TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:04:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko programa  (Pročitano 18014 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #56 poslato: Jun 04, 2012, 03:24:50 posle podne »

TO JE TO !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #55 poslato: Maj 24, 2012, 08:30:43 pre podne »

Lezece kontrakcije na klupi i fokusiras se samo na pokret iz stomaka bez angazovanja ledja.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #54 poslato: Maj 18, 2012, 11:18:43 posle podne »

Sednes na stolicu,uhvatis se rukama sa strane i 'sabijas' stomak.Malo je glupo,ali kao da hoces sam sebi da...Mnogi rade tu vezbu,ali ne znam kako se zove. Ako neko zna,neka baci link ! =)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #53 poslato: Maj 17, 2012, 01:05:37 pre podne »

Imao sam slican problem.Ne znam,trbusnjaci su mi bili slabi,pa su ledja malo vise preuzimala teret.Elem,ojacaj trbusnjake popularnim 'pusenjem'. :D Izvini na izrazu,ali nzm kako da ti objasnim vezbu,tako je svi zovu.
Ima li neki link na yt ili neka fotka, nemam pojma koja je to vezba.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #52 poslato: Maj 17, 2012, 12:21:36 pre podne »

Imao sam slican problem.Ne znam,trbusnjaci su mi bili slabi,pa su ledja malo vise preuzimala teret.Elem,ojacaj trbusnjake popularnim 'pusenjem'. :D Izvini na izrazu,ali nzm kako da ti objasnim vezbu,tako je svi zovu.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #51 poslato: Maj 16, 2012, 11:08:51 pre podne »

Pa nesvesno aktiviram ledja, ne znam kako da nateram trbusnjake da rade. Da li je bolje da i dalje tako nastavim pa da vremenom naucim dobro da izolujem trbuh ili da menjam vezbu da ne sje*em ledja?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #50 poslato: Maj 16, 2012, 09:09:58 pre podne »

izvukli smo poentu :)

procenat sala i vidljivost pločica je jedno, jak "core" - stomak i leĂ°a je druga stvar... ne radimo vežbe samo da bi dobro izgledali.
I kao što Marko kaže, 15 komada ali pravilnih više vredi nego 100
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #49 poslato: Maj 16, 2012, 08:38:13 pre podne »

upravo to i jeste kod vecine problem sto aktiviraju vise lumbalni deo ledja ili fleksore kuka kada rade donje trbusnjake i zato mogu da urade i 100 kom u seriji.Ukoliko radite pravilno 15 kom je vise nego dovoljno po seriji.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #48 poslato: Maj 15, 2012, 11:24:22 posle podne »

Ja radim klasicne trbusnjake, fiksiram stopala ispod necega, savijem kolena, ruke iza i cepaj, medjutim cini mi se da vise rade donja ledja, a ne trbuh iako ne cimam nego radim polako i podizanje i spustanje. Mislim da to nije ok, jel bolje da radim leg raises ili tako nesto...?
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #47 poslato: Maj 15, 2012, 11:18:53 posle podne »

Radite trbusnjake i oni ce postati jaci i veci.Sredite ishranu! Kada se BF spusti,ti trbusnjaci ce se videti.Nastavite da ih radite,po 50-100 dnevno,sto pravilnije...Ukratko!!!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #46 poslato: Maj 15, 2012, 10:02:03 posle podne »

Ma nije problem,nego pocetnici su uglavnom "uplaseni" tegova,lenji,puni predrasuda i ako vide da se polomise sa trbusnjacima a stomacic i dalje stoji odustaju. ;)  :)

E pa to vezano za salo na stomaku je vec neka druga prica i vecina vec zna da radjenje vezbi za stomak u tom slucaju nece pomoci...
Tako i ja pomislim kad samo pricam sa ljudima sa foruma,ali u teretani kad cujem sta pricaju 99% njih nema veze...Jedan bucko se ubija od trbusnjaka i kuka kako mu je stomak sve veci i veci...Nemaju ljudi pojma,bar ovi na koje ja nalecem a to je i u Valjevu ali i u Bg.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #45 poslato: Maj 15, 2012, 09:54:37 posle podne »

Ma nije problem,nego pocetnici su uglavnom "uplaseni" tegova,lenji,puni predrasuda i ako vide da se polomise sa trbusnjacima a stomacic i dalje stoji odustaju. ;)  :)

E pa to vezano za salo na stomaku je vec neka druga prica i vecina vec zna da radjenje vezbi za stomak u tom slucaju nece pomoci...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #44 poslato: Maj 15, 2012, 09:46:48 posle podne »

Svi koji rade sa nesto vecim opterecenjem nesvesno kontrahuju i trbusne misice i itekako ih aktiviraju.U svakom slucaju ih treba raditi,ali izolovano u par serija do 15 ponavljanja uz potpunu kontrolu pokreta.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #43 poslato: Maj 15, 2012, 04:55:07 posle podne »

Ma nije problem,nego pocetnici su uglavnom "uplaseni" tegova,lenji,puni predrasuda i ako vide da se polomise sa trbusnjacima a stomacic i dalje stoji odustaju. ;)  :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #42 poslato: Maj 15, 2012, 04:52:57 posle podne »

Ja stvarno ne znam u cemu je toliki problem sto ja preporucujem decku da u svoje treninge uvrsti trbusnjake i ekstenzije ledja...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.