Pročitano 18018 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #41 poslato: Maj 15, 2012, 01:48:36 posle podne »

Pitanje za Alena R.,koliko si trbusnjaka u zivotu u radio i kad poslednji put?  :) Nemam nameru da izmisljam toplu vodu ili sta vec,samo znam mnogo momaka koji su odlicno gradjeni za rekreativca ,a Bencu,Cucnju i Mrtvom rade sa po preko 100 kg a trbusnjak u tivotu nisu uradili jer ih je mrzelo i ne vole da rade...ispalo je da to sto ne vole i ne moraju da rade. ;) :) Nije isto kao sto ljudi ne vole noge da rade i ne moze se porediti sa tim... :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #40 poslato: Maj 15, 2012, 11:30:47 pre podne »

Pa nista,trbusnjaci su mu dovoljno jaki da rade svoj posao cim ide ulicom uspravno. ;D ;) :) A kad bude ojacao na cucnju i mrtvom ojacace i stomak. ;) :)

a raditi težak čučanj ili mrtvo dizanje sa preslabim trbušnim mišićima i mišićima donjeg dela leĂ°a može biti jednako samoubistvu za nekog početnika...
nemam ništa protiv težina ali uvek prvo krenuti od osnove

Upravo to
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Maj 15, 2012, 08:37:36 pre podne »

Pa nista,trbusnjaci su mu dovoljno jaki da rade svoj posao cim ide ulicom uspravno. ;D ;) :) A kad bude ojacao na cucnju i mrtvom ojacace i stomak. ;) :)

a raditi težak čučanj ili mrtvo dizanje sa preslabim trbušnim mišićima i mišićima donjeg dela leĂ°a može biti jednako samoubistvu za nekog početnika...
nemam ništa protiv težina ali uvek prvo krenuti od osnove
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Maj 14, 2012, 08:29:39 posle podne »

Inace Midraze,ova animacija (mis) je ludilo. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #37 poslato: Maj 14, 2012, 08:28:59 posle podne »

mozamo mi sad u nedogled na ovu temu ali ja i dalje stojim iza toga da bez obzira sto trbusni misici, misici donjeg dela ledja rade i u nekim drugim vezbama treba ih raditi i posebno...da ih treba uraditi 1000 za jedan trening kao sto neki rade ,e to vec nisam rekla...
Naravno,svako radi kako misli da treba. ;) :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #36 poslato: Maj 14, 2012, 06:00:30 posle podne »

Sve je to relativno! Moj drug radi po 1000 trbusnjaka,ja uradim 20.Njemu nista,ja imam upale po dan-dva,i jace trbusnjake. ;) Inace,oko uspravnog drzanja,bolje je raditi 'trbusnjake' za ledja.Hmmm,koliko to zvuci kontradiktorno...:D Bitna je poenta.Radite ledjne. ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #35 poslato: Maj 14, 2012, 04:57:22 posle podne »

mozamo mi sad u nedogled na ovu temu ali ja i dalje stojim iza toga da bez obzira sto trbusni misici, misici donjeg dela ledja rade i u nekim drugim vezbama treba ih raditi i posebno...da ih treba uraditi 1000 za jedan trening kao sto neki rade ,e to vec nisam rekla...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Maj 14, 2012, 04:37:28 posle podne »

Moze jedan uvek i svako da uradi...a vise mu ne treba. :) Sta ce sad bilo kom rekreativcu znaciti to sto moze da uradi 1000 trbusnjaka ako ne moze da radi Mrtvo,cucanj,Benc sa 100 kg... ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #33 poslato: Maj 14, 2012, 04:29:21 posle podne »

E kad bi to bilo tako...Ide ulicom uspravno a kad treba da uradi deset trbusnjaka cvik ne moze ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #32 poslato: Maj 14, 2012, 04:27:12 posle podne »

Pa nista,trbusnjaci su mu dovoljno jaki da rade svoj posao cim ide ulicom uspravno. ;D ;) :) A kad bude ojacao na cucnju i mrtvom ojacace i stomak. ;) :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #31 poslato: Maj 14, 2012, 04:14:53 posle podne »

Ako neko radi mrtvo sa 100 kg,radi cucanj sa 100 kg on vec ima i vise nego dovoljne trbusnjake za svoje potrebe...zato ne mora da ih radi uopste...to je bila poenta,jer vidim ljude u teretani kako se muce i zlopate a rezultata ne da nema,nego su u minusu.

A sta cemo ako je neko pocetnik?
Sačuvana
Миодраг
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #30 poslato: Maj 14, 2012, 11:05:05 pre podne »

Kao sto MO kaze nemoj da radis dok ti neko ne obajsni prethodno kako se radi, pre nego sto pocnes sa treninzima ovde na forumu ima odlicnih tema vezanih za pravilno izvodjenje vezbi iz kojih sam ja naucio puno toga, a jednu od njih je zapocela MO http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=21665.0, procitaj http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=2163.0, takodje i http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117881.0. Ima jos puno odlicnih tema na forumu koje se bave ovom tematikom ovo su samo neke od njih. Jako je bitno da se ne preopteretis prvih nekoliko dana, pogotovo ako nisi korigovao ishranu zato sto ces ubrzo osetiti malaksalost i smanjenu zelju za treninzima ako preteras za intenzitetom. Bitno da pravilno izvodis vezbe kako zbog pravilnog rasta misica tako i zbog povreda, ako npr. ponedeljkom radis ravni bench press sa maksimalnom tezinom koju mozes podici velika je verovatnoca da ce ti se aktivirati misici prednjeg ramena vise u odnosu na grudi, a mozes se i povrediti tako neutreniran pa neces moci trenirati dva meseca. Bolje je smanjiti tezinu i izvoditi pokrete pravilno nego zapinjati. Pusti ostale vezbace oko tebe neka lece svoje komplekse i cimaju tegove, ti i dalje radi sa manjim tezinama ali pravilno. Videces kroz par godina kontinuiranog treninga ko ce bolje napredovati, naravno u slucaju da prethodno korigujes ishranu.
Sačuvana
I kada mi je bilo teško, ja se nisam predavao. I dalje sam trenirao!

Stefan L.
Gost
« Odgovor #29 poslato: Maj 14, 2012, 10:05:27 pre podne »

Ako neko radi mrtvo sa 100 kg,radi cucanj sa 100 kg on vec ima i vise nego dovoljne trbusnjake za svoje potrebe...zato ne mora da ih radi uopste...to je bila poenta,jer vidim ljude u teretani kako se muce i zlopate a rezultata ne da nema,nego su u minusu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Maj 14, 2012, 09:46:43 pre podne »

Slazem se da treba raditi trbusnjake,ali ovo je realnost : bez redukovane ishrane i kardio treninga,nema nista od njih,makar ih radio 1000 dnevno...

Bez adekvatne ishrane na treninzima mozes da se lomis po pitanju svega i neces napredovati..to vezano za redukovanu ishranu sam vec mnogo puta pomenula ali ipak smatram da ne treba izbacivati vezbe za stomak..

apsolutno.  Jak središnji deo ili "core"  - stomak,leĂ°a  daje stabilnost celom telu.  Vidljivost pločica je već procenat masti, ali slažem se da trbušnjake nikako ne treba izbaciti, i dodala bih - pametne trbušnjake  jer ovo što viĂ°am po teretani su samo neka cimanja, 1000 ponavljanja, bez efekta...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Maj 14, 2012, 09:43:48 pre podne »

Za momka koji je prvi put u teretani,

savetovala bih da ipak naĂ°e stručno lice koje će mu objasniti kako se pravilno izvode vežbe - mislim da je od velike važnosti da neko bude kraj tebe kada prvi put vežbaš sa spravama i tegovima - deluje jednostavno, ali čitava nauka stoji iza toga.

Oko svega ostalog ćemo ti mi pomoći.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 19 upita.