TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:54:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229311 puta)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #943 poslato: Septembar 26, 2007, 09:13:01 pre podne »

pa ljudi moji ko to onda gleda kad evo niko ne gleda?  :P
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #942 poslato: Septembar 25, 2007, 11:18:30 posle podne »

ja nemam nikakvu zelju ni da pogledam , danas sam gledao pet minuta i otisao
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #941 poslato: Septembar 25, 2007, 11:07:21 posle podne »

Iskreno da vam kazem dragi forumasi ja ovu glupost uopste necu gledati
likovi su nezanimljivi,pola ih ne razumem sta govore,kao da imaju  ima neku falinku

Onaj prvi VB je bio ok,ovo je tiha jeza
Narocito kad sam videla da ih snimaju u toaletu(toliki voajer nisam da gledam kako neko brise dupe)

I slozila bih se sa Technom oko izbora tih boja u kuci,ja bih posizela
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #940 poslato: Septembar 25, 2007, 11:33:49 pre podne »

Nešto bacih pogled sinoć na VB-a i smuči mi se i tih 5 min gledanja... a i ceo život...  Miki bolje se nemoj prijavljivati, pazi sad: ishrana - junk food i nema suplimenata, aktivnosti - blejanje, blejanje, blejanje, a ako budeš dobar VB će ti omogućiti jednočasovno vrtenje pedala na sobnom bajsu, a najgore tek dolazi - ne bih nikako voleo, a verujem i ostatak foruma, da te vidim u ulozi marionete koja se kreteniše samo zato što ti je neki glas to rekao da uradiš! Naravno ima toga još, ali bolje da ne zalazim dublje u problem...

@ Tasha - problem nije u diskriminaciji već u devojkama koje "žele da izaĂ°u iz anonimnosti" pa krešte i prave hoas po kući svaki dan, misleći da će tako postati miljenice mase.

UBEDIO SI ME , iako moram priznati da to nije ni bilo tesko, jer razlozi koje navodis i vise su nego tacni i meni dobro poznati!
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #939 poslato: Septembar 25, 2007, 11:31:57 pre podne »

za Mikija


Volim taj tip zene...pomalo "ostre" i svoje...
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #938 poslato: Septembar 24, 2007, 08:40:36 posle podne »

za Mikija

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #937 poslato: Septembar 24, 2007, 08:37:06 posle podne »

malo puno prica i stalno forsira neke njene kvazi dozivljaje i avanture,koje cini mi se usput izmislja.kontam da ce ostale ribe malo ispizdeti od nje...  ::)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #936 poslato: Septembar 24, 2007, 08:36:20 posle podne »

Ranka Policajka

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #935 poslato: Septembar 24, 2007, 06:30:49 posle podne »

hahaha ... ne pratim i necu da pratim .. ali churuzanka mora da pobedi .. na ovaj ili onaj nachin .... churug ... roflmao :D
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #934 poslato: Septembar 24, 2007, 06:26:32 posle podne »

@ Liquid - Zbudžena!? Meni se čini da imaju više prostora, ali mi je nekako tamnija od prošlogodišnje... Mnogo crvene boje, a s`obzirom da je naučno dokazano da crvena boja izaziva agresivnost, mislim da će se do sledeće nedelje bar 2-3 devojke zakačiti oko gluposti! A ta pandurka... hmmm... malo popričao sa pravim ljudima i rekoše da devojka veze nema sa policijom, niti će ikada imati!  Max domet u policiji joj je mesto "mamca"!

nisam misllila zbudzena u smislu skucenog prostora vec nacina na koji su resili taj prostor...sve ima neku tezinu od koje ce ukucani izludeti
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #933 poslato: Septembar 24, 2007, 06:02:49 posle podne »

eh Burek smrt za zene!!!
Sačuvana
bb
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 303

« Odgovor #932 poslato: Septembar 24, 2007, 05:38:32 posle podne »

Miki bolje se nemoj prijavljivati, pazi sad: ishrana - junk food i nema suplimenata, aktivnosti - blejanje, blejanje, blejanje,

Svakako da bi zavrsio sa nepovoljnim odnosom misici/mast. Secam se da su se prosle godine raspravljali oko hrane, kao trebaju im neke cokoladice, pa ovo pa ono i ode budzet.
Nisam gledala ove godine, sem delimicno ulazak u kucu. E toliko zenskih, jadan Burek. Kako se snalazi?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #931 poslato: Septembar 24, 2007, 03:33:28 posle podne »

I ovi iz B92 misle da ce sad svi muskarci da gledaju zato sto su ribe dobre...imace suprotan efekat
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #930 poslato: Septembar 24, 2007, 03:31:28 posle podne »

Nešto bacih pogled sinoć na VB-a i smuči mi se i tih 5 min gledanja... a i ceo život...  Miki bolje se nemoj prijavljivati, pazi sad: ishrana - junk food i nema suplimenata, aktivnosti - blejanje, blejanje, blejanje, a ako budeš dobar VB će ti omogućiti jednočasovno vrtenje pedala na sobnom bajsu, a najgore tek dolazi - ne bih nikako voleo, a verujem i ostatak foruma, da te vidim u ulozi marionete koja se kreteniše samo zato što ti je neki glas to rekao da uradiš! Naravno ima toga još, ali bolje da ne zalazim dublje u problem...

@ Tasha - problem nije u diskriminaciji već u devojkama koje "žele da izaĂ°u iz anonimnosti" pa krešte i prave hoas po kući svaki dan, misleći da će tako postati miljenice mase.
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TashaBG
Gost
« Odgovor #929 poslato: Septembar 24, 2007, 02:39:57 posle podne »

Ono sto ne volem je ta razlika medju polovima,hocu da kazem da nisam cula da je u VB pobedila devojka
ustvari valjda jednom jeste,al su nasli neku caku da je diskvalifikuju
Sačuvana
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 19 upita.