TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:48:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229290 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #928 poslato: Septembar 24, 2007, 12:17:39 posle podne »

Ranka je i moj favorit...Pomalo deluje eksplozivno i mislim da ce napraviti haos u kuci samo joj treba dati malo vremena.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #927 poslato: Septembar 24, 2007, 07:34:24 pre podne »

Pazi ovako, poslao sam ja tu prijavu i ove godne, spremio se za kasting u NS-u kao i prosle godine,dobio poziv da se pojavim a onda kao da je nesto kvrcnulo u meni i predomislim se. Zvucace kao da trazim opravdanje pred sobom ali ovogodisnji kriterijum za izbor kandidata, sudeci po ovima koji su unutra, sigurno da ne bi mi dao nikakve sanse...sledece sezone mogao bih da probam opet.

Siguran sam da ljudi iz Emotion kuce spremaju ulaske nekih novih pre svega muskih faca nego eto zele da puste malo zene da se razigraju a onda...

Od ponudjenih kandidata ja biram Ranku policajku, eme je iz Curuga, em je ostra, em je crnka, em je dobro stoji crveno, devojka ima stav!
 
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #926 poslato: Septembar 24, 2007, 12:59:06 pre podne »

Tasho i meni je ona slatka... sve dok se ne nasmeje... Šteta što Miki nije uspeo da uĂ°e u kuću, bar da imamo nekog favorita, a verujem i da bi na keca uzeo 100.000 tj. oko 68.000 kada poplaća sve dažbine!  ;D ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #925 poslato: Septembar 23, 2007, 10:15:27 posle podne »

a ona "golema" plava ,  nezapamtih joj ime... lebac ti razani kol'ka je... :o
meni je slatka ona sa cvikerima  ;D :D
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
TashaBG
Gost
« Odgovor #924 poslato: Septembar 23, 2007, 09:28:56 posle podne »

@ Liquid - Zbudžena!? Meni se čini da imaju više prostora, ali mi je nekako tamnija od prošlogodišnje... Mnogo crvene boje, a s`obzirom da je naučno dokazano da crvena boja izaziva agresivnost, mislim da će se do sledeće nedelje bar 2-3 devojke zakačiti oko gluposti! A ta pandurka... hmmm... malo popričao sa pravim ljudima i rekoše da devojka veze nema sa policijom, niti će ikada imati!  Max domet u policiji joj je mesto "mamca"!

 :D :D :D Mada je meni poprilicno slatka Ranka policajka
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #923 poslato: Septembar 23, 2007, 09:24:50 posle podne »

@ Liquid - Zbudžena!? Meni se čini da imaju više prostora, ali mi je nekako tamnija od prošlogodišnje... Mnogo crvene boje, a s`obzirom da je naučno dokazano da crvena boja izaziva agresivnost, mislim da će se do sledeće nedelje bar 2-3 devojke zakačiti oko gluposti! A ta pandurka... hmmm... malo popričao sa pravim ljudima i rekoše da devojka veze nema sa policijom, niti će ikada imati!  Max domet u policiji joj je mesto "mamca"!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #922 poslato: Septembar 23, 2007, 06:43:22 posle podne »

To ti je ono tipicno "Uh pogledaj je,jede tonu cokolade a ima struk ko grancica.MRZIM JE!"
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #921 poslato: Septembar 23, 2007, 06:39:30 posle podne »

Ljubomora, moze biti. Te moje prijateljice uglavnom imaju viska kilograma, neke bas podosta viska. Nikad mi nije isla ta ljudska psihologija  :-\
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #920 poslato: Septembar 23, 2007, 05:13:52 posle podne »

To je ljubomora veruj mi.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #919 poslato: Septembar 23, 2007, 04:24:52 posle podne »

Bila sam na nekom rodjendanu kada je isla ta emisija ulaska u kucu VB. Nas 6-7 (sve zenske) je sedelo u delu sobe pored televizora i pomalo smo pratile sta se desava. Kada je naisla ona devojka sto trenira u teretani (bilderka-striptizeta) vecina se zgrozila nad izgledom njenog tela.
Eto sa kakvima sam ja okruzena. Pre mesec dana mi drugarica rece da je gledala neke fitnes takmicarke na televiziji i da su odvratne.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #918 poslato: Septembar 23, 2007, 04:09:50 posle podne »

Ma mislili su da ce ako ubace neke ribe sponzorusice,svi da gledaju.Imam osecaj da ce ovaj manje da se gleda cak i od vipa-a.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #917 poslato: Septembar 23, 2007, 04:02:57 posle podne »

Boze me sacuvaj i sakloni...onu zenu terminatora kada sam video vec zalim ostale ukucane!
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #916 poslato: Septembar 23, 2007, 02:40:20 posle podne »

a jeste lim provalili kako je kuca zbudzena?
ja mislim da bi bila tamo non-stop nervozna i napeta.sve je tesko i imam osecaj kao da je napravljeno da dotera ljude na kraj zivac i izazove neku agresivnost...
ili mozda tripujem...
a o ucesnicima necu da sudim...nesto malo sam odgledala i bilo bi bez veze kada bi na osnovu toga iznosila bilo kakve zakljucke...kad se sve sabere nemaju jednu godinu fakulteta...osim one male pandurke,ona mi je simpaticna...  :)
ako sve ostanu neko vreme u kuci,pa kad redom pocne da ih hvata pms,bice tu svega...cerupanja kao u kokosinjcu...
valjda ce uci neki baja da ih smiri
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #915 poslato: Septembar 23, 2007, 01:43:48 posle podne »

Mogu misliti zgranutu Mikijevu facu da je i on ubacen u  kucu sa ovom ekipom :D
(barem ja tako to zamisljam)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #914 poslato: Septembar 23, 2007, 12:24:25 posle podne »

Sudeci po ucesnicima ovogodisnjeg BB barem na pocetku (ocekuje se niz izmena i iznenadjenja u buduce to je sigurno...) moje sanse i da sam prosao sve kastinge po drugi put bile bi ravne 0. Pogledaj samo ona dva "tip". Ocito da su ih birali po kljucu. Aktuleno- Kosovo i Metohija i ovaj drugi...no coment!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.048 sekundi sa 13 upita.